Skip To Content
Prehľad

Dodávka Vivaro-e

Od 30 650 € vrátane DPH € 24 459,95 bez DPH

Nový Opel Vivaro-e znamená skvelú voľbu pre podniky s najvyššími profesionálnymi štandardmi, ktoré vyžadujú, aby ich vozidlá dokonale zapadli do optimalizovaného pracovného procesu. Vivaro-e sa svojím nekompromisným charakterom a jazdou bez emisií ideálne hodí do mesta aj mimo neho. Vozidlo je v ponuke s tromi dĺžkami a dvomi veľkosťami akumulátora s dojazdom až 330 km (WLTP)1

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5  kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).***

Hlavné prvky

Šité na mieru pre váš biznis

Všestrannosť

Nový Opel Vivaro-e je vždy dokonalým riešením pre potreby nášho podnikania. Skrátka skombinujte ideálnu dĺžku vozidla s takou veľkosťou akumulátora, ktorú budete v meste aj mimo neho potrebovať. Elektrická verzia ponúka na výber akumulátor s kapacitou 50 kWh a dojazdom do 230 km alebo akumulátor s kapacitou 75 kWh a dojazdom až 330 km (WLTP)1

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5  kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).*** 

Dodávka tovaru bez emisií

Hospodárnosť
Či už jazdíte po diaľnici alebo potrebujete zdolať posledný kilometer v meste, nekompromisný charakter nového modelu Vivaro-e poskytuje vysokú úžitkovú hodnotu čisto elektrického pohonu bez obmedzenia praktickosti alebo odolnosti. Opel chápe praktické komerčné potreby svojich profesionálnych zákazníkov, pričom prihliada na spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady.   

Profesionálne užitočné zaťaženie

Nekompromisná prepravná kapacita

Tak ako Vivaro so spaľovacím motorom aj nové Vivaro-e vás v otázkach dopravy presvedčí faktami a číslami. Ponúka prvotriednu hodnotu maximálneho užitočného zaťaženia 1200 kg1, vysoko konkurenčný objem nákladového priestoru až 6,6 m3(2) a maximálnu dĺžku nákladového priestoru až 4 m(2).

1 Závisí od modelu.

2 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

 

Hoci budete mať dosť miesta, nie vždy musíte mať aj voľné ruky. Nové Vivaro-e preto za príplatok ponúka elektrické posuvné dvere3, ktoré otvoríte pohybom nohy pod dverami nákladového priestoru. 

 

1 V modeloch L2 vybavených systémom FlexCargo® .

2,3 Závisí od modelu.

Inteligentné podnikanie

e-Info

V novom modeli Vivaro-e máte všetko plne pod kontrolou. Na dosah ruky máte totiž všetky potrebné informácie, s ktorým získavate kompletný digitálny prehľad o svojej ceste. 

 

Špeciálny prístrojový panel e-INFO prináša v reálnom čase prehľadnú grafickú vizualizáciu, s ktorou si bez problémov naplánujete svoje pracovné úlohy. 

Na cestu pred vami

Pripravené pre jazdu po diaľnici

Nové Vivaro-e s čisto elektrickým pohonom a vylepšenou architektúrou kabíny posunie vaše podnikanie ďalej a poskytne vám viac bezpečnosti a hospodárnosti v meste aj mimo neho. Je pripravené nielen do mesta, ale aj na diaľnicu. Okamžitým nástupom krútiaceho momentu a maximálnou rýchlosťou 130 km/h vám umožní držať krok v každom podnikateľskom prostredí a zároveň ochráni vaše najcennejšie aktíva.

 

Vďaka množstvu bezpečnostných systémov na ochranu posádky a nákladu v každom prostredí sa nové Vivaro-e rovnakou mierou hodí na otvorené diaľnice, mestské ulice aj na stavenisko. Ponúka napríklad systém automatického núdzového brzdenia, asistenta na udržiavanie v jazdnom pruhu, systém sledovania mŕtveho uhla, 180-stupňovú zadnú parkovaciu kameru a voliteľný systém riadenia trakcie Intelli-Grip. 

Skontrolujte denný dojazd svojho modelu Vivaro-e

Prvotriedne funkcie

Dokonale integrovaný akumulátor

Nové Opel Vivaro-e ponúka na výber akumulátor s kapacitou 50 kWh a dojazdom do 230 km alebo akumulátor s kapacitou 75 kWh a dojazdom až 330 km1. Prevratná technológia pohonu a architektúra od spoločnosti Opel znamená, že nízko položený plochý akumulátor vozidlu Vivaro-e dodáva stabilné ťažisko a maximálny priestor v kabíne. 

 

1 Spotreba energie modelu Vivaro-e/Zafira-e Life (kombinovaná) 23,3 – 29,5 kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný) 230 až 330 km (v závislosti od voliteľnej výbavy). Uvedené hodnoty dojazdu a spotreby elektrickej energie sú predbežné a v súlade so skúšobným postupom WLTP, na základe ktorého sú od 1. septembra 2018 homologizované nové vozidlá. Typové schválenie ES a certifikát o zhode ešte nie sú k dispozícii. Predbežné hodnoty sa môžu líšiť od finálnych homologovaných údajov. Tie sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a rôznych faktorov, napríklad od rýchlosti, teplotného komfortu vo vozidle, štýlu jazdy a vonkajšej teploty. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu nabíjačky vo vozidle, nabíjacieho kábla a od typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Podrobnejšie informácie získate od svojho predajcu. Viac informácií nájdete [pozrite si webovú lokalitu zriadenú na účely vysvetlenia postupu WLTP.]

 
Žiadny hluk
Pritiahnite pozornosť k svojmu podniku len z tých správnych dôvodov. Prirodzene tichý batériový elektrický pohon nového modelu Vivaro-e sa ideálne hodí do husto osídleného mestského prostredia a obytných zón. Jeho bezemisnosť sa týka jednak hluku a jednak výfukových plynov. Vivaro-e sa vyznačuje tichou prevádzkou vnútri aj navonok, čím vodiča počas dlhých pracovných dní zbavuje stresu.   
Rekuperačné brzdenie
S novým modelom Vivaro-e žiadna časť pracovného dňa nevyjde nazmar. Len čo počas jazdy zložíte nohu z plynového pedála, systém rekuperačného brzdenia pri brzdení zachytáva kinetickú energiu a využíva ju na predĺženie dojazdu. Pri najvyššom nastavení (v režime B) dokážete väčšinu krátkych jázd zvládnuť bez použitia tradičných bŕzd, čím sa znižuje ich opotrebovanie a súvisiace náklady na údržbu. 
Rýchle a jednoduché nabíjanie
Akumulátor s vysokou energetickou hustotou s kapacitou 50 kWh (18 modulov), alebo s kapacitou 75 kWh (27 modulov) sa na verejnej 100 kW nabíjačke nabije na 80 % optimálneho dojazdu už za 30, resp. 45 minút. Palubná nabíjačka s výkonom 7,4 kW alebo so zvýšeným výkonom 11 kW vaše nové Vivaro-e pripraví za noc  na celý nasledujúci pracovný deň.  
Sledovanie údajov o vozidle
Dômyselné senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v novom modeli Vivaro-e poskytujú podrobný prehľad a projekciu jazdných podmienok, dojazdu a energie. 
Nízke prevádzkové náklady
S rastúcimi obavami o kvalitu ovzdušia vo veľkomestách a zavádzaním bezemisných zón v mestských oblastiach sú pre  efektívne podnikanie stále dôležitejšie elektrické úžitkové vozidlá. Vivaro-e prináša oslobodenie od meniacich sa cien paliva a daňové úľavy, ako aj mimoriadne nízke prevádzkové náklady a vládne stimuly na kúpu vozidla. 

Služby Opel pre Elektromobily

Služby Opel pre elektromobily, počnúc možnosťami nabíjania až po služby v oblasti mobility, poskytujú plynulé a bezproblémové uvedenie do e-mobility.

FlexCare-e

Opel FlexCare-e

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

 

Pozrite si naše balíky FlexCare-e a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

Objavte varianty modelu Vivaro-e

Ďalšie kroky