Skip To Content
Objednať do servisu

Objednať do servisu

Vyplňte detaily o Vás
Vyberte si svojho dealera
         
       
Špecifikujte nám svoje vozidlo
Špecifikujte nám požadovaný servis
800

1 táto služba môže byť spoplatnená

Krátke vyhlásenie

Vaše osobné dáta budú spracované určenými spracovateľmi ako je popísané v dokumente Ochrana osobných údajov. Pre viac informácií ohľadom vašich práv na ochranu osobných údajov a kontaktných miest kliknite sem.

a výberom aspoň jedného kanálu súhlasím so spracovaním s tým spojených dát, ako je popísné v dokumente Vyjadrenie súhlasu.

Mám právo zrušiť môj súhlas kedykoľvek (viac informácií nájdete tu). Zrušenie súhlasu neovplyvňuje zákonnosť spracovania dát na základe daného súhlasu pred jeho zrušením.

{form-fp-first-name} {form-fp-last-name}, Vašu objednávku do servisu sme prijali. V krátkej dobe Vás bude kontaktovať zástupca Vami zvoleného dealerstva.


Už ste navštívili portál myOpel? Pripojte sa k nám na myOpel a začnite čerpať výhody, ktoré tento portál prináša. Získate tak informácie o servisnej histórii Vášho vozidla, individuálne servisné ponuky, pripomenieme Vám pravidelné servisné prehliadky a mnoho iného. Registrácia je rýchla, jednoduchá a zdarma. Všetko čo musíte urobiť, je kliknúť na tlačidlo nižšie a vytvoriť si heslo.