Movano

NOVÝ OPEL MOVANO.

Zoznámte sa so svojím Movanom.

S novým Movanom završujeme obnovu a elektrifikáciu celého radu ľahkých úžitkových vozidiel (LCV) Opel. Je to dokonalý nemecký nástroj pre každú prepravnú úlohu s viacerými špecializovanými variantmi a robustným, no štýlovým dizajnom. Legendárna nosnosť značky Opel a pokročilé asistenčné funkcie zvyšujú produktivitu na maximum a znižujú prevádzkové náklady. Teraz v ponuke aj so 100 % elektrickými pohonnými jednotkami s nulovými emisiami v celom modelovom rade.

NOSNOSŤ.

SPLNÍ KAŽDÚ ÚLOHU. VŽDY.

Nech sú vaše pracovné potreby akékoľvek, Opel Movano je pripravený pustiť sa do práce. Je skonštruovaný pre produktívnosť a nákladovú efektívnosť a má všetko, čo potrebujete – a ponúka nosnosť až 17 m3. Vďaka schopnosti vysokého zaťaženia dokáže Movano prepraviť užitočné zaťaženie až 2,1 tony pri celkovej hmotnosti vozidla 4,0 tony a stále si zachovať neochvejnú stabilitu a skvelé jazdné vlastnosti. Váš náklad bude v bezpečí vďaka vynikajúcej využiteľnosti ložnej plochy, ktorá poskytuje bezpečné a praktické pracovné prostredie.

PROFESIONÁLNA VŠESTRANNOSŤ.

MODELOVÝ RAD STVORENÝ PRE PODNIKANIE. 

Žiadne dva podniky nie sú rovnaké a žiadne dve pracovné úlohy nemajú úplne rovnaké požiadavky, ale všestrannosť a čistá hĺbka nového radu Opel Movano je pripravená splniť každú úlohu. Najdôležitejšia základná dodávka Movano sa dodáva v štyroch dĺžkach a troch výškach, od skriňovej dodávky až po dvojitú kabínu plus varianty podvozka s kabínou a krytom. Všetky sú vyrobené tak, aby vyhovovali širokej škále špecializovaných prestavieb, ako sú sklápače, valníky či obytné dodávky. Nech sa vo svojom podnikaní venujete čomukoľvek, nový Opel Movano je ideálnym riešením pre tie najťažšie výzvy.

PRISPÔSOBIVÝ INTERIÉR.

PRACUJE USILOVNE, VONKU I DNU.

Priestranný interiér nového modelu Movano poskytuje vysoko funkčné, no pritom pohodlné pracovné prostredie. Má moderný a funkčný nový vzhľad, s ktorým bude vaše podnikanie vskutku štýlové. Je to všestranná mobilná kancelária s pokročilými možnosťami pripojenia, ako je napríklad systém OpelConnect. V modeli s dvojitou kabínou je miesto pre troch členov posádky vpredu a ďalších štyroch vzadu. Nech vás vaša práca zaveje kamkoľvek, v Opeli Movano môžete byť absolútne pokojní vďaka jeho komplexným asistenčným a bezpečnostným funkciám, ako je napríklad automatická bezpečnostná brzda, upozornenie na objekty v mŕtvom uhle, asistent pripojenia prívesu či upozornenie na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu.

NADČASOVÁ ÚČINNOSŤ.

ŠIKOVNÝ ŤAH.

Konkurenčná účinnosť nového modelu Movano sa posunula na novú úroveň vďaka vznetovým i novým 100-percentne elektrickým možnostiam pohonu. Robustný 2,0-litrový vznetový motor znižuje prevádzkové náklady a súčasne dodáva špičkový výkon spolu s výbornou spotrebou paliva a nízkymi emisiami CO2. Keďže teraz ponúka aj 100-percentne elektrickú pohonnú jednotku, prechodom na elektrinu môžete využiť jeho jedinečné výhody jediným šikovným ťahom. Vďaka výkonnému hnaciemu ústrojenstvu s výkonom 100 kW a dojazdom až 224 km niet dôvodu robiť ústupky, pokiaľ ide o praktické schopnosti a využiteľnosť nákladu. Nižšie náklady na údržbu spolu s nulovými emisiami paliva a CO2 plus finančná podpora nabíjacích riešení sú už len zavŕšením príbehu nového modelu Movano.

PRIHLÁSTE SA A BUĎTE MEDZI PRVÝMI.

Prihláste sa na odber a dozviete sa viac. Ak si chcete pozrieť nový model Movano zblízka, dozvedieť sa o ponukách alebo si ako prví rezervovať skúšobnú jazdu, prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu. Budeme vás o všetkom informovať.