Skip To Content
Prehľad
Nová Zafira
Od 34 990 EUR vrátane DPH s Opel Premium

Nová Zafira

Od 34 990 €
Nová Zafira
Od 34 990 EUR vrátane DPH s Opel Premium

Nová Zafira

Od 34 990 €
Nová Zafira stelesňuje moderný prístup k pohodlnému a štýlovému cestovaniu. Jej výkonný a mimoriadne hospodárny pohon zaručuje luxusnú jazdu na dlhé vzdialenosti a cestujúcich plynule dopraví do cieľa.

Evolúcia mikrobusu

1 Spotreba paliva (kombinovaná) 7.0 – 8.0 l/100 km; emisie CO2 170 - 185 g/km. Inteligentný, priestranný a mimoriadne flexibilný
Preskúmajte interiér nového modelu Zafira


Budúcnosť je elektrická

Objavte novú Zafiru Electric. Výkon bez kompromisov. Ste pripravený na zmenu?

Bezpečnosť a podpora vodiča

Technológie, ktoré chránia
Vaša rodina a priatelia si zaslúžia tú najlepšiu ochranu. Nová Zafira je vybavená inovatívnymi funkciami, ktoré majú uľahčiť jazdu a zaistiť bezpečnosť vám aj vašim spolucestujúcim.  

Nadštandardný komfort

Cestujte v pohodlí
Panoramatická strecha, masážna funkcia sedadiel a automatická klimatizácia: Nová Zafira ponúka nadštandardné prvky, ktoré vy a vaši spolucestujúci určite oceníte.

Konektivita

Aby ste vedeli, kam idete
S novým modelom Zafira bude každá jazda maximálne efektívna. Najmodernejšie technológie pohonu a navigačné funkcie, ako aj služby OpelConnect sa postarajú o to, aby ste nikdy nezišli zo správnej cesty.

Jazdná dynamika

Špičkové jazdné vlastnosti
Nová Zafira je obratná a dynamická, vďaka čomu si vychutnáte zážitok z plynulej jazdy.

1  Dependent on load & options.Energy consumption (combined) 28,0 – 26,2  kWh/100 km; CO2 emission 0 g/km; range (combined) 322 km to 301 km (depending on equipped options). Efficiency class +++

2 Please insert consumption values and/or local footnote here.