Preprava nákladu
Rozmery

Model Van s pôsobivou maximálnou dĺžkou batožinového priestoru až 3090 mm2 je kompaktný navonok, ale mimoriadne priestranný vo vnútri. 

1Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie.

2Maximálna dĺžka nákladného priestoru 3090 mm v štandardnej verzii Combo, 3440 mm vo verzii Combo XL s dlhým rázvorom s otvorom v deliacej priečke a sklopeným sedadlom spolujazdca.

Nákladný priestor
Model Combo s maximálnym objemom nákladného priestoru až 3,8 m3(1) ponúka dostatok miesta pre všetky vaše prepravné požiadavky, pričom dokáže pohodlne odviezť aj veľmi objemný náklad.
 

1Nákladný priestor až 3,8 m3 v štandardnej verzii Combo, 4,4 m3 vo verzii Combo XL s dlhým rázvorom vrátane lavicového sedadla pre spolujazdcov a otvoru v deliacej priečke.

 

 

 

Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokej hodnote užitočného zaťaženia 1000 kg1,2 nebude pre model Combo žiaden náklad príliš ťažký. Je to skrátka dokonalý partner pre podnikanie.

 

1 Voliteľná výbava.

2 Maximálne užitočné zaťaženie 1000 kg vo verzii Combo a 950 kg vo verzii Combo XL.

 
Otvárací panel na prevážanie dlhých predmetov

Po odstránení vyberateľného panela1 v deliacej priečke za sedadlom predného spolujazdca môžete do vozidle jednoducho uložiť mimoriadne dlhé predmety.

 

Voliteľná výbava.

 
Zadný otvárací panel strechy

Potrebujete previezť extrémne dlhý náklad, ako napríklad rebrík? Šikovný zadný panel strechy1 môžete otvoriť do uhla 40 stupňov a dlhšie predmety počas prevozu bezpečne uložiť do vozidla.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Úložné riešenia v interiéri
S množstvom šikovných odkladacích priestorov má Combo Van priestor pre všetko vaše náradie.