Skip To Content
Prehľad

Nový Model Combo-e Van

Od 25 450 €

V novom modeli Combo-e Van sa spájajú obchodné skúsenosti s precíznym strojárstvom spoločnosti Opel a ich výsledkom je plne elektrické úžitkové vozidlo s optimálnou účinnosťou a neúprosnou elektrickou mobilitou. Aj napriek svojmu kompaktnému profilu má Combo-e Van priestranný nákladový priestor s objemom 4,4 m3, ktorý podporujú vynikajúce prvky a funkcie na usporiadanie nákladu, ako je napríklad systém flex cargo s otvorom na nakladanie

Všetko, čo potrebujete na vykonanie práce

Interiér

Spojenie priestoru a technológií
Model Combo-e Van bol od základu skonštruovaný s ohľadom na úžitkový výkon. Či už sedíte za volantom a snažíte sa využiť každú cestu čo najefektívnejšie pomocou informačného panelu vodiča a digitálnej obrazovky informačno-zábavného systému, alebo pracujete šikovnejšie vďaka najlepšiemu nákladnému priestoru v segmente, Combo-e Van má všetko pod kontrolou. Je to totiž viac než len kompaktný, no pritom všestranný dopravný prostriedok; Combo-e Van je najmodernejšia mobilná kancelária pre prácu na cestách s konektivitou a funkciami na firemné využitie, ktoré podporia vaše podnikanie, nech máte namierené kamkoľvek.

Elektrický zážitok

Spojte to všetko dohromady
Posilnite svoje podnikanie s úplným úžitkovým prístupom do metropolitných a mestských zón bez obmedzení kvôli emisiám. Nakladajte a doručujte v ktorejkoľvek hodine vďaka takmer nehlučnému chodu plne elektrického motora. Minimalizujte zodpovednosť svojho podniku v dôsledku obmedzení emisií CO2 a ekologických daní z vozidiel, a pritom si vychutnávajte výrazne nižšie náklady na údržbu a prevádzku.

Schopnosti

Spojenie podnikania s pohodlím

Posuňte svoje podnikanie ďalej vďaka plne elektrickému dojazdu 275 km a akumulátoru novej generácie, ktorý sa dokáže rýchlo nabiť na 80 % kapacity už za niečo vyše 30 minút. Vďaka príjemnej mestskej mobilite hnacej sústavy s tichým chodom v spojení s okamžitým krútiacim momentom a najvyššou rýchlosťou 130 km/h sa Combo-e Van riadi rovnako príjemne a kompetentne v uliciach miest ako na diaľniciach.

 

Spotreba energie modelu Combo-e Van (kombinovaná) 17,9 – 19,4 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 318 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).***

Skontrolujte si denný dojazd svojho vozidla Combo-e Van

Špičkové prvky a funkcie

Pokročilý akumulátor
S technológiou novej generácie, ktorou disponuje model Combo-e Van, bude vaša firma vždy pripravená urobiť niečo navyše. Súbor technológií na rekuperáciu energie, vrátane rekuperačného brzdenia, zaručuje maximálnu účinnosť a minimálne prevádzkové náklady. Na každé elektrické vozidlo značky Opel sa vzťahuje záruka na akumulátor v trvaní osem rokov alebo 160 000 km na 70 % kapacity nabitia. 
Bez hluku
Opel Combo-e Van je skonštruovaný tak, aby zabezpečoval nielen hladký chod vašej firmy, ale aj hladký chod každej vašej cesty. Prakticky tichý elektromotor je zárukou toho, že Combo-e Van nielenže jazdí bez emisií, ale vyznačuje sa aj nulovým hlukovým znečistením. Protihluková izolácia kabíny zaisťuje uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy. 
Režimy jazdy
Spoločnosť Opel vie, že kľúčom k úspechu je používanie tých správnych nástrojov na prácu. Preto má model Combo-e Van prepínač režimov jazdy, ktorý vám zaistí ešte lepšiu kontrolu nad jeho ovládaním, dojazdom a prevádzkovými nákladmi. Vodič si môže vybrať z režimov: POWER, ktorý ponúka maximálny výkon a pohodlie pri jazde s ťažkým nákladom, NORMAL, ktorý zaisťuje vyváženosť medzi výkonom a účinnosťou, a režim ECO na zabezpečenie maximálneho dojazdu a energetickej účinnosti. 
Nabitie na 80 % už za 30 minút

Combo-e Van má akumulátor s vysokou energetickou hustotou, 18 modulmi a kapacitou  50 kWh, ktorý sa pri použití verejnej rýchlonabíjačky na jednosmerný prúd dokáže nabiť z úplne vybitého stavu na 80 % maximálneho dojazdu za menej ako 30 minút.1

 

 

1 Časy nabíjania závisia od typu a kapacity nabíjacej stanice, teploty okolitého prostredia a teploty akumulátora a od typu nabíjacieho kábla. Viac informácií získate od predajcu značky Opel alebo na stránke www.opel.sk

 
Sledovanie údajov o vozidle
Dômyselné senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v modeli Combo-e Van vám poskytujú podrobný prehľad a prognózu z hľadiska jazdných podmienok, dojazdu a energie. 
Nízke prevádzkové náklady
Vzhľadom na to, že narastajú obavy o kvalitu ovzdušia v mestách a v mestskom prostredí sú čoraz častejšie bezemisné zóny, elektrické úžitkové vozidlá sú pre nákladovo efektívne podnikanie čoraz nevyhnutnejšie. Opel Combo-e Van vás oslobodí od kolísania cien pohonných hmôt a plnej sadzby dane za motorové vozidlo a navyše ponúka mimoriadne konkurencieschopné prevádzkové náklady a štátom dotované stimuly na kúpu. 
Dojazd až 275 km1

Pokročilý elektrický pohon mPokročilý elektrický pohon modelu Combo-e Van je zárukou, že aj keď má rovnakú spoľahlivú a odolnú platformu ako verzie na vznetový a zážihový pohon a taktiež rovnako priestranný maximálny objem nákladového priestoru 4,4 m3, stále jazdí bez emisií, takmer nehlučne a s dlhým dojazdom. Vďaka maximálnemu elektrickému dojazdu až 275 km je Combo-e Van pripravený prejsť dlhú vzdialenosť.

 

1 Spotreba energie modelu Combo-e Van (kombinovaná) 17,9 – 19,4 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 318 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).

 

Služby opel pre elektrické vozidlá

Od možností nabíjania až po plánovanie mobility, Služby Opel pre elektrické vozidlá ponúkajú hladký a bezstarostný štart do sveta elektrickej mobility.

FlexCare-e

Opel FlexCare-e

FlexCare je praktický program typu všetko v jednom pre pokoj vašej mysle. Ponúkame individuálne balíky pre elektrické a hybridné vozidlá, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné pokrytie.

 

Pozrite si naše balíky FlexCare-e a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!