Van
Miery
S pôsobivou maximálnou dĺžkou nákladového priestoru 3 440 mm1 je Van kompaktný zvonka, no seriózne priestranný vo vnútri. 
1 Rozmery sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie. Maximálna dĺžka nákladového priestoru modelu Combo-e so štandardným rázvorom je 3 090 mm, zatiaľ čo verzia Combo-e s dlhým rázvorom kolies, otvoreným otvorom v deliacej priečke a sklopeným(i) sedadlom/sedadlami spolujazdca dosahuje 3 440 mm.
Ložný priestor
Vďaka maximálnemu nákladovému priestoru až 3,8 m3(1) má Combo-e Van dostatok miesta na to, aby splnil všetky vaše potreby z hľadiska nákladu, takže aj pohodlne prepravovať aj nadrozmerné predmety. 

1 Nákladový priestor modelu Combo-e so štandardným rázvorom je 3,8 m3 a 4,4 m3 vo verzii s dlhým rázvorom s lavicovým sedadlom spolujazdca a otvorom v deliacej priečke na oddelenie nákladu.

 

 

 

Užitočné zaťaženie

Vďaka vysokému užitočnému zaťaženiu 800 kg model Combo-e Van nepreťaží žiadny náklad, preto je dokonalým partnerom v podnikaní. Ukazovateľ preťaženia1 zváži náklad vzadu a aktívne upozorní vodiča v prípade, že došlo k prekročeniu nosnosti.

 

Voliteľná výbava v ponuke len na vybraných trhoch.

 
Priečka s otvorom na dlhý náklad

Odnímateľný otvor1 v deliacej priečke na oddelenie nákladu za sedadlom spolujazdca vám umožní poľahky prepravovať aj veľmi dlhé predmety.

 

1 Voliteľné

 
Zadná strešná klapka

Potrebujete prepraviť mimoriadne dlhý náklad, napríklad rebrík? Praktický zadný strešný otvor1 sa otvorí až do uhla 40° a umožní bezpečné uloženie dlhých predmetov pri preprave.

 

1 Voliteľné

 
Vnútorné úložné priestory
Vďaka množstvu dômyselných úložných priestorov je v modeli Combo-e Van miesto na všetko vaše vybavenie.