Prehľad

DODÁVKA VIVARO-e

OD 32 312 €  vrátane DPH 26 927 €  bez DPH

Nový Opel Vivaro-e znamená skvelú voľbu pre podniky s najvyššími profesionálnymi štandardmi, ktoré vyžadujú, aby ich vozidlá dokonale zapadli do optimalizovaného pracovného procesu. Vivaro-e sa svojím nekompromisným charakterom a jazdou bez emisií ideálne hodí do mesta aj mimo neho. Vozidlo je v ponuke s tromi dĺžkami a dvomi veľkosťami akumulátora s dojazdom až 330 km (WLTP)1.

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5  kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).***

HLAVNÉ PRVKY.

ŠITÉ NA MIERU PRE VÁŠ BIZNIS.

Všestrannosť.

Nový Opel Vivaro-e je vždy dokonalým riešením pre potreby nášho podnikania. Skrátka skombinujte ideálnu dĺžku vozidla s takou veľkosťou akumulátora, ktorú budete v meste aj mimo neho potrebovať. Elektrická verzia ponúka na výber akumulátor s kapacitou 50 kWh a dojazdom do 230 km alebo akumulátor s kapacitou 75 kWh a dojazdom až 330 km (WLTP)1

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5  kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).*** 

DODÁVKA TOVARU BEZ EMISIÍ.

Hospodárnosť.
Či už jazdíte po diaľnici alebo potrebujete zdolať posledný kilometer v meste, nekompromisný charakter nového modelu Vivaro-e poskytuje vysokú úžitkovú hodnotu čisto elektrického pohonu bez obmedzenia praktickosti alebo odolnosti. Opel chápe praktické komerčné potreby svojich profesionálnych zákazníkov, pričom prihliada na spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady.   

PROFESIONÁLNE UŽITOČNÉ ZAŤAŽENIE.

Nekompromisná prepravná kapacita.

Tak ako Vivaro so spaľovacím motorom aj nové Vivaro-e vás v otázkach dopravy presvedčí faktami a číslami. Ponúka prvotriednu hodnotu maximálneho užitočného zaťaženia 1200 kg1, vysoko konkurenčný objem nákladového priestoru až 6,6 m3(2) a maximálnu dĺžku nákladového priestoru až 4 m(2).

1 Závisí od modelu.

2 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

 

Hoci budete mať dosť miesta, nie vždy musíte mať aj voľné ruky. Nové Vivaro-e preto za príplatok ponúka elektrické posuvné dvere3, ktoré otvoríte pohybom nohy pod dverami nákladového priestoru. 

 

1 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

2,3 Závisí od modelu.

INTELIGENTNÉ PODNIKANIE

e-INFO.

V novom modeli Vivaro-e máte všetko plne pod kontrolou. Na dosah ruky máte totiž všetky potrebné informácie, s ktorým získavate kompletný digitálny prehľad o svojej ceste. 

 

Špeciálny prístrojový panel e-INFO prináša v reálnom čase prehľadnú grafickú vizualizáciu, s ktorou si bez problémov naplánujete svoje pracovné úlohy. 

NA CESTU PRED VAMI.

Pripravené pre jazdu po diaľnici.

Nové Vivaro-e s čisto elektrickým pohonom a vylepšenou architektúrou kabíny posunie vaše podnikanie ďalej a poskytne vám viac bezpečnosti a hospodárnosti v meste aj mimo neho. Je pripravené nielen do mesta, ale aj na diaľnicu. Okamžitým nástupom krútiaceho momentu a maximálnou rýchlosťou 130 km/h vám umožní držať krok v každom podnikateľskom prostredí a zároveň ochráni vaše najcennejšie aktíva.

 

Vďaka množstvu bezpečnostných systémov na ochranu posádky a nákladu v každom prostredí sa nové Vivaro-e rovnakou mierou hodí na otvorené diaľnice, mestské ulice aj na stavenisko. Ponúka napríklad systém automatického núdzového brzdenia, asistenta na udržiavanie v jazdnom pruhu, systém sledovania mŕtveho uhla, 180-stupňovú zadnú parkovaciu kameru a voliteľný systém riadenia trakcie IntelliGrip. 

SKONTROLUJTE DENNÝ DOJAZD SVOJHO MODELU VIVARO-e.

PRVOTRIEDNE FUNKCIE.

DOKONALE INTEGROVANÝ AKUMULÁTOR

Nové Opel Vivaro-e ponúka na výber akumulátor s kapacitou 50 kWh a dojazdom do 230 km alebo akumulátor s kapacitou 75 kWh a dojazdom až 330 km1. Prevratná technológia pohonu a architektúra od spoločnosti Opel znamená, že nízko položený plochý akumulátor vozidlu Vivaro-e dodáva stabilné ťažisko a maximálny priestor v kabíne. 

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5 kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy). Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby elektrickej energie sú predbežné a v súlade so skúšobným postupom WLTP, na základe ktorého sú od 1. septembra 2018 homologizované nové vozidlá. Typové schválenie ES a certifikát o zhode ešte nie sú k dispozícii. Predbežné hodnoty sa môžu líšiť od finálnych homologovaných údajov. Tie sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a rôznych faktorov, napríklad od rýchlosti, teplotného komfortu vo vozidle, štýlu jazdy a vonkajšej teploty. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu nabíjačky vo vozidle, nabíjacieho kábla a od typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Podrobnejšie informácie získate od svojho predajcu. Viac informácií nájdete [pozrite si webovú lokalitu zriadenú na účely vysvetlenia postupu WLTP.]

 
ŽIADNY HLUK
Pritiahnite pozornosť k svojmu podniku len z tých správnych dôvodov. Prirodzene tichý batériový elektrický pohon nového modelu Vivaro-e sa ideálne hodí do husto osídleného mestského prostredia a obytných zón. Jeho bezemisnosť sa týka jednak hluku a jednak výfukových plynov. Vivaro-e sa vyznačuje tichou prevádzkou vnútri aj navonok, čím vodiča počas dlhých pracovných dní zbavuje stresu.   
REKUPERAČNÉ BRZDENIE
S novým modelom Vivaro-e žiadna časť pracovného dňa nevyjde nazmar. Len čo počas jazdy zložíte nohu z plynového pedála, systém rekuperačného brzdenia pri brzdení zachytáva kinetickú energiu a využíva ju na predĺženie dojazdu. Pri najvyššom nastavení (v režime B) dokážete väčšinu krátkych jázd zvládnuť bez použitia tradičných bŕzd, čím sa znižuje ich opotrebovanie a súvisiace náklady na údržbu. 
RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NABÍJANIE
Akumulátor s vysokou energetickou hustotou s kapacitou 50 kWh (18 modulov), alebo s kapacitou 75 kWh (27 modulov) sa na verejnej 100 kW nabíjačke nabije na 80 % optimálneho dojazdu už za 30, resp. 45 minút. Palubná nabíjačka s výkonom 7,4 kW alebo so zvýšeným výkonom 11 kW vaše nové Vivaro-e pripraví za noc  na celý nasledujúci pracovný deň.  
SLEDOVANIE ÚDAJOV O VOZIDLE
Dômyselné senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v novom modeli Vivaro-e poskytujú podrobný prehľad a projekciu jazdných podmienok, dojazdu a energie. 
NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY
S rastúcimi obavami o kvalitu ovzdušia vo veľkomestách a zavádzaním bezemisných zón v mestských oblastiach sú pre  efektívne podnikanie stále dôležitejšie elektrické úžitkové vozidlá. Vivaro-e prináša oslobodenie od meniacich sa cien paliva a daňové úľavy, ako aj mimoriadne nízke prevádzkové náklady a vládne stimuly na kúpu vozidla. 

SLUŽBY OPEL PRE ELEKTROMOBILY.

Služby Opel pre elektromobily, počnúc možnosťami nabíjania až po služby v oblasti mobility, poskytujú plynulé a bezproblémové uvedenie do e-mobility.
"INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2021."
Opel Vivaro-e je prvé plne elektrické úžitkové vozidlo značky Opela jedno z prvých na trhu, ktoré bolo ocenené titulom Medzinárodná Dodávka Roka. Prišiel čas využiť tento úspech výnimočného nemeckého nástroja vášho biznisu. Dodali sme najlepšiu dodávku, aby ste aj vy mohli dodávať najlepšie služby. 

FLEXCARE-e.

OPEL FLEXCARE-e.

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

 

Pozrite si naše balíky FlexCare-e a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

OBJAVTE VARIANTY MODELU VIVARO-e.

ĎALŠIE KROKY.