Skip To Content
Prehľad

Vivaro

Od 25 890 €
Nové Vivaro
Od 25 890 € bez DPH

Vykonajte prácu efektívne a s efektívnosťou profesionála. Flexibilné sedadlá a konektivita na báze najnovších technológií zvyšujú komfort a pohodlie, zatiaľ čo objemný nákladový priestor a veľké užitočné zaťaženie prispievajú k produktivite. Nové Vivaro je mimoriadne schopný a všestranný prepravca, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre takmer každý druh podnikania.


m3
Max. dĺžka nákladového priestoru1
6.6 m3
Max. objem nákladového priestoru2
1,400 kg
Max. užitočné zaťaženie1,2
1 V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia

2 Max. užitočné zaťaženie zohľadňuje hmotnosť vodiča


Váš najlepší nástroj je vaša dodávka

Nové Vivaro je pripravené na každú výzvu! Je v ponuke v rôznych veľkostiach dodávky a doplnkového vybavenia interiéru, vrátane systému FlexCargo®, aby vyhovelo vašim individuálnym obchodným potrebám.

Budúcnosť je elektrická

Objavte model Vivaro Electric. Výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Všestrannosť
Nájdite si dokonalé riešenie
Prispôsobte si dodávku svojim profesionálnym potrebám: nový model Vivaro je v ponuke v rôznych dĺžkach a štýloch karosérie a disponuje funkciami, ktoré vám umožnia poskytovať vašim zákazníkom špičkové služby. Povedzte áno väčšej flexibilite a lepším výsledkom!
Náklad
Dômyselné usporiadanie
Nový model Vivaro poskytuje jedinečnú flexibilitu nákladového priestoru v kompaktnom exteriéri vďaka šikovným funkciám, ako je napríklad systém FlexCargo®, dvojité posuvné dvere či prístup bez použitia rúk. Vďaka nim bude vaša práca ešte efektívnejšia a jednoduchšia.
Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Vivaro zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. Jeho účinné a zároveň výkonné motory, ako aj možnosti navigačného systému a služieb OpelConnect udržia vás a váš tím bezpečne na správnej ceste.
Mobilná kancelária
Pracujte odkiaľkoľvek
Už nemusíte balansovať s notebookom na kolenách a nebude vám pri tom prekážať volant. Premeňte svoje nové Vivaro na riadnu kanceláriu na kolesách a posuňte svoje podnikanie do budúcnosti.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste
Vaši ľudia, dodávka i náklad – tí všetci si zaslúžia ochranu. Pokročilé funkcie v novom modeli Vivaro pomáhajú predchádzať nehodám a uľahčujú riadenie vozidla. Sú tak zárukou, že vaša firma bude jazdiť nielen lepšie, ale aj bezpečnejšie.
Efektívnosť jazdy
Posúva vaše podnikanie vpred
Využite svoje nové Vivaro na maximum vďaka vysoko účinným a zároveň výkonným motorom a výberu prevodoviek. Či už idete k zákazníkovi len za roh, alebo musíte absolvovať dlhú cestu či potrebujete maximálny výkon s ťažkým nákladom, vaše Vivaro splní svoju úlohu k absolútnej spokojnosti.
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Ďalšia optimalizácia
Ponúkame obrovský výber príslušenstva, od strešných nosičov až po ťažné zariadenia, aby ste mohli svoje nové Vivaro ešte lepšie prispôsobiť svojim profesionálnym potrebám. Zistite, ktoré vybavenie sa najlepšie hodí pre vašu prácu.

1 Veľká dodávka Vivaro s voliteľným systémom FlexCargo.
2 Veľká dodávka Vivaro s voliteľným systémom FlexCargo.
3 Voliteľná výbava za príplatok. Štandardná nosnosť je 1 000 kg.