Skip To Content
Combo-e Cargo

Nový Combo-e Cargo

Víťazná kombinácia

Nový Opel Combo-e Cargo spája v sebe obchodné skúsenosti spoločnosti Opel s precíznym konštruktérstvom, výsledkom čoho je plnoelektrické úžitkové vozidlo s optimálnou účinnosťou a nekompromisnou elektrickou mobilitou. Aj napriek svojmu kompaktnému profilu má Combo-e Cargo veľký priestor na náklad 4,4m³, ktoré podporujú vynikajúce funkcie systému usporiadania nákladu, ako je napríklad systém Flex Cargo s otvorom na nakladanie.

Interiér

Spojenie priestoru a technológií

Model Combo-e Cargo je vyrobený od základu s ohľadom na úžitkový výkon. Či sedíte za volantom a v snahe jazdiť čo najefektívnejšie využívate združený informačný prístroj pred vodičom a digitálnu obrazovku elektronického informačno-zábavného systému, alebo pracujete inteligentnejšie s nákladovým priestorom, ktorý má najlepšie parametre v segmente, Combo-e Cargo pokryje všetky vaše potreby. Je to totiž viac než len kompaktný a súčasne univerzálny dopravný prostriedok; Combo-e Cargo je najmodernejšia mobilná kancelária pre prácu na cestách, s možnosťami pripojenia a firemnými funkciami, ktoré posilnia vaše podnikanie všade, kam sa vyberiete.

Elektrický zážitok

Všetko v jednom

Posilnite svoje podnikanie s plným komerčným prístupom do metropolitných a mestských oblastí bez obmedzení z dôvodu emisií. Nakladajte a doručujte v ktorúkoľvek hodinu vďaka takmer úplne tichému chodu elektromotora. Minimalizujte zodpovednosť svojej firmy vyplývajúcu z obmedzení súvisiacich s emisiami CO2 a environmentálnymi daňami za vozidlá a požívajte výhody výrazného zníženia nákladov na údržbu a prevádzku.

Schopnosti

Spojte prácu s potešením

Posuňte svoje podnikanie ďalej s plným elektrickým dojazdom 275km1 a akumulátorom novej generácie, ktorý sa dokáže rýchlo nabiť do 80 % svojej kapacity už za 32 minút. Vďaka príjemnej mestskej mobilite hnacej sústavy s tichým chodom v spojení s okamžitým krútiacim momentom a najvyššou rýchlosťou 130 km/h je Combo-e Cargo pohodlné a schopné vozidlo prinášajúce potešenie z jazdy rovnako v uliciach miest ako na diaľnici.

 

1 Spotreba energie Opel Combo-e Cargo (kombinovaná) 18,18 kWh/100 km, emisie CO2 0 g/km, dojazd (kombinovaný) 275 km (v závislosti od zvoleného vybavenia). Uvedené údaje o dojazde a spotrebe elektrickej energie zodpovedajú skúšobnému postupu WLTP, na základe ktorého sa od 1. septembra 2018 typovo schvaľujú nové vozidlá. Tie sa môžu líšiť v závislosti od skutočných podmienok používania a rôznych faktorov, ako je rýchlosť, tepelný komfort vo vozidle, štýl jazdy či vonkajšia teplota. Čas nabíjania závisí najmä od výkonu nabíjačky vo vozidle, nabíjacieho kábla a typu a výkonu použitej nabíjacej stanice. Ďalšie informácie získate u svojho predajcu. Ďalšie informácie

Prihláste sa na odber a buďte medzi prvými

Prihláste sa na odber a dozviete sa viac. Ak sa chcete bližšie pozrieť na nový model Combo-e Cargo a dozvedieť sa viac o ponukách alebo byť medzi prvými, ktorí si rezervujú skúšobnú jazdu, prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu. Budeme vás o všetkom informovať