Skip To Content
Grandland modely

Opel Grandland


Vyberte si svoj model Grandland


Grandland

Zoznámte sa s novým model Opel Grandland, ktorý prináša odvážny nový dizajn, ikonickú prednú masku Vizor, luxusný interiér s miminom digitálnych prvkov a displejom Pure Panel a ponúka najmodernejšie vznetové a zážihové motory a inovatívne technológie, ktorým sa nič nevyrovná. Zabudnite na bežné veci. Toto je veľkolepé.

 

  • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4477 mm, výška nenaloženého vozidla 1609 – 1630 mm, šírka 1906 mm

  • Objem batožinového/nákladného priestoru: 514 – 1652 l

  • Pôžitok z jazdy: maximálna rýchlosť 188 – 195 km/h, pohon predných kolies

 

1 Spotreba paliva (kombinovaná) 3,9 - 5,5l/100 km; emisie CO2 (kombinované) 103 - 126 g/km.

Grandland Hybrid

Zabudnite na bežné veci, pretože v SUV Opel Grandland Hybrid zažijete celkom novú úroveň výkonnosti a jazdných vlastností. Ponúka výkon až 300 k [221 kW], systém eAWD a čisto elektrický pohon dostupný po stlačení tlačidla. Okrem toho využíva asistenčné systémy vodiča novej generácie, ako napríklad systém nočného videnia Night Vision a adaptívne pixelové svetlomety IntelliLux LED®.

 

  • Vonkajšie rozmery: celková dĺžka 4477 mm, výška nenaloženého vozidla 1609 – 1630 mm, šírka 1906 mm

  • Objem batožinového/nákladného priestoru: 390 – 1528 l

  • Pôžitok z jazdy: maximálna rýchlosť 225 km/h (pohon predných kolies) – 235 km/h (pohon všetkých kolies)

 

1 Spotreba paliva (kombinovaná) 1,5 - 1,7 l/100 km; emisie CO2 (kombinované) 34 - 37 g/km, spotreba energie (kombinovaná) 14,9 – 17,5 kWh/100 km; dojazd na elektrinu (kombinovaný) 56 až 69 km (v závislosti od voliteľnej výbavy).Nový Opel Grandland GSe

Výkon 300 koní

Grandland poháňa plug-in hybridný systém s dvomi elektromotormi, ktorý vám svojím výkonom 300 koní a pohonom všetkých kolies rozbúcha srdce. Vďaka tomu i precíznemu vyladeniu v štýle GSe získate vysokovýkonné sa správa ako SUV, ktorému sa nič nevyrovná. A to už je naozaj vyššia úroveň zážitku z jazdy!

 

Pokročilé asistenčné systémy vodiča

Inovácie, ktoré vás nadchnú, ako napríklad 8-stupňová automatická prevodovka, pixelové LED svetlomety IntelliLux či nočné videnie.

 

Nižšie emisie

Vysokovýkonnú pPohonnú sústavu so športovým vyladením môžete stlačením tlačidla prepnúť na čisto elektrický pohon úplne bez emisií.

Chcete vedieť viac?

Vždy vám dobre poradíme

Či už rozširujete svoj existujúci vozový park, kupujete nové či jazdené vozidlo alebo si naň beriete lízing, Opel Grandland vyniká svojimi dynamickými jazdnými vlastnosťami a luxusnými prvkami. Nakonfigurujte si ho podľa svojich želaní a potrieb. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s nákupom, a naši odborníci z Opel Bank vám poradia vo všetkých otázkach financovania, lízingu a služieb i vo vzťahu k predajcom. Hľadáte auto na tento rok, originálne príslušenstvo, nové disky alebo len príručku? Vždy vám radi pomôžeme.