NOVÁ MOKKA

Začína sa kryštalizovať odvážna originálna vízia dizajnu a technológie. Ste pripravení zažiť odvážne čistý prístup, ktorý povznáša riadenie vozidla na úplne novú úroveň? Buďte medzi prvými, ktorí uvidia logo auta, ktoré zmení všetko, čo ste doteraz vedeli o značke Opel. Zostaňte s nami a objavte úplne novú elektrickú Mokku.

NOVÝ VRCHOL TRIEDY, ZVONKA I ZVNÚTRA. 

Opel Mokka je novou tvárou značky z viacerých dôvodov. Dizajnová filozofia, súčasne pevná a čistá, je viditeľná na hlavnom exteriérovom prvku nazvanom Vizor, ktorý organicky integruje mriežku, svetlomety a znak do jedného modulu. Ale elegancia pokračuje aj vo vnútri, Mokka je prvá s displejom nazvaným Pure Panel. Čistý, precízny a vyladený do detailov, tento high-tech kokpit je kompletne digitálny a umožňuje intuitívne ovládanie s extrahovanými informáciami na veľkých displejoch.

PRVÉ DOJMY.

Získajte exkluzívny prehľad, ako vidí nový Opel Mokka náš Opel ambasádor Jürgen Klopp.

Toto video bolo zaznamenané a vytvorené pred striktnými hygienickými opatreniami v súvislosti s COVID-19 a môže obsahovať udalosti vytvorené pred uvedením daných nariadení.

VEĽKÉ ODHALENIE?

Už je blízko čas pre odhalenie vzhľadu nového vozidla Opel Mokka ako tvaru pre pevný, autentický dizajn a čistú radosť jazdy. Už sa to blíži a záujem ľudí stúpa. Pozrite sa, začnite svoj vlastný príbeh objavovania a prihláste sa na odber našich správ, aby ste boli prvý, kto uvidí najnovšie obrázky a zistí, čo je skutočne pod kamuflážou.

OČAKÁVANIE RASTIE PO CELOM SVETE.