Prehľad

Ste pripravení na ďalší odvážny krok značky Opel? Je kombináciou čistého dizajnu, fascinujúceho interiéru a technicky najmodernejších hnacích sústav, takže očakávajte neočakávané. Nová Mokka je tu a prepisuje pravidlá, ktoré posúvajú zážitok z jazdy na celkom novú úroveň. Nadišiel čas jazdiť po svojom – s modelom Mokka.

ODVÁŽTE SA BYŤ INÍ.

JE TU NOVÁ MOKKA.

ČISTÁ ENERGIA.

Revolučný dizajn novej Mokky razí cestu do budúcnosti značky Opel. Každá línia vyžaruje sebaistotu a je nezameniteľným výrazom odvážneho štýlu. Toto je vozidlo, ktoré sa vyníma medzi všetkými svojou sebaistotou a individuálnym štýlom, zatiaľ čo jeho dynamické motory prispievajú k jeho obratnosti v každom smere. Mokka GS Line ponúka vizuálne športové vylepšenie.

ODVÁŽNY ŠTÝL.

Nastúpte do Mokky a pripravte sa na cestu jej vnútorným priestorom. Jej kabína je ako žiadna iná, od základov zbavená všetkých zbytočností a hluku. Jej aerodynamická architektúra a plne integrované digitálne prvky vytvárajú dojem čistoty, ktorá vám poskytne priestor na oddych, potešenie z jazdy a sústredenie na cestu pred sebou.

MESTSKÝ CHARAKTER NA CESTE.

Nová Mokka je elegantnejšia a kompaktnejšia než predchádzajúca generácia, no pritom má rovnako priestrannú kabínu, vďaka čomu dokonale vyhovuje požiadavkám mestského životného štýlu. Medzi jej prvky výbavy novej generácie patria maticové svetlomety IntelliLux LED®, inteligentné asistenčné systémy a ergonomicky optimalizované sedenie, takže je rovnako pohodlná a sebaistá na mestských ako aj otvorených cestách.

WHY WAIT? RESERVE NOW!

  • Easy reservation
  • Easy contract
  • Easy delivery

INFORMAČNÝ BULLETIN.

Zaregistrujte sa a dozviete sa viac. Ak chcete preskúmať, čo ponúka nová Mokka, a dozvedieť sa viac o ponukách, prihláste sa na odber našich noviniek. Budeme vás informovať o najnovšom dianí.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK