Hlavné prvky
Parametre pre náklad

Veľký ako vaša firma. Nový model Vivaro Electric ponúka prvotriedne maximálne užitočné zaťaženie 1 275 kg1, mimoriadne konkurencieschopný objem nákladu až 6,6 m3(2) a maximálnu dĺžku nákladu až 4 m2. Jeho všestranná kabína s praktickými bočnými posuvnými dverami a dvoma veľkými zadnými dverami z neho robia silného spojenca, keď ide o prepravu. 

  

1 Na modeloch so zvýšeným užitočným zaťažením

2 V závislosti od variantu modelu

 

 
Inteligentné podnikanie

Plynulá prevádzka: Nový model Vivaro Electric vám dáva plnú kontrolu nad všetkými potrebnými informáciami a poskytuje kompletný digitálny prehľad o vašej ceste, ktorý máte priamo na dosah ruky. Digitálny prístrojový panel s uhlopriečkou 10”1 zobrazuje prehľadnú grafickú vizualizáciu v reálnom čase, aby ste si mohli s istotou plánovať úlohy. Pretože väčšia efektívnosť znamená väčší úspech.

 

1 Voliteľné

 
Na cestu pred vami
S novým modelom Vivaro Electric môžete udržateľne rozvíjať svoje podnikanie. Jeho zdokonalené elektrické hnacie ústrojenstvo a inteligentná architektúra vám umožnia efektívne a bezpečne prechádzať ulicami miest aj otvorenými cestami – vozidlo ponúka okamžitý krútiaci moment a maximálnu rýchlosť 130 km/h. Vivaro Electric je pripravené na jazdu po meste aj po diaľnici a chráni posádku i náklad za každých okolností. Medzi jeho bezpečnostné funkcie patrí automatické núdzové brzdenie, asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu, systém monitorovania mŕtveho uhla vonkajších spätných zrkadiel, zadná kamera s rozsahom 180 stupňov a voliteľný protipreklzový systém IntelliGrip.