Hlavné prvky
Flexibilita, komfort, schopnosti, pohonná sústava
Všestranný profesionál

Nový modelový rad Movano

 

Nové Movano je stvorené pre podnikanie a pripravené na ťažkú prácu. Vďaka svojim schopnostiam a všestrannosti zvládne každú úlohu podľa vašich potrieb. Movano sa dokáže prispôsobiť vašim požiadavkám, ponúka totiž štyri dĺžky, tri výšky a široké spektrum variantov, ako je napríklad dodávka, dvojkabína, podvozok s kabínou, podvozok s dvojkabínou a podvozok, plus továrenské prestavby na sklopný valník, valník či karavan. Movano je skrátka ideálny partner bez ohľadu na druh vášho podnikania.

 
Priestor na prácu

Kabína nového modelu Movano

 

V šikovne prepracovanej kabíne modelu Movano nájdete skutočne praktický priestor, aký potrebujú profesionáli na to, aby boli úspešní. Je tu i všestranná mobilná kancelária s pokročilými funkciami pripojenia cez OpelConnect. Ponúka dostatok miesta pre vodiča a dvoch spolujazdcov a až štyroch ďalších členov posádky, takže celý tím môže cestovať v pohodlí. S komplexnou ponukou asistenčných systémov vodiča, ktorá zahŕňa napríklad systém automatického bezpečnostného brzdenia, systém upozornenia na vozidlo v mŕtvom uhle či systém varovania pred opustením jazdného pruhu, si každý cestujúci vo vozidle Opel Movano môže užívať dokonalý pokoj mysle.

 
Urobí svoju prácu

Schopnosti nového modelu Movano

 

Nový Opel Movano ponúka praktické riešenia pre výzvy moderného podnikania. Aj pri užitočnom zaťažení do 2,1 tony, celkovej hmotnosti vozidla až 4 tony a nákladnom priestore s objemom 17 m3 si nové Movano dokáže zachovať pevnú stabilitu a skvelé jazdné vlastnosti. Zaistite budúcnosť svojho podnikania so špičkovou využiteľnosťou nákladného priestoru a bezpečným uložením nákladu.

 
Profesionálny výkon

Pohonné sústavy nového modelu Movano

 

Opel Movano so silným 2,2-litrovým vznetovým motorom posúva konkurencieschopnú úspornosť na celkom novú úroveň. Tento preplňovaný agregát s nízkym trením je plne v súlade s emisnou normou Euro 6d, znižuje prevádzkové náklady a dodáva úžasný krútiaci moment, pričom si však zachováva mimoriadne nízke hodnoty spotreby paliva a emisií CO2