Všetko, čo potrebujete na vykonanie práce
Interiér

Spojenie priestoru a technológií

Model Combo-e Van bol od základu skonštruovaný s ohľadom na úžitkový výkon. Či už sedíte za volantom a snažíte sa využiť každú cestu čo najefektívnejšie pomocou informačného panelu vodiča a digitálnej obrazovky informačno-zábavného systému, alebo pracujete šikovnejšie vďaka najlepšiemu nákladnému priestoru v segmente, Combo-e Van má všetko pod kontrolou. Je to totiž viac než len kompaktný, no pritom všestranný dopravný prostriedok; Combo-e Van je najmodernejšia mobilná kancelária pre prácu na cestách s konektivitou a funkciami na firemné využitie, ktoré podporia vaše podnikanie, nech máte namierené kamkoľvek.

 
Elektrický zážitok

Spojte to všetko dohromady

Posilnite svoje podnikanie s úplným úžitkovým prístupom do metropolitných a mestských zón bez obmedzení kvôli emisiám. Nakladajte a doručujte v ktorejkoľvek hodine vďaka takmer nehlučnému chodu plne elektrického motora. Minimalizujte zodpovednosť svojho podniku v dôsledku obmedzení emisií CO2 a ekologických daní z vozidiel, a pritom si vychutnávajte výrazne nižšie náklady na údržbu a prevádzku.

 
Schopnosti

Spojenie podnikania s pohodlím

Posuňte svoje podnikanie ďalej vďaka plne elektrickému dojazdu 275 km a akumulátoru novej generácie, ktorý sa dokáže rýchlo nabiť na 80 % kapacity už za niečo vyše 30 minút. Vďaka príjemnej mestskej mobilite hnacej sústavy s tichým chodom v spojení s okamžitým krútiacim momentom a najvyššou rýchlosťou 130 km/h sa Combo-e Van riadi rovnako príjemne a kompetentne v uliciach miest ako na diaľniciach.

 

Spotreba energie modelu Combo-e Van (kombinovaná) 17,9 – 19,4 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 318 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).***