Prehl’ad

NOVÉ MOVANO

OD 20 700 € (incl. Tax) 17 250 € (excl. Tax)

Opel Movano je silné a spoľahlivé vozidlo, ktoré vodičovi ponúka nebývalú mieru pohodlia. K dispozícii je množstvo rôznych verzií výbavy, vďaka čomu vozidlo  poľahky prispôsobíte podľa všetkých požiadaviek vášho podnikania.

NAČO ČAKAŤ?

Prehľadajte náš sklad vozidiel, ktoré sú pre vás k dispozícii už teraz.

ŽIADNA PRÁCA NIE JE PRÍLIŠ ŤAŽKÁ.

HLAVNÉ PRVKY.

Variabilita zaručená.

SPĹŇA POTREBY VÁŠHO PODNIKANIA.

Spoľahlivý obchodný partner.
Dodávka Opel Movano je dokonalým riešením pre vaše obchodné plány. V ponuke sú štyri rôzne hodnoty celkovej hmotnosti vozidla, štyri dĺžky, jednoduché alebo dvojité zadné kolesá, pohon predných alebo zadných kolies, tri výšky strechy, tri výkonnostné úrovne, 6-stupňová manuálna prevodovka alebo prevodovka Easytronic® a celý rad komfortných, profesionálnych a praktických voliteľných prvkov a príslušenstva.

ODKLADACIA PRIEHRADKA FLEXTRAY.

Všetko na dosah ruky.
Veľká posuvná odkladacia priehradka FlexTray s celkovým objemom 10,5 litra a rovným prehľadným povrchom je ideálna na uloženie potrebných vecí na dosah ruky.

PAPIEROVAČKY HOTOVÉ.

Zoberte si kanceláriu so sebou.
Vybavte si papierovačky bez toho, aby ste sa museli vracať do kancelárie. Dva USB konektory a 12 V elektrické zásuvky a mnoho praktických úložných riešení, ako napríklad uzavreté úložné priehradky v hornej časti, štandardná alebo posuvná odkladacia priehradka a držiaky, do ktorých sa zmenia 1,5-litrové fľaše s vodou – to všetko sa nachádza na dosah ruky vodiča. Movano je vaša mobilná kancelária. 

VÝSUVNÝ STOLÍK.

Všestranné pracovné funkcie.
Využívajte kabínu vodiča ako malú kanceláriu – nájdete tu výsuvný stolík a podložku s držiakmi nápojov, ktoré môžete vyklopiť do priestoru pred sedadlom spolujazdca.

NABAĽTE SI VŠETKO.

Vysokovýkonný pracovný priestor.

Veľké bočné dvere so šírkou 1270 mm umožňujú naložiť zboku do vozidla celú europaletu, a to vo všetkých variantoch okrem najkratšieho. Cez zadné dvere s plnou výškou sa poľahky zmestí náklad až do výšky 1820 mm1. Naložiť môžete predmety s dĺžkou až 4383 mm. Upínacie háky a body udržiavajú náklad na mieste a pevná kovová deliaca priečka, ktorá je súčasťou štandardnej výbavy, zasa chráni cestujúcich.

 

 

1 V prípade variantu H2.

PONÚK.

OBJAVTE VARIANTY MODELU MOVANO.

ĎALŠIE KROKY.