Skip To Content

Opel assistance

Nech ste kdekoľvek, Opel assistance je vždy s vami: buďte mobilní aj v prípade poruchy. 

Kontakt

Opel Assistance v prípade poruchy, nehody 24 hodín denne / 7 dní v týždni
 
0800 19 93 44 - volania zo Slovenska
 
00 421 2 49 20 59 50 - volania zo zahraničia

Vaše výhody

Dostupnosť: Rýchla pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni a pokiaľ je to možné, opravy na mieste vo viac ako 40 európskych krajinách.

 

Riešenie problémov: Oprava poruchy na mieste a v prípade, že nie je možné poruchu opraviť na mieste, vozidlo je odtiahnuté do najbližšieho autorizovaného servisu Opel.

 

Prenájom vozidla: Ak oprava v servise Opel trvá dlhšie ako 2 hodiny, počas doby opravy vám poskytneme náhradné vozidlo.

 

Ubytovanie: Ak opravu nie je možné vykonať v deň poruchy a ak dôjde k poruche vo vzdialenosti viac ako 100 km od miesta bydliska oprávnenej osoby, poskytneme ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli alebo v ubytovacom zariadení podobnej triedy (max 4 noci).

 

Cesta do cieľa alebo domov: Ak oprava v servise Opel trvá dlhšie ako 2 hodiny, preplatíme vám dopravné náklady na cestu do pôvodného cieľa alebo do miesta bydliska vlakom prvej triedy alebo letenku (ak cesta vlakom trvá dlhšie ako 6 hodín) v ekonomickej triede.

 

Vyzdvihnutie vozidla: V prípade, vyzdvihnutia vozidla po oprave, budú preplatené dopravné náklady oprávnenej osobe na cestu vlakom prvej triedy alebo letenku (ak cesta vlakom trvá dlhšie ako 6 hodín) v ekonomickej triede.