Kontrola Stavu Vozidla

KONTROLA STAVU VOZIDLA.

Váš Opel má 97 stránok, ktoré sú dôležité pre bezpečnosť a spoľahlivosť vášho vozidla. Odborníkovi spoločnosti Opel stačí len 12 minút na to, aby ich vizuálne skontroloval a vygeneroval elektronickú nezáväznú správu o stave bezpečnosti. Navštívte svojho servisného partnera Opel a dajte si urobiť bezplatnú vizuálnu kontrolu!

Osvietenie za 12 minút

Kontrola stavu vozidla Opel vám má poskytnúť komplexný obraz o stave vášho vozidla Opel.
Tak si môžete byť istí, že vaše vozidlo je v špičkovom stave bez ohľadu na to, kam s ním plánujete ísť.
Naši skúsení technici vykonajú vizuálnu kontrolu za 12 minút a poskytnú vám elektronickú správu s podrobnými informáciami o všetkých zisteniach. Dostanete konkurenčný odhad o prípadných prácach, ktoré je potrebné vykonať, a vy rozhodnete o tom, čo sa bude kedy robiť.  

Jednoduchý systém podobný svetlám na semafore vám presne ukáže, aké bezpečné a funkčné sú jednotlivé časti vášho vozidla, a k tomu odporúčania na prípadnú výmenu alebo opravu potrebných položiek.

Červené položky
Táto oblasť potrebuje naliehavú pozornosť. Jazdiť na vozidle v takomto stave môže byť nezákonné alebo nebezpečné. Všetko, čo je označené červenou, potrebuje naliehavú opravu.

Oranžové položky
Oranžová naznačuje, že niečo nie je v poriadku. Servisný poradca vám poradí, ako naliehavo je potrebné túto chybu opraviť. Je vhodné zachytiť ju skôr, než sa stav zhorší, a ušetríte si tým aj množstvo času a peňazí.

Zelené položky
Dobrá správa. Zelenými položkami sa vôbec nemusíte znepokojovať, prinajmenšom do termínu najbližšieho servisu.

Naši skúsení pracovníci v obchodnom zastúpení Opel vám správu podrobne vysvetlia, aby ste sa mohli rozhodnúť, aké opatrenia by ste mali podniknúť, a či vôbec.

Ak máte účet myOpel, dostanete prehľad zistení vo formáte pdf, pričom oranžové a červené položky budú zvýraznené ako servisné upozornenia s možnosťou komfortnej rezervácie opravy online u vášho preferovaného predajcu.

Dohodnite si u nás návštevu kvôli bezplatnej vizuálnej kontrole hneď teraz a dozviete sa, v akom stave je vaše vozidlo!