Skip To Content
Prehľad

Combo Van Electric

Od 28 690 €
Nové Combo Van Electric
Od 28 690 € bez DPH

Nový model Combo Van Electric je stelesnením všetkého, čo odlišuje rad nových elektrických dodávok značky Opel od ostatných: spojili sa v ňom obchodné skúsenosti spoločnosti Opel s precíznym inžinierstvom, čím vzniklo plne elektrické úžitkové vozidlo s optimálnou účinnosťou a nekompromisnou všestrannosťou. Aj napriek svojmu kompaktnému profilu má Combo Van Electric priestranný nákladný priestor s objemom 4,4 m³, ktorý podporujú vynikajúce funkcie na usporiadanie nákladu, ako je napríklad systém FlexCargo® s priechodnou priečkou na nakladanie.


300 km1
Max. dojazd akumulátora v závislosti od zaťaženia a doplnkového vybavenia
4.4 m3
Max. objem nákladového priestoru(1)
3,4  m
Max. dĺžka nákladového priestoru(1)
(1)  V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia


Elektrifikovaný spoločník

Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu, dostatočnému priestoru a spoľahlivému akumulátoru je nový model Combo Electric ideálnym prepravným prostriedkom takmer pre každú firmu.

Skontrolujte si denný dojazd svojho nového modelu Combo Electric


Praktický dizajn
Forma nasleduje funkciu
Interiér nového modelu Combo Electric, ktorý je zvonku nezameniteľný Opel, vám poskytne maximálne pohodlie, ergonómiu a priestor. Preskúmajte skutočného multifunkčného pomocníka s vysokou modulárnosťou a inteligentnými funkciami, ktoré vám pomôžu pri každodennej práci.
E-technológie
Akumulátor, nabíjanie a ďalšie
Prechádzate na elektrický pohon? Výborné obchodné rozhodnutie z výborných dôvodov. Efektívny, udržateľný a perspektívny – vskutku ideálny pre vaše podnikanie. 
Všestrannosť
Váš multifunkčný nástroj
Prispôsobte si svoje nové Combo Electric: Vďaka dvom rôznym dĺžkam a štýlom karosérie a množstvu šikovných riešení na zvýšenie flexibility interiéru je Combo Electric dokonalým nemeckým nástrojom pre vašu každodennú prácu. Väačšia flexibilita znamená vynikajúce výsledky. 
Náklad
Vhodné pre všetky druhy nákladu

Váš spoľahlivý partner pre každú úlohu: Nový model Combo Electric prináša prvotriedne rozmery nákladu a v rámci svojej triedy ponúka najlepšie rozmery nákladu, ktoré sú vylepšené inteligentnými prvkami, ako je napríklad klapka priechodnej deliacej priečky Flex Cargo. Vďaka pôsobivej maximálnej dĺžke nákladu až 3 090 mm2 je táto dodávka navonok kompaktná, ale vo vnútri seriózne priestranná.1,2

 

1 Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie  

2 Maximálna dĺžka nákladu 3 090 mm v prípade verzie Combo Electric so štandardným rázvorom kolies a 3 440 mm v prípade verzie Combo Electric s dlhým rázvorom s otvoreným priechodom v deliacej priečke a sklopeným(i) sedadlom(-ami) spolujazdca.

Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Combo Electric zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. Najmodernejší elektrický pohon, ako aj možnosti navigačného systému a služby OpelConnect udržia vás a váš tím bezpečne na správnej ceste.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste

Zvýšte svoju bezpečnosť aj bezpečnosť svojho tímu: Nový Opel Combo Electric je vybavený najlepšími maticovými svetlometmi IntelliLux® LED1 v triede, ktoré zabezpečujú optimálnu viditeľnosť a automatické prispôsobenie, aby neoslňovali vodičov protiidúcich vozidiel. Vďaka 14 samostatným segmentom LED a novému dizajnu vám IntelliLux® dodá istotu za každých podmienok! Ľudia, dodávka i náklad – zaistite všetkým ochranu prostredníctvom pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú predchádzať nehodám a uľahčujú riadenie vozidla. A vy sa tak môžete sústrediť na to, na čom skutočne záleží: Na vaše podnikanie! 

 

1 Voliteľné

Efektívnosť jazdy
Posúva vaše podnikanie vpred
Využite svoje nové Combo na maximum vďaka vysoko účinnému a výkonnému elektromotoru a trom rôznym režimom jazdy. Či už idete k zákazníkovi len za roh, chcete sa dostať čo najďalej alebo potrebujete maximálny výkon s ťažkým nákladom, v našej ponuke nájdete režim, ktorý vám vyhovie v každej situácii. 
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Nástenné nabíjačky a ďalšie príslušenstvo
Spoločnosť Opel si uvedomuje, že elektrická energia je hnacou silou vášho nového modelu Combo Electric, a teda aj úspechom vášho podnikania. Preto sa vaša dodávka štandardne dodáva s nabíjacím káblom. Urobili sme pre vás výber nášho najlepšieho doplnkového príslušenstva pre elektrické vozidlá. Zistite, ktoré vybavenie sa najlepšie hodí pre vašu prácu.

Objavte viac

Nástenné nabíjačky

Všetky potrebné informácie o nástenných nabíjačkách a domácom nabíjaní nájdete v našom centre elektrickej mobility.

Nabíjanie a dojazd

V našom obsahovom centre e-mobility máme množstvo ďalších informácií o nabíjaní a dojazde. Pozrite si ho hneď teraz.

1 Spotreba energie modelu Combo Electric (kombinovaná) 19,7 – 22,4 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 275 km až 330 km (v závislosti od zvoleného doplnkového vybavenia).***

2 Combo L2 s lavicovým sedadlom pre spolujazdcov a otvorom v deliacej priečke na oddelenie nákladu. Štandardný nákladový priestor je 3,8 m3.