Prehľad

Ste pripravení na ďalší odvážny krok značky Opel? Je kombináciou čistého dizajnu, fascinujúceho interiéru a technicky najmodernejších hnacích sústav, takže očakávajte neočakávané. Nová Mokka je tu a prepisuje pravidlá, ktoré posúvajú zážitok z jazdy na celkom novú úroveň. Nadišiel čas jazdiť po svojom – s modelom Mokka.

NAČO ČAKAŤ?

Zarezervujte si svoje auto bezpečne a jednoducho.

PRVÁ SERVISNÁ PREHLIADKA ZDARMA
  • Vrátane 5ročnej záruky
  • Okamžite dostupné, za zvýhodnené ceny
 
BEZPEČNE, ĽAHKO, IHNEĎ
  • COVID bezpečné doručenie domov
  • 24/7 dostupný výber vozidiel a rezervácia
  • Doručenie v priebehu 2 týždňov
 
3 JEDNODUCHÉ KROKY
  • Vyberte si vaše nové auto
  • Vyplňte rezervačný formulár
  • Váš dealer sa vám do 2 hodín ozve
 

ODVÁŽTE SA BYŤ INÍ.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ MOKKA.

JE TU NOVÁ MOKKA.

ČISTÁ ENERGIA.

Revolučný dizajn novej Mokky razí cestu do budúcnosti značky Opel. Každá línia vyžaruje sebaistotu a je nezameniteľným výrazom odvážneho štýlu. Toto je vozidlo, ktoré sa vyníma medzi všetkými svojou sebaistotou a individuálnym štýlom, zatiaľ čo jeho dynamické motory prispievajú k jeho obratnosti v každom smere. Mokka GS Line ponúka vizuálne športové vylepšenie.

ODVÁŽNY ŠTÝL.

Nastúpte do Mokky a pripravte sa na cestu jej vnútorným priestorom. Jej kabína je ako žiadna iná, od základov zbavená všetkých zbytočností a hluku. Jej aerodynamická architektúra a plne integrované digitálne prvky vytvárajú dojem čistoty, ktorá vám poskytne priestor na oddych, potešenie z jazdy a sústredenie na cestu pred sebou.

MESTSKÝ CHARAKTER NA CESTE.

Nová Mokka je elegantnejšia a kompaktnejšia než predchádzajúca generácia, no pritom má rovnako priestrannú kabínu, vďaka čomu dokonale vyhovuje požiadavkám mestského životného štýlu. Medzi jej prvky výbavy novej generácie patria maticové svetlomety IntelliLux LED®, inteligentné asistenčné systémy a ergonomicky optimalizované sedenie, takže je rovnako pohodlná a sebaistá na mestských ako aj otvorených cestách.

Chcem viac informácií.

Zaregistrujte sa a dozviete sa viac. Ak chcete preskúmať, čo ponúka nová Mokka, a dozvedieť sa viac o ponukách, prihláste sa na odber našich noviniek. Budeme vás informovať o najnovšom dianí.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK