Opel, Onstar, MyOnStar

AKO NEUSTÁLE VYUŽÍVAŤ SYSTÉM ONSTAR.

Ak si nepredplatíte službu OnStarOnStar1,2, stratíte všetky jej výhody. Nemajte však obavy: objednanie pokračovania služieb OnStar3 je jednoduché. Máte dve možnosti:
1. možnosť: Prihláste sa na portál OnStar pomocou svojich prihlasovacích údajov a prejdite na stránku “OnStar Packages”, kde si zakúpite balík služieb OnStar. Prihláste sa prostredníctvom portálu OnStar už dnes! Odkaz na portál OnStar.
2. možnosť: Stlačením modrého servisného tlačidla vo svojom vozidle môžete hovoriť s poradcom OnStar. Pomôžu vám s objednaním pokračovania služieb OnStar.

Ak si zvolíte mesačné predplatné, systém OnStar vás vyjde na 9,95 € mesačne (vrátane DPH). Ročné predplatné je za výhodnú cenu len 99,50 € (vrátane DPH) ročne4.

Opel, OnStar, MyOnStar, Infotainment

VYUŽITE SVOJE PRIPOJENÉ VOZIDLO NA MAXIMUM!

Je vaše vozidlo vybavené niektorým exkluzívnym informačno-zábavným systémom? Využite konektivitu vo svojom vozidle na maximum! Prečítajte si viac o tom, aké ľahké je plne využívať výhody všetkých inovatívnych funkcií v našich inštruktážnych videách kliknutím na odkaz nižšie.

Predchádzajúce
 • AKO NA TO - SYSTÉM NAVI 900 INTELLILINK

 • AKO NA TO - SYSTÉM NAVI 900 INTELLILINK

 • Opel, OnStar, MyOnStar, How To Videos

  AKO NA TO - SYSTÉM NAVI 900 INTELLILINK

Ďalej

AKO SA PRIPOJIŤ K SYSTÉMU ONSTAR


Tlačidlá systému OnStar vo vašom vozidle


Aplikácia pre váš mobilný telefón


Stačí jeden telefonát

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Aplikácia pre váš mobilný telefón

 

Vaša cesta sa začína vo vašom mobilnom telefóne: odomknite vozidlo a skontrolujte životnosť oleja – ešte skôr, než si sadnete za volant! Mobilná aplikácia myOpel pre systém OnStar vám vie pomôcť dokonca aj v prípade, ak ste zabudli, kde ste zaparkovali svoj Opel – stačí na diaľku zahúkať klaksónom a zablikať svetlami, a vaše vozidlo sa vám pripomenie.

 

S aplikáciou myOpel pre systém OnStar1 môžete:

 

 • Spojiť sa so systémom OnStar odkiaľkoľvek
 • Vyvolať dôležité informácie o vozidle, ako je napríklad tlak v pneumatikách
 • Zamknúť alebo odomknúť vozidlo2
 • Zistiť polohu svojho vozidla online
 • Aktivovať svetlá alebo klaksón, aby ste priamo našli svoje vozidlo
 • Bez problémov odosielať adresy cieľov cesty do vášho zabudovaného navigačného systému od spoločnosti Opel3
 • Využívať výhody všetkých služieb aplikácie myOpel pre systém OnStar4, pri registrácii vám bude zriadený účet myOpel

Ak chcete používať systém OnStar vo vašom smartfóne, stačí si stiahnuť aplikáciu myOpel vo virtuálnom obchode Google Play Store. Ak používate telefón značky iPhone, aplikáciu myOpel nájdete vo virtuálnom obchode AppStore.

1 Funkcie aplikácie myOpel vyžadujú aktívny účet OnStar a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Platia príslušné podmienky. Služby OnStar vyžadujú aktiváciu a podliehajú pokrytiu a dostupnosti mobilných sietí. Po vypršaní skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely, stupne výbavy alebo balíky služieb OnStar. Platia príslušné podmienky.

2 Funkcia diaľkového zamykania/odomykania dverí nie je v ponuke pre model Meriva. Kliknutím získate bližšie informácie.

3 Podmienkou pre funkciu Stiahnutie cieľa cesty je potrebná zabudovaná navigácia od spoločnosti Opel a mapové dáta.

4 Bez aktívneho predplatného služieb OnStar nebudete môcť využívať služby OnStar v aplikácii myOpel.

Close
Opel OnStar - A direct call

Stačí jeden telefonát

Ak chcete hovoriť s poradcom OnStar, stlačte modré servisné tlačidlo vo svojom vozidle, alebo nám zavolajte.

Systém OnStar je k dispozícii nepretržite v mnohých európskych krajinách – a, samozrejme, vo vašom zvolenom jazyku.1

Aby sme odpovedali na váš hovor čo najrýchlejšie, môžete byť vo výnimočných prípadoch spojení najprv s poradcom hovoriacim po anglicky.

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

Tlačidlá systému OnStar vo vašom vozidle

Stačí jediné stlačenie tlačidla: Tri tlačidlá vo vašom vozidle sú kľúčom ku komplexným službám OnStar. Takto sme tu vždy pre vás – pokiaľ nestlačíte čierne tlačidlo, a my zmizneme.

 

Tri tlačidlá v kabíne sú vaším priamym spojením so systémom OnStar:

 

 • Modré servisné tlačidlo vás rýchlo spojí s poradcom OnStar – takýmto spôsobom môžete využívať väčšinu služieb OnStar.
 • V naliehavom prípade stlačte červené tlačidlo SOS. Budete okamžite spojení s poradcom OnStar, ktorý vám čo najskôr poskytne pomoc.
 • Ak stlačíte čierne tlačidlo súkromia a podržíte ho približne päť sekúnd, systém OnStar už nebude vedieť určiť polohu vášho vozidla – s výnimkou naliehavých situácií, ako je napríklad nehoda alebo odcudzenie vozidla.

 

Close

1 Ak si po vypršaní skúšobného obdobia nezakúpite predplatné OnStar, nebudete môcť viac využívať služby OnStar a nebudete mať ani prístup k funkciám OnStar v aplikácii myOpel. Aj bez aktívneho predplatného služieb OnStar však budete ešte štyri roky dostávať mesačnú Diagnostiku vozidla prostredníctvom e-mailu, pokiaľ sa neodhlásite z odberu.
2 Systém OnStar vyžaduje aktiváciu a závisí od pokrytia a dostupnosti mobilných sietí a lokalizačného systému GPS. Po vypršaní bezplatného skúšobného obdobia platia príslušné poplatky. Balíky predplatného na služby OnStar sa môžu líšiť od služieb, ktoré obsahovala bezplatná skúšobná verzia. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné pre určité modely alebo stupne výbavy. Platia príslušné zmluvné podmienky.
3 Ak má vaše vozidlo platné krytie asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance a spĺňa poistné podmienky, systém OnStar poskytne asistenčnú pomoc bezplatne. Ak je vaše vozidlo mimo platného krytia asistenčnej havarijnej služby Opel Roadside Assistance alebo nespĺňa poistné podmienky, vám môže za svoje služby účtovať poplatok.

IBA TRHY FÁZY2:

5 Zobrazené ceny odrážajú ceny k dnešnému dňu, čo sa môže v budúcnosti zmeniť.