Prehľad

Mokka-e

Vzniká odvážna originálna verzia dizajnu a technológií. Ste pripravení zažIť odvážne čistý prístup, ktorý posúva riadenie vozidla na celkom novú úroveň? Objavte úpne nový elektrický model Mokka-e.

S MODELOM MOKKA-E SA ODLÍŠITE OD VŠETKÝCH.

MOKKA V ROZŠÍRENEJ REALITE

Chcete zažiť Mokku zblízka a vidieť, ako zapadne do vášho sveta? S filtrom rozšírenej reality (Filter AR) pre model Mokka môžete preskúmať jej atraktívny progresívny dizajn z pohodlia svojej obývačky. Stačí vám len smartfón a trochu predstavivosti. Pomocou filtra AR môžete Mokku virtuálne umiestniť pred svoj dom alebo obľúbenú kaviareň, prejsť sa okolo nej a nechať sa s ňou odfotiť. Vyskúšajte si to a nezabudnite označiť @Opel!

ODVÁŽNY NOVÝ SMER. ČISTÁ ELEKTRINA.

SPOĽAHLIVOSŤ DLHÉHO DOJAZDU.

Technológia akumulátorov novej generácie poskytuje voľnosť zájsť ďalej – s dojazdom až 322 km – podľa WLTP1 na jediné nabitie. 

 

1 Predbežný údaj

 
ZISTITE, AKO SI PREDĹŽIŤ DOJAZD
MENEJ ČAKANIA, VIAC PRÁCE.

Nabíjajte rýchlo, čisto a pohodlne doma alebo na ktorejkoľvek verejnej nabíjacej stanici. Získajte až 80 % dojazdu len za 30 minút* a využite plné výhody flexibilných možností nabíjania modelu Mokka-e, ktoré vám poskytnú istotu a spoľahlivosť na cestách.

 

*Teoretická hodnota, vypočítaná na základe predbežného dojazdu 322 km podľa WLTP***. Na nabíjacej stanici s jednosmerným prúdom (100 kW). Zodpovedá nabíjaniu vybitého akumulátora. Čas nabíjania sa môže líšiť v závislosti od typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty a teploty akumulátora.

 
PREČÍTAJTE SI VIAC O MOŽNOSTIACH NABÍJANIA
ÚPLNÉ VÝHODY NULOVÝCH EMISIÍ.
Rozlúčte sa s cenami pohonných hmôt a plnou sadzbou dane z cestnej premávky a motorových vozidiel. Privítajte údržbu za najnižšie ceny a minimálne prevádzkové náklady, štátne stimuly na nákup a možnosti finančnej pomoci pre domácu nabíjačku. 
PREČÍTAJTE SI VIAC O FINANČNEJ PODPORE PRE VAŠU NÁSTENNÚ NABÍJAČKU

PRVOTRIEDNE VYBAVENIE.

NAŠTARTUJTE.

Srdcom modelu Mokka-e je výkonný lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 50 kWh. Dovedna 216 článkov s vysokou hustotou energie s pokročilým systémom riadenia teploty zabezpečuje dlhú životnosť a dlhý dojazd, ktorý navyše podporuje systém rozšíreného rekuperačného brzdenia.

Keď počas jazdy zdvihnete nohu z plynového pedála, systém rekuperačného brzdenia zachytí kinetickú energiu pri brzdení a premení ju na dlhší dojazd. Pri najvyššom nastavení (režim B) môžete väčšinu svojich každodenných ciest za povinnosťami uskutočniť bez použitia tradičných bŕzd, čím sa znižuje ich opotrebovanie a s tým súvisiace náklady na údržbu.

 
ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON.
Ľahké synchrónne elektromotory s permanentným magnetom s výkonom 136 k sú dokonale vyvážené a vyladené tak, aby suverénne a svižne zvládli jazdu v úzkych uličkách aj po širokých cestách. 
SILNÝ TICHÝ TYP.
Mokka-e je skonštruovaná tak, aby vám pomohla v modernom hektickom svete uspieť. Jej čistá, priestranná a akusticky izolovaná kabína je ideálnym miestom, kde si môžete počas cesty dobiť vlastnú energiu a dopriať si čas i priestor na premýšľanie alebo pravé vychutnanie svojej obľúbenej hudby. 
JAZDITE PO SVOJOM.
Mokka-e sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy. Ponúka na výber režimy Sport, Eco a Normal, z ktorých každý upravuje systémy celého vozidla, ako je nastavenie pedálov, podporná činnosť posilňovača riadenia či chladenie. Režim Sport zvyšuje dynamiku jazdy, režim Eco zvyšuje hospodárnosť jazdy a režim Normal obe kvality vyvažuje. 
SLEDOVANIE ÚDAJOV O VOZIDLE.
Pokročilé senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v modeli Mokka-e vám poskytnú intuitívny stručný prehľad o podmienkach jazdy a spotrebe energie, aby ste mali prehľad o situácii a plnú kontrolu nad dianím na ceste. 

SLUŽBY OPEL PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ.

Od možností nabíjania až po služby v oblasti mobility: služby Opel pre elektrické vozidlá zabezpečujú uvoľnenú elektromobilitu bez obáv.

SME VÁM ODDANÍ.

Vďaka našim 9 záväzkom popredajných výhod môžete byť ako majiteľ elektrického alebo hybridného vozidla Opel absolútne pokojní. Od nepretržitej asistenčnej havarijnej služby a doživotných bezplatných aktualizácií softvéru až po záruku na akumulátor v trvaní 8 rokov/160 000 km a priateľských odborníkov, ktorí radi odpovedia na všetky vaše otázky, sa o vás postaráme v každom smere.

Komplexný prísľub služieb v desiatich bodoch, ktorý vám poskytne priamu a odbornú starostlivosť vo všetkých aspektoch vlastníctva vozidla.

1. ZÁRUKA NA TRAKČNÝ AKUMULÁTOR 8 ROKOV ALEBO 160 000 KM

 

2. ASISTENČNÁ SLUŽBA OPEL

Jazdite pokojne 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

3. OPEL FLEXCARE (odporúča sa)

Zahrnuté sú všetky údržbárske práce, diely a špecializované služby.

 

4. CERTIFIKOVANÉ RIEŠENIE NABÍJANIA

Kompletný sortiment nástenných nabíjačiek, ktoré inštalujú vybraní odborníci.

 

5. RIEŠENIE MOBILITY

Rôzne riešenia mobility, ktoré vám pomôžu na cestách. 

 

6. DOŽIVOTNÉ AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

Vždy máte k dispozícii ten najlepší zážitok z jazdy.

 

7. NABITIE VOZIDLA NA 80 %

Pri každej servisnej prehliadke.

 

8. KALKULÁCIA A OBJEDNANIE ONLINE*

Objednajte sa na návštevu a vypočítajte si svoju najbližšiu predajnú operáciu.

 

9. A VAŠE VOZIDLO JE PO KAŽDEJ NÁVŠTEVE ČISTÉ*

 

 * Ak je k dispozícii