Predchádzajúce
 • #HRDINOVIA VŠEDNÉHO DŇA. ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ OPEL.

  Pozrite si tento súboj futbalových lahôdok! F2 Freestylers predvádzajú svoje fantastické zručnosti. Pri tréningu nahrávky s podporou Úžitkových vozidiel Opel ohromujú Hummelsa, Aubameyanga, Schmelzera, Weigla aj Piszczeka.

  Pozrite si video!
 • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ OPEL, PRESTAVBY A INÉ

  VIVARO
  CORSAVAN

  Logistika, doprava, distribúcia? Náš sortiment úžitkových vozidiel Opel obsahuje všetko od vanov a kabín pre posádku cez podvozky s kabínou a prestavby z výroby až po špecializované vozidlá od dôveryhodných dodávateľov. Skrátka, máme dodávku Opel, ktorá sa dokonale hodí pre vaše podnikanie, plus odborné znalosti z oblasti úžitkových vozidiel ako aj príslušenstvo, ktoré zabezpečia, že vaše vozidlo bude plniť presne ten účel, ktorý má. Dodávať.

Ďalej

Prestavby

Nájdite si vynikajúce cenovo výhodné úžitkové vozidlá a riešenia vozidlového parku pre svoje obchodné potreby, so širokým výberom prestavieb priamo z výroby alebo od tretích strán.

Viac informácií

Finančné Informácie

Či už si chcete prenajať alebo financovať jednu dodávku, alebo spravovať celý vozidlový park - u nás nájdete na mieru šité riešenia a skvelé ponuky od spoločnosti Opel.

Viac informácií

Služby

Tu nájdete informácie o záruke, asistenčných službách, údržbe a servisných službách, ako aj používateľské príručky pre vaše úžitkové vozidlá značky Opel.

Viac informácií

Príslušenstvo

Pozrite si ponuku originálnych dielov, diskov kolies, pneumatík a sezónnych produktov od spoločnosti Opel.

Viac informácií
Predchádzajúce Ďalej
Predchádzajúce
 • VIVARO

  Vivaro novej generácie vyniká odvážnym novým vzhľadom, pohodlnou a zároveň praktickou kabínou, dodatočným nákladovým priestorom a vynikajúcou hospodárnosťou. V ponuke ako van alebo s dvojitou kabínou.

  Zobraziť bližšie informácie
Ďalej
Predchádzajúce Ďalej
Predchádzajúce
 • CORSAVAN

  Plný technológií a praktickým batožinovým priestorom, no šikovný na ulici: Opel Corsavan je ideálnym riešením pre nabité prevádzkové harmonogramy a preplnené ulice.

  Zobraziť bližšie informácie
  Konfigurovať
Ďalej