Skip To Content
Správna rada

Správna rada

Ľudia, ktorí tvoria našu správnu radu

Florian Huettl 

Výkonný riaditeľ (CEO) Opel Automobile GmbH

 

Florian Huettl je výkonný riaditeľ (CEO) Opel Automobile GmbH. Súčasťou vedenia značky sídliacej v Rüsselsheime je od júna 2022. Pred jeho súčasným pôsobením bol Huettl riaditeľom pre Sales a Marketing značiek Opel/Vauxhall a členom výkonného výboru Opel Automobile GmbH.

 

Huettl je tiež členom najvyššieho výkonného tímu Stellantis a je priamym podriadeným výkonného riaditeľa Stellantis Carlosa Tavaresa.

 

V rámci svojej kariéry Huettl zastával viacero seniorských pozícii v automobilovom priemysle v skupinách Stellantis a Renault Group. Počas posledných 20 rokov získaval medzinárodné skúsenosti o Veľkej Británii, Francúzsku, Švajčiarsku a Rusku. Huettl má bakalársky titul z odboru International Business Management na Fachhochschule der Wirtschaft v Bergisch-Gladbach, Nemecko.

Ralph Wangemann

 

Riaditeľ pre ľudské zdroje a manažment práce Opel Automobile GmbH

 

Ralph Wangemann je Riaditeľom pre ľudské zdroje a manažment práce spoločnosti Opel Automobile GmbH od januára 2019.

 

Wangemann začal svoju kariéru v spoločnosti General Motors / Opel v roku 1998 keď nastúpil do funkcie personálneho referenta pre Divíziu popredajných služieb. Potom prešiel viacerými pozíciami manažmentu ľudských zdrojov v Nemecku a Rakúsku. Naposledy bol výkonnným riaditeľom ľudských zdrojov Opel/Vauxhall a riaditeľom ľudských zrojov a vzťahov so zamestnancami pre Nemecko.

 

Ralph Wangemann sa narodil 2. apríla 1970 a študoval právo na Julius Maximilians University vo Würzburgu.

 

Prečítajte si o nás viac