Skip To Content
Pripravované modely

Pripravované modely

Stále hľadíme do budúcnosti – a neustále pracujeme na výskume a vývoji nových vozidiel a produktov. Zostaňte s nami a dozviete sa viac

Opel Frontera – nové SUV značky Opel

Udržateľná mobilita: nové SUV rozšíri ponuku batériových elektromobilov Opel

Automobilka Opel ohlásila na rok 2024 návrat označenia Frontera. Tento názov zažije svoj comeback v úplne novom modeli SUV. Nová Frontera, ktorá sa predvedie neskôr v priebehu tohto roka, bude predstavovať zábavné vozidlo so šikovnými, praktickými funkciami. Zároveň prinesie novú robustnú interpretáciu odvážnej a čistej dizajnovej filozofie spoločnosti Opel a stane sa prvým sériovým vozidlom tejto nemeckej značky, ktoré ponesie nový znak blesku, tzv. „Blitz“. Nová Frontera bude od samého začiatku k dispozícii ako batériový elektromobil.

 
Viac informácií

„Názov ,Frontera‘ je ideálny pre naše nové vzrušujúce SUV,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Opel Florian Huettl. „Bude sa vyznačovať sebavedomým charakterom a jeho pozícia bude priamo v jadre trhu.“ 

 

Nový Opel Frontera prinesie veľa miesta a vysokú úroveň všestrannosti, je určený pre ľudí s aktívnym životom a tiež pre rodiny. Frontera bude okrem toho pokračovať v dlhoročnej tradícii značky Opel, ktorou je prinášať dostupné riešenia mobility vďaka atraktívnej cene.  

Informačný bulletin

Prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu a buďte prví, kto sa dozvie o budúcich ponukách, produktoch uvedených na trh a ďalších novinkách.