Všestrannosť
Lavicové sedadlo pre spolujazdcov

Vďaka lavicovému sedadlu pre spolujazdcov1 sa dopredu môžu posadiť až tri osoby. Dá sa úplne sklopiť, čím získate ďalší ložný priestor, alebo premeniť na stolík – a z vášho vozidla Combo-e Van je razom pojazdná kancelária.

 

Voliteľné

 
Sklápacie sedadlo pre spolujazdca
Keď jazdíte sami a spoločnosť vám robí len náklad, môžete si poľahky sklopiť sedadlo spolujazdca až na podlahu a vytvoriť ešte viac univerzálneho miesta pre náklad. 
Deliaca priečka v kabíne

Deliace priečky na oddelenie nákladu1 zaisťujú bezpečnosť vám, vašim cestujúcim i vášmu nákladu, pretože zabraňujú tomu, aby predmety zasahovali do prednej časti kabíny. Deliacu priečku si môžete vybrať ako pevnú stenu alebo s presklením a mriežkou.

 

Voliteľné

 
Dvere

Jednoduché alebo dvojité posuvné dvere1 uľahčujú prístup do zadnej časti modelu Combo-e a odstraňujú nebezpečenstvo jeho poškriabania pri parkovaní v stiesnených priestoroch.

 

1 Voliteľné.

 
Výklopné otvory

Nakonfigurujte si zadnú časť modelu Combo-e pomocou zadných dverí1 alebo asymetrických dverí s klasickým otváraním s okienkom na zlepšenie výhľadu. Každé sú navrhnuté tak, aby dokonale spĺňali vaše individuálne potreby.

 

1 Voliteľné

 
Varianty
Model Combo-e Van sa dodáva v dvoch dĺžkach – 4,4 m pre bežnú verziu alebo 4,75 m pre verziu Combo-e Van s dlhým rázvorom s dodatočným nákladným priestorom. Vyberte si dvojkabínu a môžete prepravovať päť osôb vrátane vodiča.