Technology
Pokročilý akumulátor
S technológiou novej generácie, ktorou disponuje model Combo-e Van, bude vaša firma vždy pripravená urobiť niečo navyše. Súbor technológií na rekuperáciu energie, vrátane rekuperačného brzdenia, zaručuje maximálnu účinnosť a minimálne prevádzkové náklady. Na každé elektrické vozidlo značky Opel sa vzťahuje záruka na akumulátor v trvaní osem rokov alebo 160 000 km na 70 % kapacity nabitia. 
Bez hluku
Opel Combo-e Van je skonštruovaný tak, aby zabezpečoval nielen hladký chod vašej firmy, ale aj hladký chod každej vašej cesty. Prakticky tichý elektromotor je zárukou toho, že Combo-e Van nielenže jazdí bez emisií, ale vyznačuje sa aj nulovým hlukovým znečistením. Protihluková izolácia kabíny zaisťuje uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy. 
Režimy jazdy
Spoločnosť Opel vie, že kľúčom k úspechu je používanie tých správnych nástrojov na prácu. Preto má model Combo-e Van prepínač režimov jazdy, ktorý vám zaistí ešte lepšiu kontrolu nad jeho ovládaním, dojazdom a prevádzkovými nákladmi. Vodič si môže vybrať z režimov: POWER, ktorý ponúka maximálny výkon a pohodlie pri jazde s ťažkým nákladom, NORMAL, ktorý zaisťuje vyváženosť medzi výkonom a účinnosťou, a režim ECO na zabezpečenie maximálneho dojazdu a energetickej účinnosti. 
Nabitie na 80 % už za 30 minút

Combo-e Van má akumulátor s vysokou energetickou hustotou, 18 modulmi a kapacitou  50 kWh, ktorý sa pri použití verejnej rýchlonabíjačky na jednosmerný prúd dokáže nabiť z úplne vybitého stavu na 80 % maximálneho dojazdu za menej ako 30 minút.1

 

 

1 Časy nabíjania závisia od typu a kapacity nabíjacej stanice, teploty okolitého prostredia a teploty akumulátora a od typu nabíjacieho kábla. Viac informácií získate od predajcu značky Opel alebo na stránke www.opel.sk

 
Objavte príslušenstvo na nabíjanie Viac informácií o možnostiach nabíjania Learn more about our Free2Move eSolutions
Sledovanie údajov o vozidle
Dômyselné senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v modeli Combo-e Van vám poskytujú podrobný prehľad a prognózu z hľadiska jazdných podmienok, dojazdu a energie. 
Nízke prevádzkové náklady
Vzhľadom na to, že narastajú obavy o kvalitu ovzdušia v mestách a v mestskom prostredí sú čoraz častejšie bezemisné zóny, elektrické úžitkové vozidlá sú pre nákladovo efektívne podnikanie čoraz nevyhnutnejšie. Opel Combo-e Van vás oslobodí od kolísania cien pohonných hmôt a plnej sadzby dane za motorové vozidlo a navyše ponúka mimoriadne konkurencieschopné prevádzkové náklady a štátom dotované stimuly na kúpu. 
Learn more about governmental subsidies Learn more about financial support on your wall box
Dojazd až 275 km1

Pokročilý elektrický pohon mPokročilý elektrický pohon modelu Combo-e Van je zárukou, že aj keď má rovnakú spoľahlivú a odolnú platformu ako verzie na vznetový a zážihový pohon a taktiež rovnako priestranný maximálny objem nákladového priestoru 4,4 m3, stále jazdí bez emisií, takmer nehlučne a s dlhým dojazdom. Vďaka maximálnemu elektrickému dojazdu až 275 km je Combo-e Van pripravený prejsť dlhú vzdialenosť.

 

1 Spotreba energie modelu Combo-e Van (kombinovaná) 17,9 – 19,4 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 245 km až 318 km (v závislosti od zvoleného vybavenia).

 
Learn how to maximize range