Skip To Content
Prvky výbavy

Komfortné a variabilné doplnky pre vás a vašich cestujúcich

Dizajn

Exteriér
Movano sme vytvorili tak, aby zanechalo dojem svojím funkčným a odvážnym dizajnom, ktorý vás bude dokonale reprezentovať pri vašom podnikaní. Ešte lepšiu viditeľnosť na cestách mu dodávajú štandardne montované LED svetlá na denné svietenie. 
Interiér
Opel Movano definuje nový štandard v oblasti interiérového dizajnu. Ponúka praktickú kabínu s bohatou výbavou a všetkým cestujúcim pohodlie na úrovni osobného automobilu, či už vo verzii Kombi alebo Bus. 
Deväťmiestne Movano Kombi poskytuje všetkým cestujúcim pohodlné a ľahko dostupné miesta na sedenie. Nájdeme tu dvojmiestne lavicové sedadlo predného spolujazdca, lavicové sedadlá pre troch pasažierov v druhom aj treťom rade a jednoduché posuvné dvere na strane spolujazdca. Kokpit orientovaný na vodiča ponúka prekvapivé množstvo pokročilých prvkov a užitočných úložných riešení.

Efektívnosť jazdy

Motory a prevodovky
Vyšší výkon, vyšší krútiaci moment a nižšia spotreba paliva – vyberte si spomedzi vznetových motorov preplňovaných dvomi turbodúchadlami s výkonom 180 k a krútiacim momentom 400 Nm, šetrnou spotrebou a nízkymi emisiami.  

Z hľadiska všeobecnej hospodárnosti jazdy stoja motory modelu Movano úplne v čele. Ich technológia preplňovania dvomi turbodúchadlami spája vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkach s vysokým výkonom a vysokým krútiacim momentom vo vysokých otáčkach. To zaručuje skvelú odozvu, hladkú a plynulú akceleráciu a úspornejšiu prevádzku.

 

Vždy keď zastavíte, systém Štart/Stop zníži emisie a spotrebu paliva na nulu. K dispozícii je tiež automatická prevodovka Easytronic®.

 

Spotreba paliva v l/100 km: v meste XX, mimo mesta XX, kombinovaná XX. Emisie CO2 v g/km: kombinované XX. Podľa nariadenia Komisie (ES) č. 715/2007 (v platnom znení).

Prevádzkové náklady
Movano je navrhnutý tak, aby spoľahlivo slúžil dlhé roky a potreboval pritom minimálny servis. Movano ponúka nízke celkové prevádzkové náklady vďaka kombinácii funkcií zameraných na úsporu peňazí. 

Nízke emisie vám znižujú dane, ako aj váš vplyv na životné prostredie. Potešujúca je aj naša štandardná záruka Opel, ktorej súčasťou je:

 

 • XX-mesačné pokrytie s počtom XX najazdených kilometrov,
 • šesťročná záruka proti prehrdzaveniu karosérie,
 • cestná asistenčná služba Opel na prvých XX mesiacov vo viac ako 40 krajinách.

 

Celoeurópska sieť, ktorú tvorí vyše 3 000 špecializovaných servisných miest, je tu pre vás i vaše Movano. V prípade potreby možno vaše Movano vybaviť originálnymi náhradnými dielmi Opel, ktoré zaručia optimálny výkon.

Všestrannosť

Priestor na náklad
Niekedy je vašou prioritou preprava cestujúcich, inokedy je to nakladací priestor. Ale väčšinu času potrebujete oboje. A preto má Movano Combi vysoko variabilný priestor pre náklad i posádku. 
Vyberte si Movano Kombi so 6 alebo 9 sedadlami a užívajte si dokonalé spojenie  prepravnej kapacity a schopnosti prevážať náklad. Okrem toho môžete odstrániť zadné lavicové sedadlá a prispôsobiť si Kombi podľa svojich individuálnych prepravných potrieb.
Nastaviteľný pracovný stolík
Zmeňte Movano na mobilnú kanceláriu pomocou sklopného stredného sedadla, ktoré slúži ako nastaviteľný pracovný stolík. Jeho súčasťou je tiež otočná podložka na notebook vodiča. 
Horné úložné priehradky
Uložte si počas jazdy všetko na jedno miesto. Svoje dôležité osobné veci jednoducho uchovávajte v uzavretých horných priehradkách. 
Odkladacia priehradka flextray
Veľká posuvná odkladacia priehradka FlexTray s celkovým objemom 10,5 litra a rovným prehľadným povrchom je ideálna na uloženie potrebných vecí na dosah ruky. 
Výsuvný stolík
Využívajte kabínu vodiča ako malú kanceláriu – pred sedadlo vodiča si môžete nechať namontovať výsuvný stolík a podložku s držiakom na nápoje. 
Úložná priehradka vo dverách
Všetko, čo potrebujete, môžete uložiť do obrovských priehradiek vo dverách. Do priestoru v bočných dverách sa zmestí aj 1,5-litrová fľaša. 

Konektivita

Systém navi 50 intelli-link pro
Navi 50 Intelli-Link Pro: toto rádio, informačno-zábavný a navigačný systém so 7-palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou ponúka skvelú hodnotu za vynaložené peniaze.  

Hlavné prvky:

 

 • 7-palcová farebná dotyková obrazovka
 • Systémy Android Auto™1 a Apple CarPlay™2 na bezdotykové odosielanie správ
 • Hlasové ovládanie pripojených smartfónov
 • Ovládanie rádia na volante
 • Rozhranie Bluetooth® na hlasité telefonovanie a bezdrôtové prehrávanie hudby
 • Konektory USB a Aux-in
 • Digitálne rádio DAB+3
 • Dynamická navigácia s mapami západnej alebo strednej Európy 

 

 

1Android je ochranná známka spoločnosti Google Inc. Systém Android Auto nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách a môže závisieť od verzie vášho operačného systému. Navštívte stránku www.android.com

2Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Systém Apple CarPlay nemusí byť dostupný vo všetkých krajinách a môže závisieť od verzie vášho operačného systému. Navštívte stránku www.apple.com

3Voliteľná výbava.

Bezdrôtové nabíjanie

Stačí umiestniť smartfón1 do vyhradeného priestoru na telefón so zabudovanou indukčnou nabíjačkou a batéria zariadenia sa bude bezdrôtovo nabíjať.

 

1Funguje len na zariadeniach kompatibilných s technológiou Qi .

 
Rádio 15 usb
Prijímač so zabudovaným displejom, na ktorom sa zároveň zobrazuje čas. Ponúka všestranné možnosti pripojenia prostredníctvom USB a Bluetooth®. Výkon 2 x 15 W. Za príplatok je k dispozícii digitálne rádio DAB+. 

Bezpečnosť

Systém upozornenia na bočné slepé uhly
Systém upozornenia na bočné slepé uhly rozpoznáva iné vozidlá jazdiace vedľa vášho vozidla a upozorní vás na ne, keď vstúpia do niektorého z vašich slepých uhlov. 
Asistent pri bočnom vetre
Asistent pri bočnom vetre automaticky zaznamenáva vplyv bočného vetra a pomáha stabilizovať vozidlo pôsobením v opačnom smere. 
Bezpečnosť jazdy v jazdných pruhoch
Systém upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu sleduje zmeny jazdných pruhov a v prípade neúmyselného vybočenia z jazdného pruhu upozorní vodiča vizuálnym aj zvukovým signálom. 
Parkovací pilot
Parkovací pilot poskytuje zvukovú a vizuálnu asistenciu, aby sa predišlo náhodnému poškodeniu pri parkovaní smerom dopredu alebo kolmom či pozdĺžnom smerom dozadu. 
Zadná parkovacia kamera

Ak chcete bezpečne a pohodlne zaparkovať, stačí sledovať 7-palcovú obrazovku navigačného systému1 – zadná parkovacia kamera poskytuje skvelý výhľad na cestu za vozidlom.

 

1Ak vozidlo nie je vybavené navigačným systémom, obraz parkovacej kamery sa zobrazuje na vnútornom spätnom zrkadle.

 

Komfort

Elektronická klimatizácia
Zachovajte si chladnú hlavu. Systém elektronickej klimatizácie automaticky nastavuje vhodnú teplotu, aby v interiéri udržal zvolenú klímu. 
Palubný počítač
Na 3,5-palcovom TFT displeji združeného prístroja sa zobrazujú prehľadné informácie, napr. dojazd alebo čas jazdy, ako aj výstrahy pokročilých asistenčných systémov pre vodiča. 

Príslušenstvo Opel+ 

Splní vaše individuálne potreby

S originálnym príslušenstvom Opel+ môžete vyjadriť svoju osobnosť a vyťažiť zo svojho vozidla maximum. Navrhnuté a testované pre váš Opel.

Obrázky sa môžu líšiť od predávaného produktu.

Prémiové poťahy sedadiel
Zobraziť podrobnosti
Podlahové rohože do každého počasia
Zobraziť podrobnosti
Ochranná mriežka na bočné okno
Zobraziť podrobnosti
Parkovací pilot
Zobraziť podrobnosti
Prírubová guľa na nosník
Zobraziť podrobnosti

Ďalšie kroky