Skip To Content
Prehľad

Vivaro Electric

Od 36 290 €
Nové Vivaro Electric
Od 36 290 € bez DPH

Nový model Vivaro Electric reprezentuje osobité vlastnosti nového radu elektrických dodávok značky Opel: je to najlepšia voľba pre firmy, ktoré dodržiavajú tie najvyššie profesionálne štandardy. Potrebujú odolné vozidlá, ktoré sú mimoriadne univerzálne a bez problémov zapadnú do ich optimalizovaného pracovného procesu. Model Vivaro Electric s nekompromisným charakterom a jazdou bez emisií je ideálny do mestského prostredia aj mimo neho. V ponuke je v dvoch dĺžkach vozidla a s dvoma veľkosťami akumulátora s dojazdom až 350 km (WLTP).1

1 Spotreba energie (kombinovaná) 21,7 – 27,3 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 224 až 350 km (v závislosti od zvoleného doplnkového vybavenia).

330 km (WLTP)1
Max. dojazd akumulátora1
6.6 m3
Max. objem nákladového priestoru1
1275 kg
Max. užitočné zaťaženie2
(1) V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia

(2) Max. užitočné zaťaženie zohľadňuje hmotnosť vodiča; platí pre panelovú dodávku (so zvýšeným užitočným zaťažením; voliteľné)


Spoľahlivý spoločník

Vďaka priestrannému a všestrannému interiéru, veľkému užitočnému zaťaženiu a spoľahlivému akumulátoru je nový model Vivaro Electric ideálnym prepravným prostriedkom takmer pre každú firmu.

E-technológie
Akumulátor, nabíjanie a ďalšie
Prechádzate na elektrický pohon? Výborné obchodné rozhodnutie z výborných dôvodov. Efektívny, udržateľný a perspektívny. Vskutku ideálny pre vaše podnikanie.
Všestrannosť
Dodávka, ktorá vám vyhovuje
Prispôsobte si dodávku svojim profesionálnym potrebám: nový model Vivaro Electric je v ponuke v rôznych dĺžkach a štýloch karosérie a disponuje funkciami, ktoré vám umožnia poskytovať vašim zákazníkom špičkové služby – lokálne úplne bez emisií a takmer bez hluku.
Náklad
Odvezie všetko
Užitočné zaťaženie a rozmery sú dôležité, ale prvky ako dvojité posuvné dvere či dve zástrčky 12 V sú naozaj niečo extra. Preto je nový model Vivaro Electric ideálnym prepravným prostriedkom pre každú úlohu – či už ide o prevádzku v úzkych mestských centrách alebo o práce na miestach, kde chýbajú elektrické zásuvky.
Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Vivaro Electric zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. Najmodernejší elektrický pohon, ako aj možnosti navigačného systému a služby OpelConnect udržia vás a váš tím bezpečne na správnej ceste.
Mobilná kancelária
Pracujte odkiaľkoľvek
Už nemusíte balansovať s notebookom na kolenách a nebude vám pri tom prekážať volant. Premeňte svoje nové Vivaro Electric na riadnu kanceláriu na kolesách a posuňte svoje podnikanie do budúcnosti.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste
Vaši ľudia, dodávka i náklad – tí všetci si zaslúžia ochranu. Pokročilé funkcie v novom modeli Vivaro Electric pomáhajú predchádzať nehodám a uľahčujú riadenie vozidla. Sú tak zárukou, že vaša firma bude jazdiť nielen lepšie, ale aj bezpečnejšie.
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Nástenné nabíjačky a ďalšie príslušenstvo
Spoločnosť Opel si uvedomuje, že elektrická energia je hnacou silou vášho nového modelu Vivaro Electric, a teda aj úspechom vášho podnikania. Preto sa vaša dodávka štandardne dodáva s nabíjacím káblom. Urobili sme pre vás výber nášho najlepšieho doplnkového príslušenstva pre elektrické vozidlá. Zistite, ktoré vybavenie sa najlepšie hodí pre vašu prácu.

Objavte viac

Nástenné nabíjačky

Všetky potrebné informácie o nástenných nabíjačkách a domácom nabíjaní nájdete v našom centre elektrickej mobility.

Nabíjanie a dojazd

V našom obsahovom centre e-mobility máme množstvo ďalších informácií o nabíjaní a dojazde. Pozrite si ho hneď teraz.

1 Závisí od zaťaženia a výbavy. Spotreba energie (kombinovaná) 23,3 – 29,5 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 230 km až 330 km (v závislosti od zvoleného doplnkového vybavenia).***

2 Veľká dodávka Vivaro s voliteľným systémom FlexCargo.

3 Na modeloch L2 vybavených voliteľným systémom FlexCargo.