Skip To Content
Lízing

Elektrické vozidlá Opel

Rad našich elektrických vozidiel

Lízing elektrického vozidla

Prenájom automobilu má oproti jeho kúpe viacero výhod. Finančne zaujímavé mesačné platby vám umožňujú plánovať si rozpočet a zároveň meniť vozidlo za nový model v pravidelných intervaloch. Lízing je často dostupný bez vstupného vkladu, aby sa predišlo potrebe vysokej úvodnej investície. A pokiaľ ide o elektrické vozidlá, lízing má veľký zmysel, pretože vám umožňuje neustále držať krok s najnovším technickým vývojom v oblasti elektrickej mobility.
Lízing pre súkromných zákazníkov
Súkromní zákazníci využívajú osobitné podmienky pre lízing elektrických vozidiel. Mesačné platby sú vďaka flexibilným splátkam finančne únosné a dajú sa prispôsobiť dostupnému rozpočtu. Lízingové zmluvy pre našich súkromných zákazníkov Opel majú širokú škálu financovaných období. Opel Finance ponúka súkromné lízingové riešenia s rôznymi možnosťami individuálneho financovania a k tomu pridaný bonus v podobe pokojnej mysle – poistenia pre prípad nepredvídateľných udalostí. Patrí sem poistenie splácania lízingu a komplexné poistenie vozidla. 
Lízing pre firemných zákazníkov
Firmy môžu na prenájom bezemisných elektrických vozidiel využiť naše komerčné produkty. Ponúkame osobitné podmienky s variabilnou dĺžkou financovania, voliteľne bez akontácie, ako aj ponuky lízingu na základe počtu najazdených kilometrov. K nášmu balíku služieb je možné pridať aj rozšírenie záruky, celoeurópsky mobilný servis, kontroly vozidla a náhradné diely. K dispozícii je aj sortiment príslušenstva šitý na mieru pre vašu firmu, ako napríklad úložné priehradky v nákladnom priestore, špeciálne vešiaky na oblečenie či držiaky na notebooky alebo zariadenia iPad. 

Prenajať alebo kúpiť?

Porovnajte výhody týchto foriem financovania s priamou kúpou

Ak sa rozhodnete pre lízing automobilu, máte k dispozícii kvalitné vozidlo za pomerne nízky mesačný poplatok. Krátke zmluvné obdobia poskytujú nájomcovi možnosť jazdiť vždy s najnovšou technológiou. Komerčný lízing má ďalšie dve výhody. Spýtajte sa na ne u predajcov Opel.
Ako osoba, ktorá si prenajíma vozidlo značky Opel, budete jazdiť na najmodernejšom vozidle a vďaka tomu využívať výhody najnovších vývojových trendov, napr. v oblasti dojazdu a technológie akumulátorov
Vďaka krátkym lízingovým zmluvám je možné vozidlo vymeniť za aktuálnejší model každé dva až tri roky, v závislosti od vašej lízingovej zmluvy
Pomerne nízke lízingové sadzby umožňujú vybrať si model s viacerými možnosťami výbavy a doplnkového vybavenia
Výhodné ponuky lízingu pre vodičov s nízkym počtom najazdených kilometrov
Pri komerčnom lízingu (vrátane živnostníkov a nezávislých pracovníkov) sú lízingové sadzby často odpočítateľné od dane
Pri kúpe vozidla je možno výhodné vziať si úver na financovanie jeho kúpnej ceny. Úver je možné splácať v mesačných splátkach spravidla až po dobu šiestich rokov, vďaka čomu nie je potrebná vysoká počiatočná investícia. Hoci zákonným majiteľom vozidla sa stanete až po úplnom splatení úveru, vozidlo môžete používať bez obmedzení už pri jeho splácaní – pričom o jeho údržbe rozhodujete vy sami. Takto sa finančne podporuje nákup elektrických vozidiel. Okrem oslobodenia od dane z motorového vozidla má kupujúci v niektorých krajinách výhodu štátom dotovaného environmentálneho bonusu a inovačného bonusu. Okrem toho mnohé miestne orgány ponúkajú aj ďalšie individuálne dotácie a stimuly.
Kúpa vozidla je možná aj v prípade, že nemáte finančné prostriedky na jeho okamžitú kúpu v plnej výške.
Po úplnom splatení pôžičky sa vozidlo stáva majetkom dlžníka.
Úver je možné splácať aj dlhšie časové obdobie (zvyčajne tri až šesť rokov)
Ak ide o anuitnú pôžičku, nie je potrebné platiť vysokú konečnú splátku
Vozidlo môžete používať toľko, koľko chcete. Počet najazdených kilometrov nie je obmedzený.
Na údržbu vozidla nie sú stanovené žiadne predpisy
Dočasné oslobodenie od dane z motorových vozidiel
Štátny inovačný bonus (do 12/2021) a environmentálny bonus ako podpora
Niektoré miestne orgány niekedy ponúkajú dodatočné financovanie.

Máte záujem o ďalšie informácie o lízingu?

Prenájom akumulátora
V lízingových ponukách spoločnosti Opel je akumulátor už zahrnutý v cene lízingu a nie sú zaň účtované žiadne ďalšie poplatky. 
Ak sa vozidlo kúpi po uplynutí lízingovej zmluvy, kúpi sa zároveň aj akumulátor a vydá sa certifikát na akumulátor. Certifikát je neoddeliteľnou súčasťou odpredajnej ceny vozidla. Naše akumulátory majú záruku 8 rokov alebo 160 000 km na najmenej 70 % pôvodnej kapacity nabitia po uplynutí uvedenej lehoty alebo najazdenej vzdialenosti.
Operatívny leasing
V prípade lízingu vám (nájomcovi) poskytne prenajímateľ (výrobca, predajca, súkromná osoba) vozidlo na určité obdobie. Vy platíte mesačný poplatok za prenájom. 
V závislosti od zvoleného lízingu môžete toto vozidlo používať komerčne a/alebo súkromne. Mesačná lízingová splátka za používanie vozidla pozostáva z poplatku za používanie a úroku. Aby bola čo najnižšia, je možné pri uzatvorení zmluvy uskutočniť osobitnú platbu. Na konci zmluvného obdobia sa vozidlo vráti prenajímateľovi.
Začíname s lízingom

1) Vyberte si vozidlo

 

  •  Nové vozidlá: Nakonfigurujte si alebo vyberte si u predajcu alebo online
  •  Jazdené vozidlá: Vyberte si u predajcu alebo online
 

2) Uveďte:

 

  •  Zmluvné obdobie
  •  Počet najazdených kilometrov
  •  Osobitná platba
  •  Rezervácia možných doplnkových služieb

 

3) Uzavretie zmluvy o prenájme a začiatok plynutia lehoty

 

4) Vrátenie vozidla po uplynutí lehoty

 

5) Možný prenájom nového vozidla

Elektrické vozidlá Opel

Rad našich elektrických vozidiel

Corsa-e
Kúpte alebo si prenajmite výkonný Opel Corsa-e. Malé vozidlo s objemným interiérom a presvedčivým vybavením, ktoré je zárukou potešenia z jazdy. 
Lízingová ponuka Viac o tomto modeli
Mokka-e
Inšpirujte sa novým modelom Mokka-e, naším prvým čisto elektrickým SUV. Rýchla a svižná na ceste, plná prekvapivých detailov a s inovatívnym dizajnom (všimnite si najmä prednú masku „Vizor“) – Mokka-e je pripravená na každé dobrodružstvo. 
Lízingová ponuka Viac o tomto modeli
Vivaro-e
Flexibilita je najdôležitejšou vlastnosťou modelu Vivaro-e. Opel Vivaro-e, ktorý je v ponuke v troch veľkostiach a variantoch výbavy, sa vyníma medzi ostatnými svojou spoľahlivosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi – ideálny partner pre vaše podnikanie. 
Lízingová ponuka Viac o tomto modeli
Zafira-e Life
Objavte nový model Zafira-e, naše luxusné, pohodlné a priestranné vozidlo. Flexibilne si vyberte veľkosť (S, M, L) a vybavenie interiéru, ktoré bude najvhodnejšie pre vašu rodinu alebo firmu. 
Lízingová ponuka Viac o tomto modeli

Vyskúšajte si naše elektrické vozidlá

Tieto výhody elektrického vozidla zaručujú mimoriadne potešenie z jazdy:

 

  • Okamžitý krútiaci moment pri zrýchlení z pokoja
  • Tichý chod
  • Vynikajúce stabilita na ceste, najmä pri prejazde zákrutami

Lízingová ponuka

Pre naše elektrické vozidlá Opel ponúkame výhodné lízingové akcie. Berieme do úvahy rôzne varianty lízingu, ako aj možnosť lízingu bez akontácie. Obdobie trvania a mesačné splátky pre tieto lízingové zmluvy je možné prispôsobiť podľa vašich potrieb a rozpočtu. Prečítajte Si Viac Zobraziť Menej

Najčastejšie otázky o elektrických vozidlách a lízingu

Ako môžem čo najlepšie využiť dojazd svojho elektrického vozidla Opel?

Medzi hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú dojazd elektrických vozidiel Opel, patrí štýl jazdy (rýchlosť a zrýchlenie), nadmerná hmotnosť (odstráňte nepotrebný náklad) a tlak v pneumatikách (nikdy nejazdite s nedostatočne nahustenými pneumatikami). Vplyv na dojazd má aj používanie vyhrievania a klimatizácie, ako aj stav vozovky.

Ako dlho vydrží akumulátor elektrického vozidla Opel?

Na všetky akumulátory v elektrických vozidlách Opel sa vzťahuje záruka na akumulátor v trvaní osem rokov alebo 160 000 km.

Aké akumulátory používa spoločnosť Opel vo svojich elektromobiloch?

Všetky elektrické vozidlá Opel sú vybavené najnovšími akumulátormi s lítiovo-iónovou technológiou. Za svoj vynikajúci dojazd vďačia kompaktným rozmerom (ktoré poskytujú viac priestoru pre akumulátor) a chemickej štruktúre lítiových iónov, ktorá zvyšuje tepelnú odolnosť. 

Je v elektrických vozidlách Opel potrebná údržba akumulátora?

Zo strany majiteľa vozidla nie je potrebná žiadna údržba. Ak servis elektrického vozidla vykonáva partner spoločnosti Opel, skontroluje akumulátor, nabíjacie pripojenia, nabíjačky a všetky káblové pripojenia. Spoločnosť Opel zároveň poskytuje oficiálny certifikát o akumulátore, ktorý potvrdzuje maximálnu kapacitu akumulátora (t. j. koľko energie dokáže ešte udržať). Tento certifikát je neoddeliteľnou súčasťou odpredajnej hodnoty vozidla.

Ako si najrýchlejšie nabijem elektrické vozidlo Opel?

Najrýchlejšou možnosťou nabíjania je nabíjacia stanica s rýchlym nabíjaním jednosmerným prúdom – zvyčajne sa nachádza na diaľničných čerpacích staniciach. Striedavý prúd zo siete je tu už prevedený na jednosmerný prúd, ktorým možno priamo napájať akumulátor. Rýchlonabíjacia stanica ponúka jednoduchý a časovo úsporný spôsob nabíjania, ktorý je výhodný najmä keď ste na cestách.

Môžem si elektrické vozidlo Opel nabíjať aj doma?

Pri nabíjaní elektrického vozidla pomocou domácej zásuvky sa striedavý prúd premieňa na jednosmerný prúd priamo vo vozidle, to si však vyžaduje čas. Tento proces môžete urýchliť, keď si nainštalujete nástennú nabíjačku na striedavý prúd. Vďaka nej je nabíjanie rýchlejšie v porovnaní s bežnou domácou zásuvkou, pretože nástenná nabíjačka má vyššiu rýchlosť prenosu energie (až 11 kW).

Aké sú finančné výhody elektrického vozidla?

Vďaka daňovým úľavám, zníženým poistným nákladom a nízkym nákladom na údržbu máte výhodu nízkych prevádzkových nákladov. Štátne dotácie uľahčujú kúpu. Okrem toho môžete využívať čiastočné oslobodenie od poplatkov za parkovanie a osobitné parkovacie miesta pre elektrické vozidlá.

Aké ekologické je elektrické vozidlo Opel?

Vďaka elektromotorom sú elektrické vozidlá spoločnosti Opel lokálne bez emisií, tiché, úsporné a vyžadujú minimálnu údržbu. Keďže sú to elektrické vozidlá, využívajú zdroje efektívnejšie než vozidlá so spaľovacími motormi. Navyše veľká časť potrebnej elektriny pochádza z obnoviteľných zdrojov energie.

Čo pre elektrické vozidlá Opel znamená dojazd?

Elektrický dojazd označuje, ako ďaleko dokážete na svojom elektromobile Opel zájsť na jediné nabitie. V závislosti od rôznycah faktorov (rýchlosť, štýl jazdy atď.) môže byť tento dojazd až niekoľko stoviek kilometrov.

Čo robí spoločnosť Opel s chybnými akumulátormi?

Chybné akumulátory sa buď vymenia alebo opravia, v závislosti od rozsahu opravy. Spoločnosť Opel sa usiluje o čo najčastejšie obmeny akumulátorov, aby čo najviac minimalizovala svoju ekologickú/uhlíkovú stopu.

Koľko stojí Corsa-e?

Cenník na Corsa-e nájdete tu: Corsa-e cenník

Aký dojazd má Corsa-e?

Nový Opel Corsa-e ponúka pôsobivý dojazd až 362 km (WLTP) 1 bez dobíjania.

Súvisiace témy

Lízing hybridných vozidiel
Hybridné vozidlá sú zaujímavou možnosťou lízingu pre všetkých, ktorí hľadajú bezemisnú alternatívu na každodenné krátke cesty v mestskej doprave. Takéto krátke vzdialenosti sa dajú ľahko absolvovať pomocou elektromotora hybridného vozidla. Vyhnete sa tak emisiám CO2 a môžete si vychutnať tichú jazdu v mestskej doprave. Ďalšou výhodou je environmentálny bonus pre hybridné vozidlá, ktorý získate pri kúpe alebo lízingu hybridného vozidla. 
Objavte viac Lízingová ponuka

Využívajte výhody

Fakty a údaje o podpore štátu pre elektrické vozidlá

Dotácie
Elektrické vozidlá sú budúcnosť. Tu sme zhrnuli všetky dôležité informácie o štátnych dotáciách na elektrické vozidlá a nástenné nabíjačky. 
Environmentálny bonus
Majitelia elektrických vozidiel dostávajú od štátu environmentálny bonus. Informácie o požiadavkách a podmienkach.