Skip To Content
Prehľad

Combo

Už od 18 750 € bez DPH vrátane DPH
Nové Combo Van
Už od 18 750 € bez DPH

Robustný, mimoriadne praktický a nesmierne všestranný – Combo Van s ľahkosťou prepraví ľudí aj náklad. Je to váš dokonalý obchodný partner.


3.4 m
Max. dĺžka nákladového priestoru(1)
4.4 m3
Max. objem nákladového priestoru(1)
1000  kg
Max. užitočné zaťaženie(2)
(1)  V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia
(2)  Max. užitočné zaťaženie zohľadňuje hmotnosť vodiča; platí pre model Combo so štandardnou dĺžkou

Inovatívne všestranný

Nový model Combo sa vyznačuje dômyselným dizajnom, čo znamená, že je kompaktný, no pritom priestranný a plný inovatívnych riešení, vďaka ktorým bude vaša práca pohodlnejšia a efektívnejšia. To je dobré pre váš pracovný postup aj pre vaše výnosy.

Budúcnosť je elektrická

Čistá energia na vstupe, vynikajúce výsledky na výstupe! Objavte nové Combo Electric. Táto inovatívna dodávka prináša výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Dizajn exteriéru a interiéru
Charakter a komfort
Interiér nového modelu Combo, ktorý je zvonku nezameniteľný Opel, vám poskytne maximálne pohodlie, ergonómiu a priestor. Preskúmajte skutočného multifunkčného pomocníka s vysokou modulárnosťou a inteligentnými funkciami, ktoré vám pomôžu pri každodennej práci. 
Všestrannosť
Váš multifunkčný nástroj
Prispôsobte si svoje nové Combo: Vďaka dvom rôznym dĺžkam a štýlom karosérie a množstvu šikovných riešení na zvýšenie flexibility interiéru je Combo dokonalým nemeckým nástrojom pre vašu každodennú prácu. Väčšia flexibilita znamená vynikajúce výsledky.
Náklad
Vhodné pre všetky druhy nákladu

Váš spoľahlivý partner pre každú úlohu: Nový model Combo prináša prvotriedne rozmery nákladu a v rámci svojej triedy ponúka najlepšie rozmery nákladu, ktoré sú vylepšené inteligentnými prvkami, ako je napríklad klapka priechodnej deliacej priečky Flex Cargo. Vďaka pôsobivej maximálnej dĺžke nákladu až 3 440 mm2 je táto dodávka navonok kompaktná, ale vo vnútri seriózne priestranná.1,2

 

1 Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie.

2 Maximálna dĺžka nákladu 3 090 mm v prípade verzie Combo so štandardným rázvorom kolies a 3 440 mm v prípade verzie Combo XL s dlhým rázvorom s otvoreným priechodom v deliacej priečke a sklopeným(i) sedadlom(-ami) spolujazdca.

Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Combo zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. Najmodernejšie úsporné motory, ako aj možnosti pokročilého navigačného systému a služby OpelConnect udržia vás a váš tím bezpečne na správnej ceste.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste

Zvýšte svoju bezpečnosť aj bezpečnosť svojho tímu: Nový Opel Combo Electric je vybavený najlepšími maticovými svetlometmi IntelliLux® LED1 v triede, ktoré zabezpečujú optimálnu viditeľnosť a automatické prispôsobenie, aby neoslňovali vodičov protiidúcich vozidiel. Vďaka 14 samostatným segmentom LED a novému dizajnu vám IntelliLux® dodá istotu za každých podmienok! Ľudia, dodávka i náklad – zaistite všetkým ochranu prostredníctvom pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú predchádzať nehodám a uľahčujú riadenie vozidla. A vy sa tak môžete sústrediť na to, na čom skutočne záleží: Na vaše podnikanie!

 

1 Voliteľné

Efektívnosť jazdy
Posúva vaše podnikanie vpred
Využite svoje nové Combo na maximum vďaka vysoko účinným a zároveň výkonným motorom a výberu prevodoviek. Či už idete k zákazníkovi len za roh, musíte absolvovať dlhú cestu alebo potrebujete maximálny výkon s ťažkým nákladom, vaše Combo splní svoju úlohu k absolútnej spokojnosti.
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Ďalšia optimalizácia
Ponúkame obrovský výber príslušenstva od strešných nosičov až po ťažné zariadenia – aby ste si mohli svoje nové Combo ešte lepšie prispôsobiť svojim osobným aj profesionálnym potrebám.  

1 Combo Cargo XL (3 m štandardná verzia).

2 Combo Cargo XL s lavicovým sedadlom pre cestujúcich a otvorom v deliacej priečke. Štandardný nákladový priestor má objem 3,8 m3.

3 Model Combo Cargo-e je vybavený indikátorom preťaženia.