Skip To Content
Prehľad
Nový Opel Combo
Od 20 490 EUR s Opel Premium

Nový Opel Combo

Od 20 490 €
Nový Opel Combo
Od 20 490 EUR s Opel Premium

Nový Opel Combo

Od 20 490 €
 
 
Nový model Combo je navrhnutý tak, aby poskytoval zo všetkého to najlepšie: priestor a pohodlie až pre sedem osôb v kombinácii s praktickými a inovatívnymi bezpečnostnými prvkami. A k tomu všetkému teraz aj inteligentné e-technológie a 100 % prevádzku bez emisií, vďaka ktorým sa spolu so svojimi blízkymi odveziete na jedno nabitie až 343 km1. Takže si môžete užívať rodinný život naplno a bez kompromisov.
 
Vyberte si zážihový, vznetový alebo 100 % elektrický model. Online alebo v kamennej predajni.

Navrhnutý pre moderný život
Svižný, priestranný, všestranný a pekne usporiadaný.

Inteligentný, priestraný a všestranný
Preskúmajte interiér nového modelu Combo

Budúcnosť je elektrická

Objavte nový model Combo Electric. Výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Všestrannosť
Využite svoje možnosti na maximum
Vďaka všestrannosti nového modelu Combo môžete objavovať nové územia. Svojím inteligentným dizajnom, ktorý zaručuje praktické využitie, priestrannosť a flexibilitu, dokonale doplní váš moderný aktívny životný štýl.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Technológie, ktoré chránia
Nový model Combo je nabitý je inovatívnymi funkciami, ktoré uľahčujú jeho riadenie a zaisťujú bezpečnosť vám i vášmu okoliu. Je vybavený najlepšími maticovými svetlometmi IntelliLux® LED vo svojej triede, ktoré zabezpečujú optimálnu viditeľnosť a automatické prispôsobenie, aby neoslňovali protiidúcich vodičov. Vďaka 14 samostatným segmentom LED a novému dizajnu vám IntelliLux® dodá istotu za každých podmienok! 
Konektivita
Aby ste vedeli, kam idete
Získajte tie najlepšie spojenia pre seba i svojich cestujúcich. Okrem informačno-zábavného systému a navigácie sú v novom modeli Combo aj služby OpelConnect, vďaka ktorým prídete do cieľa rýchlo a pokojne.