Skip To Content
Značkové poistenie

Značkové poistenie

Značkové poistenie Opel je najlepší spôsob, ako chrániť vaše vozidlo.

 

V spoločnosti Opel vime, že chcete komplexné poistné krytie najvyššej kvality, ktoré bude zodpovedať kvalite vášho vozidla Opel. Poistenie, ktoré zaručí, že v prípade nehody bude vaše vozidlo opravené vyškolenými technikmi spoločnosti Opel pomocou originálnych dielov Opel v autorizovanom servise Opel.

Značkové Poistenie Opel

Poistenie Opel vám pomôže v prípade, ak budete mať nehodu. Je to jednoduchý spôsob, ako zaistiť, že vaše vozidlo, či už nové alebo jazdené, bude opravené v Autorizovanom servise Opel podľa VÁŠHO výberu so súhlasom vašej poisťovne.

Ak sa nešťastnou zhodou okolností stanete účastníkom dopravnej nehody, niet lepšieho miesta než váš autorizovaný servis Opel, ktorý sa postará o vaše vozidlo aj vaše potreby. S Poistením Opel bude vaše vozidlo opravené v niektorej z našich dielní Opel, ktorá zaistí, že získate všetky súvisiace výhody, ako je vyhradené vybavovanie reklamácií, služby poskytnutia náhradného vozidla, kvality opravy a minimálne nepríjemnosti.

Spýtajte sa vo svojom miestnom autorizovanom servise Opel na naše fantastické ponuky.

Vaše Poistenie Opel poskytuje vám a vášmu vozidlu nasledovné výhody:

 • Garantované používanie originálnych dielov Opel pri všetkých opravách
  ­
 • Garantovaná ochrana trojročnej záruky na vaše vozidlo
  ­
 • Garantovaná ochrana záruky vášho vozidla pred koróziou (10/12 rokov)
  ­
 • Garantované využitie dielne vášho autorizovaného servisu Opel v prípade dopravnej nehody
  ­
 • Pokojná jazda bez stresu s vedomím, že váš autorizovaný servis Opel vám poskytne potrebné služby, pokiaľ by ste sa stali účastníkom dopravnej nehody.

 

Zavolajte a požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku, z ktorej pre vás nevyplývajú žiadne záväzky. Je to súčasť služieb vášho Autorizovaného servisu Opel…

… a nezabúdajte, prosím: jazdite bezpečne!