SKIP TO CONTENT
Prehľad

Movano

OD 21 280 € bez DPH

Opel je najpredávanejšou nemeckou značkou úžitkových vozidiel na Slovensku za rok 2021. Na tento úspech nadväzuje aj Nové Movano, ktoré sa môže pochváliť povestnou kvalitou výroby a praktickosťou typickou pre značku Opel. K tomu teraz pridáva viac špeciálnych variantov, svieži profesionálny dizajn, vylepšené asistenčné systémy vodiča a vyššie hodnoty užitočného zaťaženia. Takže viac než kedykoľvek predtým platí, že nový Opel Movano je dokonalý nemecký nástroj pre danú úlohu. Navyše, teraz je k dispozícii aj akciový model L3H2 13m3 EDITION s bohatou výbavou už za 22 940 €. 

Prídite si vyskúšať nové Movano na Dni Movano k vášmu predajcovi Opel. By Prídite si vyskúšať nové Movano k vášmu predajcovi Opel. 

SPOZNAJTE SVOJE NOVÉ MOVANO.

HLAVNÉ PRVKY.

Flexibilita, komfort, schopnosti, pohonná sústava.

VŠESTRANNÝ PROFESIONÁL.

Nový modelový rad Movano.
Nové Movano je stvorené pre podnikanie a pripravené na ťažkú prácu. Vďaka svojim schopnostiam a všestrannosti zvládne každú úlohu podľa vašich potrieb. Movano sa dokáže prispôsobiť vašim požiadavkám, ponúka totiž štyri dĺžky, tri výšky a široké spektrum variantov, ako je napríklad dodávka, dvojkabína, podvozok s kabínou, podvozok s dvojkabínou a podvozok, plus továrenské prestavby na sklopný valník, valník či karavan. Movano je skrátka ideálny partner bez ohľadu na druh vášho podnikania.

PRIESTOR NA PRÁCU.

Kabína nového modelu Movano.
V šikovne prepracovanej kabíne modelu Movano nájdete skutočne praktický priestor, aký potrebujú profesionáli na to, aby boli úspešní. Je tu i všestranná mobilná kancelária s pokročilými funkciami pripojenia cez OpelConnect. Ponúka dostatok miesta pre vodiča a dvoch spolujazdcov a až štyroch ďalších členov posádky, takže celý tím môže cestovať v pohodlí. S komplexnou ponukou asistenčných systémov vodiča, ktorá zahŕňa napríklad systém automatického bezpečnostného brzdenia, systém upozornenia na vozidlo v mŕtvom uhle či systém varovania pred opustením jazdného pruhu, si každý cestujúci vo vozidle Opel Movano môže užívať dokonalý pokoj mysle.

UROBÍ SVOJU PRÁCU.

Schopnosti nového modelu Movano.
Nový Opel Movano ponúka praktické riešenia pre výzvy moderného podnikania. Aj pri užitočnom zaťažení do 2,1 tony, celkovej hmotnosti vozidla až 4 tony a nákladnom priestore s objemom 17 m3 si nové Movano dokáže zachovať pevnú stabilitu a skvelé jazdné vlastnosti. Zaistite budúcnosť svojho podnikania so špičkovou využiteľnosťou nákladného priestoru a bezpečným uložením nákladu.

PROFESIONÁLNY VÝKON.R.

Pohonné sústavy nového modelu Movano.
Opel Movano so silným 2,2-litrovým vznetovým motorom posúva konkurencieschopnú úspornosť na celkom novú úroveň. Tento preplňovaný agregát s nízkym trením je plne v súlade s emisnou normou Euro 6d, znižuje prevádzkové náklady a dodáva úžasný krútiaci moment, pričom si však zachováva mimoriadne nízke hodnoty spotreby paliva a emisií CO2. 

FLEXCARE.

OPEL FLEXCARE.

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

 

Pozrite si naše balíky FlexCare a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

OBJAVUJTE EŠTE VIAC.

Získajte dôležité informácie a nakonfigurujte si vozidlo.