Hlavné prvky
Špičková všestrannosť: Široký sortiment, rôzne veľkosti

Nové Movano je navrhnuté tak, aby vás plne podporovalo vo vašom podnikaní a pracovalo rovnako usilovne ako vy. Spĺňa vaše profesionálne potreby svojou zdatnosťou a všestrannosťou, vďaka ktorým zvládne akúkoľvek prácu. Movano je pripravené prispôsobiť sa vašim požiadavkám, v ponuke je v štyroch dĺžkach a troch výškach1 a konfigurovateľné v širokej škále variantov, ako je dodávka, dvojkabína, samostatný podvozok, podvozok s kabínou pre posádku a podvozok bez kabíny – plus továrenské prestavby na sklápač, valník a prípravu pre stavbu obytného vozidla. Nech už vás vaše podnikanie zavedie kamkoľvek, nové Movano je ideálnym partnerom.  

 

1 Panelové dodávky: 3 dĺžky/3 výšky, podvozky s kabínou: 4 dĺžky

 
Priestor na prácu: Všestranný interiér
Prepracovaný interiér nového modelu Movano ponúka praktické využitie, ktoré je potrebné na dosahovanie úspechu vo svete profesionálov. K dispozícii je aj všestranná mobilná kancelária s pokročilou konektivitou prostredníctvom služieb OpelConnect. Všetci vo vozidle môžu mať dušu na mieste, pretože Opel Movano je vybavený komplexnými asistenčnými funkciami, ku ktorým patrí automatická bezpečnostná brzda, systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel, digitálne vnútorné spätné zrkadlo, adaptívny tempomat a upozornenie na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu. 
Prácu zvládne na jednotku: Vynikajúce schopnosti
Nový Opel Movano ponúka praktické riešenia pre výzvy moderného podnikania. S užitočným zaťažením až 2 tony v prípade panelovej dodávky, celkovou hmotnosťou vozidla (GVW) až 4,2 tony a kapacitou ložnej plochy až 17 m3 si Movano zachováva skalopevnú stabilitu a výborné jazdné vlastnosti. Zabezpečte budúcnosť svojho podnikania vďaka vynikajúcej využiteľnosti nákladového priestoru a bezpečnému uloženiu nákladu. 
Profesionálny výkon: Účinné pohonné jednotky
Nové Movano je navrhnuté tak, aby posúvalo vaše podnikanie vpred. Vďaka kombinácii vysokovýkonných a úsporných motorov zabezpečuje plynulú jazdu v prostredí mesta aj na otvorených cestách. Napriek svojej značnej veľkosti ponúka Movano svižné ovládanie a vynikajúcu jazdnú dynamiku. Navyše je nabité výberom inteligentných asistenčných funkcií pre vodiča, ktoré zabezpečia posádku aj náklad za každých okolností.