Skip To Content
Modely Astra

Opel Astra

Vyberte si svoj model Astra

Pre nový model Opel Astra vo verzii Hatchback máte na výber zážihový alebo vznetový motor, ako aj plug-in hybridný pohon. Prípadne zážihový alebo vznetový motor pre variant Sports Tourer. Ktorý je pre vás ten pravý?

Nový Astra Hatchback

Astra Hatchback

Nový Opel Astra predznamenáva začiatok novej éry – odvážnym dizajnom a prvotriednymi technológiami, ako sú napríklad adaptívne pixelové maticové svetlá IntelliLux LED®, projekčný displej Intelli-HUD či systém poloautonómneho riadenia Intelli-Drive. Hladkým a úsporným chodom vás očaria nové zážihové a vznetové motory dostupné v kombinácii so 6-stupňovou manuálnou alebo 8-stupňovou automatickou prevodovkou. V interiéri, vytvorenom v súlade s najnovšou generáciou plne digitálneho kokpitu Opel Pure Panel®, nájdete špičkový informačno-zábavný systém s dokonalými možnosťami pripojenia.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4 374 mm, výška 1 441 – 1 470 mm, šírka 2 062 mm

 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 422 – 1 339 l

 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 250 – 1 400 kg (s 12 % sklonom cesty)/660 – 680 kg
 
Zobraziť podrobnosti Nakonfigurovať teraz
Astra Hatchback hybrid

Astra Hybrid definuje novú éru aj svojím systémom pohonu: plug-in hybridná technológia zaručuje výkon a úsporu bez kompromisov. Navonok sa môže pochváliť odvážnym dizajnom – s kultovou maskou Opel Vizor, za ktorou sa ukrývajú senzory a kamery najmodernejších asistenčných systémov vodiča. Vnútri zasa poteší napríklad plne digitálny kokpit Pure Panel® novej generácie so širokouhlými displejmi a intuitívnym ovládaním. V ergonomických aktívnych sedadlách1 sa môžete dokonale uvoľniť aj počas dlhej jazdy.

 

1Dostupné za príplatok alebo na vyšších stupňoch výbavy.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4 374 mm, výška 1 441 – 1 470 mm, šírka 2062 mm

 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 422 – 1 339 l

 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 450 kg (s 12 % sklonom cesty)/750 kg
 
Zobraziť podrobnosti Nakonfigurovať teraz
Neprekonateľný. priestor pre všetkých
Opel Astra Sports Tourer vám ponúka viac zo všetkého, čo potrebujete.
 
Zobraziť podrobnosti
Astra Hatchback

Zoznámte sa s naším doposiaľ najúspornejším modelom Astra s novou generáciou motorov a nízkou spotrebou paliva. Najvýznamnejšie prvky výbavy: Inovácie: maticové svetlá IntelliLux LED®, bezpečnostné systémy s prednou kamerou, zadná parkovacia kamera. Prémiový komfort: informačno-zábavné systémy, ergonomické aktívne sedadlá s koženým čalúnením.

 

 • Celková dĺžka 4370 mm, výška prázdneho vozidla 1485 mm, šírka 2042 mm
 • Objem batožinového priestoru: 370-1.210 l
 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1220 – 1450 kg (12 % stúpanie)/620 – 660 kg
 
Zobraziť podrobnosti Nakonfigurovať teraz
Astra Sports Tourer

Model Astra Sports Tourer s množstvom inovačných funkcií je teraz ešte praktickejší a pohodlnejší než kedykoľvek predtým. Najvýznamnejšie prvky výbavy: Inovácie: maticové svetlá IntelliLux LED®, bezpečnostné systémy s prednou kamerou, zadná parkovacia kamera. Prémiový komfort: informačno-zábavné systémy, ergonomické aktívne sedadlá s koženým čalúnením.

 

 • Celková dĺžka 4702 mm, výška prázdneho vozidla 1510 mm, šírka 2042 mm
 • Objem batožinového priestoru: 540-1.630 l
 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1100 – 1450 kg (12 % stúpanie)/660 – 680 kg
 
Zobraziť podrobnosti Nakonfigurovať teraz

Chcete vedieť viac?

Vždy vám dobre poradíme

Nový Opel Astra je efektívny od samého začiatku. Či už ho používate súkromne alebo ako služobné vozidlo, jeho výkonné technológie a komfort sú na prvotriednej úrovni. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s nákupom. A naši odborníci v banke Opel vám zasa poradia vo všetkých otázkach týkajúcich sa financovania, lízingu alebo služieb.