Konektivita
Navigačný systém1
Nechajte voliteľný navigačný systém, aby vás včas a v úplnom pohodlí doviedol do cieľa cesty. Balík Connect Plus2 poskytuje online informácie o doprave, parkovaní a počasí od spoločnosti TomTom. Vďaka aktualizáciám máp prostredníctvom bezdrôtového prenosu budete vždy jazdiť inteligentne. V záujme minimálneho rozptyľovania pozornosti počas jazdy stačí povedať „Hej Opel“, a aktivovať tak funkciu rozpoznávania prirodzeného hlasu. Navigačný systém je plne kompatibilný3 s bezdrôtovými systémami Apple CarPlay™4 a Android Auto™4

Bezdrôtové systémy Apple CarPlay™ a Android Auto™ zabezpečujú používateľom pohodlný prístup k užitočným mobilným aplikáciám a funkciám počas jazdy:

  • Používajte telefón ako satelitnú navigáciu prostredníctvom aplikácie Mapy.
  • Prehrávajte si svoje obľúbené zoznamy skladieb pomocou služby Spotify.
  • Odosielajte a prijímajte správy prostredníctvom aplikácií WhatsApp a Skype.

 

K týmto funkciám máte jednoduchý prístup pomocou hlasového ovládania, aby ste mohli mať neustále ruky na volante a oči na ceste pred sebou.

 

1 Voliteľné

2 Balík Connect Plus obsahuje navigáciu Live a diaľkové ovládanie pre elektrické vozidlá: elektronické diaľkové ovládanie a riešenia elektrickej mobility Free2Move eSolutions

3 Kompatibilita a niektoré funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému.

4 Apple CarPlay™ je ochranná známka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Android Auto™ je ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Služby OpelConnect1

Inteligentné technologické systémy a súvisiace služby1, ktoré ponúkajú konektivitu a moderné inovácie, aby vám zaistili bezpečie aj vzrušujúcu a efektívnu cestu. 

 

Balík Connect ONE: Tiesňové volanie, Volanie v prípade poruchy, Stav vozidla a informácie o vozidle, Hry

Balík Connect PLUS: Elektronické diaľkové ovládanie, Elektronické riešenia, Diaľkové ovládanie, Balík Navigácia Live/Pripojená navigácia Plus vrátane Plánovača cesty.

Ďalšie pripojené služby: Apple CarPlay, Android Auto, Správa cesty a jazdy a pripojené služby, ktoré ponúka spoločnosť Free2move, ako sú Riešenia mobility či Služby pre vozidlové parky pripojených vozidiel.

 

Všetky podrobnosti nájdete na stránke Inteligentné služby Opel Connect.

 
1 Dostupnosť služieb OpelConnect sa líši v závislosti od krajiny a vozidla. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.