Skip To Content
Modely Astra

Opel Astra


Vyberte si svoj model Astra
Pre nový model Opel Astra vo verzii Hatchback máte na výber zážihový alebo vznetový motor, ako aj plug-in hybridný pohon. Prípadne zážihový alebo vznetový motor pre variant Sports Tourer. Ktorý je pre vás ten pravý?

Nová Astra Electric

Zážitok z jazdy na modeli Astra prechádza na novú, elektrizujúcu úroveň. Nová Astra Electric, ktorá v sebe spája sebavedomý prístup, pokročilé technológie jazdy a plne elektrický pohon s nulovými emisiami, je podstatou pokrokového nemeckého strojárstva. Elektrická jazda sa v jej podaní mení na akt oslobodenia. Vychutnajte si pôsobivé zrýchlenie, dojazd vhodný na každodenné používanie a inovatívnu technológiu rýchleho nabíjania.

 

Výkon
Systémový výkon 115 kW (165 k) pre vaše intenzívne a uvoľnené potešenie z jazdy.

 

Dojazd
Nová Astra Electric má podľa normy WLTP dojazd až 418 km, čo je na každodenné používanie viac než dostatočné.

 

Nabíjanie
Vďaka rýchlemu nabíjaniu jednosmerným prúdom s výkonom 100 kW môžete model Astra Electric nabiť na 80 % už za 26 minút.

Astra Plug-in Hybrid

Astra Hybrid definuje novú éru aj svojím systémom pohonu: plug-in hybridná technológia zaručuje výkon a úsporu bez kompromisov. Navonok sa môže pochváliť odvážnym dizajnom – s kultovou maskou Opel Vizor, za ktorou sa ukrývajú senzory a kamery najmodernejších asistenčných systémov vodiča. Vnútri zasa poteší napríklad plne digitálny kokpit Pure Panel® novej generácie so širokouhlými displejmi a intuitívnym ovládaním. V ergonomických aktívnych sedadlách1 sa môžete dokonale uvoľniť aj počas dlhej jazdy.

 

1Dostupné za príplatok alebo na vyšších stupňoch výbavy.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4 374 mm, výška 1 441 – 1 470 mm, šírka 2062 mm

 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 422 – 1 339 l

 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 450 kg (s 12 % sklonom cesty)/750 kg

Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

Nie je potrebné robiť kompromisy medzi priestrannou všestrannosťou a čistým potešením z jazdy. Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid s vylepšenou kabínou, najmodernejším pohonom a špičkovými asistenčnými systémami pre vodiča vám poskytne to najlepšie z oboch.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka: 4 642 mm, výška 1 443 – 1 481 mm, šírka 2 062 mm  
 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 516 – 1 553 l  
 • Max. hmotnosť prívesu brzdeného/nebrzdeného: 1 400 kg (sklon 12 %)/750 kg

Nová Astra GSe

Nová Astra GSe využíva plug-in hybridný systém pohonu s vysokým dynamickým výkonom 225 koní a nízkou produkciou emisií, obohatený o celý rad precízne vyladených športových vylepšení, počnúc vystuženým podvozkom až po pretekárske sedadlá. Zážitok z jazdy v modeli Astra sa tak posúva na celkom novú úroveň.

 

Výkon

Preplňovaný 1,6-litrový motor spoločne s 81,2 kW elektromotorom prinášajú elektrickú jazdu bez kompromisov.

 

Odvaha a čistota

Zažite čistú vášeň v pohybe s ďalšou generáciou odvážneho, čistého dizajnu.

Nová Astra Sports Tourer GSe

Posuňte jazdu na vyššiu úroveň. Nový Opel Astra Sports Tourer GSe prináša spojenie hybridného pohonu, odvážneho dizajnu a väčšieho batožinového priestoru, vďaka čomu odveziete všetko potrebné vo veľkom štýle.

 

Športový podvozok

Model Astra Sports Tourer GSe je naozaj hodný svojho mena, čo dokazuje jeho vystužený športový podvozok so špičkovými tlmičmi vybavenými technológiou frekvenčne selektívneho tlmenia (FSD), ako aj presne kalibrované riadenie či vyladený zvuk motora v športovom režime.

 

Všestrannosť

Rýchlejší, priestrannejší a inteligentnejší. Štedrý priestor s objemom 1 553 litrov ďalej vylepšuje inovatívny systém Intelli-Space.

Astra

Opel Astra predstavuje začiatok novej éry – s odvážnym dizajnom a špičkovými technológiami, ako sú adaptívne pixelové maticové svetlomety IntelliLux LED®, projekčný displej Intelli-HUD a poloautonómny systém Intelli-Drive. Nové zážihové a vznetové motory potešia svojím plynulým chodom a účinnosťou a k dispozícii sú v spojení so šesťstupňovou manuálnou alebo osemstupňovou automatickou prevodovkou. Interiér plne zodpovedá najnovšej generácii plne digitálneho kokpitu Opel Pure Panel® a obsahuje špičkový informačno-zábavný systém, ktorý zabezpečuje bezproblémovú konektivitu.

 

 • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4 374 mm, výška 1 441 – 1 470 mm, šírka 2 062 mm
 • Objem batožinového/nákladového priestoru: 422 – 1 339 l
 • Max. hmotnosť brzdeného/nebrzdeného prívesu: 1 250 – 1 400 kg (sklon 12 %)/660 – 680 kg

Astra Sports Tourer

Astra Sports Tourer sa vyznačuje odvážnym dizajnom a čistým priestorom. Špičkové technológie v triede, ako napríklad pixelové maticové adaptívne osvetlenie LED®'. Projekčný displej Intelli-HUD a poloautonómny systém¹ zaisťujú bezpečnosť za každých okolností.

 

 • Celková dĺžka 4 374 mm, výška 1 441 – 1 470 mm, šírka 2,062 mm
 • Objem batožinového/nákladného priestoru: 422 – 1 3391 l
 • Max. hmotnosť prívesu brzdeného/nebrzdeného: 1 250 – 1 400 kg (sklon 12 %)/660 – 680 kg.

 

1 V ponuke ako možnosť voliteľnej výbavy vo vozidlách s najvyšším stupňom výbavy


Chcete vedieť viac?

Vždy vám dobre poradíme

Nový Opel Astra je efektívny od samého začiatku. Či už ho používate súkromne alebo ako služobné vozidlo, jeho výkonné technológie a komfort sú na prvotriednej úrovni. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s nákupom. A naši odborníci v banke Opel vám zasa poradia vo všetkých otázkach týkajúcich sa financovania, lízingu alebo služieb.