Skip To Content
Opravy skla & Inteligentné opravy

Inteligentné opravy

Odborné opravy za slušné ceny vo vašom autorizovanom servise Opel

Jednoduchý spôsob opravy vášho vozidla

Úlomky kamienkov, krúpy, škrabance a drobné preliačiny - áno, človeka to rozčuľuje, no máme pre vás dobrú správu: váš Opel môže opäť vyzerať rovnako skvele ako predtým! Inteligentná oprava Opel je náš rýchly, rentabilný a jednoduchý spôsob, ako opraviť drobné poškodenia.
 
 
Rýchly preto, že Inteligentná oprava skracuje prestoje vďaka tomu, že vám na mieste opravíme čelné sklo, lakovanie karosérie aj čalúnenie.
Rentabilné riešenia sú dôležité pre vás i pre nás! Preto sa v spoločnosti Opel vždy snažíme radšej opraviť drobné poškodenia než meniť veľké diely. Šetrí to čas i peniaze.
Jednoduchý preto, že ho taký chceme mať. Stačí, ak si dohodnete návštevu u niektorého z našich predajcov, ktorí vykonávajú Inteligentné opravy. O zvyšok sa už postaráme!

V autorizovanom servise Opel vám poskytneme výhodné ceny pre nasledujúce opravy:

Oprava / výmena čelného skla
Bodové opravy - malé opravy laku
Opravy preliačin – technika bez poškodenia farieb, vyťahovanie malých preliačin
Opravy svetlometov - oprava poškriabaných svetlometov
Ošetrenie proti korózii
Oprava poškodenia v rámci poistenia   

Opravy skla

Úlomky kamienkov na čelnom skle vášho vozidla rozptyľujú a navyše nevyzerajú dobre. V mnohých prípadoch sa čelné sklo dá opraviť a netreba ho hneď meniť, čo je efektívny spôsob, ako ušetriť peniaze. Inteligentná oprava Opel dokáže takéto poškodenia ľahko opraviť, a vy sa môžete opäť vrátiť bezpečne na cesty!

Bodové opravy

Drobné poškodenia karosérie vozidla, škrabance pri parkovaní - občas k nim dochádza. No vďaka našej inovatívnej technike rozprašovania laku dokážeme rýchlo opraviť väčšie plochy poškodeného laku na karosérii. Lokálna oprava laku je flexibilná a navyše šetrí čas aj peniaze.

Nájdite si najbližšieho predajcu Opel a požiadajte o inteligentnú opravu

Použitím Máp Google súhlasíte s Podmienkami použitia Google Maps/Google Earth