Všestrannosť
Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdov1 sa dopredu zmestia až tri osoby. Ak potrebujete väčší nákladný priestor, môžete sedadlo vyklopiť alebo sklopiť úplne nadol. Prípadne ho zmeňte na stolík a Combo Van na mobilnú kanceláriu.

 

1 Voliteľná výbava.

 
Sklopné sedadlo spolujazdca
Keď ste vo vozidle sami a spoločnosť vám robí len náklad, predné sedadlo spolujazdca môžete jednoducho sklopiť nadol na podlahu a získate ešte všestrannejšie využiteľný nákladný priestor. 
Priečka na oddelenie kabíny

Priečky na oddelenie nákladu1 sa starajú o bezpečnosť vodiča a cestujúcich a zabezpečujú náklad, ktorý vďaka tomu neprenikne dopredu do kabíny – môžete si vybrať pevnú priečku alebo priečku s presklenou časťou a mrežou.

 

Voliteľná výbava.

 
Dvere

Prístup do zadnej časti modelu Combo zjednodušujú jedno- alebo dvojkrídlové posuvné dvere1, s ktorými sa nemusíte báť škrabancov počas parkovania v tesných priestoroch.

 

1 Dvojité posuvné dvere sú súčasťou voliteľnej výbavy.

 
Nakladacie otvory

Vyberte si do zadnej časti modelu Combo výklopné dvere nákladného priestoru1 alebo asymetrické krídlové dvere s oknom, ktoré vám poskytnú lepší výhľad z vozidla. Oba varianty sú navrhnuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

 

Voliteľná výbava.

 
Varianty
Combo Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – klasická verzia má 4,4 m a verzia Combo Van XL s extra dlhým nákladným priestorom až 4,75 m. Vo verzii dvojkabína sa zasa odvezú piati cestujúci vrátane vodiča.