Kabína
Predné sedadlá
Samostatné predné sedadlá ponúkajú odnímateľné a nastaviteľné penové opierky hlavy, nastaviteľné operadlá a možnosť pozdĺžneho nastavenia. 
Sklopné stredné sedadlo
Vytvára šikovný stolík, na ktorý si po zastavení môžete položiť notebook alebo misku s obedom. Nájdete tu tiež dva praktické držiaky na nápoje. 
Prídavné kúrenie webasto
Programovateľné parkovacie kúrenie slúži na predhrievanie motora a vykúrenie kabíny pred jazdou. Systém má navyše zabudovaný časovač, s ktorým si môžete naprogramovať časy kúrenia až 24 hodín vopred. Dokáže rýchlo vyhriať kabínu, odmraziť okná a tiež zohriať motor a chladiaci okruh.  
Odpružené sedadlo vodiča
Ideálne riešenie pre náročný terén alebo na dlhé cesty. Toto sedadlo s pevnou lakťovou opierkou môžete nastavovať v štyroch smeroch, pričom ponúka aj možnosť prispôsobenia citlivosť odpruženia v rozsahu od 40 do 130 kg.  
Množstvo úložných riešení

V priestore kabíny sa nachádza množstvo úložných riešení na odloženie dokumentov k prevážanému nákladu a náradie, ktoré bežne používate. Napríklad príručná priehradka pred spolujazdcom, spodné úložné priečinky, stropná odkladacie priestory, držiaky nápojov či praktické priehradky vo dverách1

 

1Závisí od trhu. 

 
Mobilná kancelária
Praktická písacia podložka, ktorú môžete skryť do palubnej dosky, keď ju práve nepotrebujete. So správnymi doplnkovými adaptérmi sa dá použiť aj ako držiak na smartfón alebo tablet.