Prehľad

ZAFIRA-E LIFE

Zafira-e Life predstavuje e-volúciu salónika na kolesách. Zároveň je to vlajková loď modelového radu Zafira Life, ktorý je stelesnením špičkového komfortu na úrovni prvej triedy. Teraz je vybavená čisto elektrickým systémom pohonu, ktorý vašim cestujúcim prinesie hladšiu, tichšiu a luxusnejšiu jazdu. 

HLAVNÉ PRVKY.

SKONTROLUJTE DENNÝ DOJAZD SVOJHO MODELU ZAFIRA LIFE-e.

MODELY.

PRVOTRIEDNE FUNKCIE.

DOKONALE INTEGROVANÝ AKUMULÁTOR
Čisto elektrický bezemisný pohon nového modelu Zafira-e Life čerpá energiu z výkonného lítiovo-iónového akumulátora 75 kWh, ktorý poskytuje dojazd do 230 alebo 330 km. Články s vysokou energetickou hustotou, dokonalý tepelný manažment a vyvážená integrácia do podvozka prinášajú nielen dlhú životnosť a spoľahlivý dojazd, ale aj nízke ťažisko a tým aj stabilnú a vyrovnanú jazdu.      
ŽIADNY HLUK
Prirodzene tichý batériový elektrický pohon nového modelu Zafira-e Life zaručuje pokojnú, uvoľňujúcu a hladkú jazdu. Či už sa vaši cestujúci rozprávajú alebo nerušene premýšľajú, kabína nového modelu Zafira-e Life pre nich bude pokojnou oázou na cestách. Dokonalé riešenie pre dopravu cestujúcich v obytných zónach.  
REKUPERAČNÉ BRZDENIE
Nová Zafira-e Life jazdí hladko, a to nielen z pohľadu cestujúcich, ale aj z hľadiska čo najhospodárnejšieho využívania energie a nákladov. Len čo počas jazdy zložíte nohu z plynového pedála, systém rekuperačného brzdenia pri brzdení zachytáva kinetickú energiu a využíva ju na predĺženie dojazdu. Pri najvyššom nastavení (v režime B) dokážete väčšinu krátkych jázd zvládnuť bez použitia tradičných bŕzd, čím sa znižuje ich opotrebovanie a súvisiace náklady na údržbu. 
RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NABÍJANIE
Rýchle nabíjanie Novej Zafiry-e Life zaistí že na vás cestujúci nečakajú. Akumulátor 75 kWh s vysokou energetickou hustotou sa pri použití 100 kW verejnej nabíjačky nabije už za 30 minút na 80 % dojazdu. Palubný a domáci systém nabíjania pohodlne zabezpečia maximálny dojazd vozidla cez noc alebo medzi zákazkami, nová Zafira-e Life je ideálny, čistý a efektívny prostriedok luxusnej  dopravy.  
SLEDOVANIE ÚDAJOV O VOZIDLE
Sledovanie dát o vozidle Zafira-e Life za pomoci dômyselných senzorov a palubných systémov poskytuje podrobný prehľad o každej jazde, v rámci ktorého sa zobrazuje dojazd, podmienky na trase a spotreba energie, aby ste mohli jazdiť efektívne. 
ELEKTRINA SA OPLATÍ
Vyzdvihnite svojich pasažierov a zabudnite na obavy zo stúpajúcich cien paliva, bezemisných zón a rastúcej dane z vozidla. Elektrická doprava je budúcnosťou efektívnej mestskej firmy. Elektrický pohon  nového modelu Zafira-e Life prináša mimoriadne konkurencieschopnú úroveň celkových prevádzkových nákladov, k čomu ešte prispievajú aj vládne stimuly na kúpu vozidla.     

FLEXCARE-e.

OPEL FLEXCARE-e.

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

 

Pozrite si naše balíky FlexCare-e a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

OBJAVTE EŠTE VIAC.