Skip To Content
Prehľad

Movano

Od 25 390 €
Nové Movano
Od 25 390 € bez DPH

Nový model Movano sa vyznačuje povestnou konštrukčnou kvalitou a praktickosťou značky Opel, ktorá je ešte rozšírená o ďalšie možnosti užitočného zaťaženia, svieži profesionálny dizajn a vylepšené asistenčné funkcie pre vodiča. Je to dokonalý nemecký nástroj na každú prepravnú úlohu, ktorého úlohou je maximálne zvyšovať účinnosť a čo najviac znižovať prevádzkové náklady.


Do  t
Max. užitočné zaťaženie a ťažná kapacita až 3 t. (1)
17 m3
Max. objem nákladového priestoru: dodávka (priestor na 5 europaliet) (1)
4  dĺžky  /  3  výšky
Panelová dodávka (3 dĺžky/3 výšky), dvojkabína, samostatný podvozok (4 dĺžky), dvojkabína, podvozok s krytom a podvozok s kabínou so širokou škálou variantov a prestavieb.
(1)  V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia


Žiadna úloha nie je príliš ťažká

Nech je vaša pracovná úloha akákoľvek, najväčšia úžitková dodávka značky Opel je pripravená ju splniť. Pozrite si nové Movano a jeho všestranný modelový rad, inteligentné riešenia interiéru, účinné pohonné jednotky a mnoho ďalšieho.

Budúcnosť je elektrická

Objavte nový model Movano Electric a jeho širokú ponuku variantov. Táto dodávka disponuje všestranným interiérom, skvelým užitočným zaťažením a spoľahlivým akumulátorom a je pripravená pomôcť vám takmer s každou úlohou. Ste pripravení na zmenu?

Všestrannosť
Movano si poradí s každou úlohou
Prispôsobte si nové Movano svojim profesionálnym potrebám. V ponuke je v širokej škále variantov karosérie (4 dĺžky/3 výšky) a jeho prispôsobiteľné funkcie vám umožnia poskytovať vašim zákazníkom špičkové služby. Zažite efektívnu prevádzku na vlastnej koži a dosahujte tie najlepšie výsledky so zdatnou dodávkou, ktorá je vyrobená priamo pre vás.
Náklad
Odvezie všetko
Vďaka užitočnému zaťaženiu, rozmerom a množstvu praktických riešení je nový model Movano lídrom v oblasti parametrov pre náklad – a teda ideálnym riešením pre širokú škálu úloh.
Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Movano zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. A to nielen vďaka jeho úsporným vznetovým motorom, ale aj pokročilej konektivite a navigácii. Zlepšite si pracovný deň so špičkovým informačno-zábavným systémom a optimálnym plánovaním trasy.
Variabilná kabína
Pracujte odkiaľkoľvek
Už nemusíte balansovať s notebookom na kolenách a nebude vám pri tom prekážať volant. Premeňte svoje nové Movano na riadnu kanceláriu na kolesách a posuňte svoje podnikanie na novú úroveň produktivity.
Efektívnosť jazdy
Profesionálny výkon
Zvýšte svoj obchodný potenciál na maximum: nový model Movano s robustným 2,2-litrovým vznetovým motorom posúva konkurenčnú výkonnosť na vyššiu úroveň. Okrem toho máte výhody svižnej jazdnej dynamiky a nízkych prevádzkových nákladov.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste
Zvýšte svoju bezpečnosť aj bezpečnosť svojho tímu pomocou pokročilých funkcií, ktoré sú určené na predchádzanie nehodám a uľahčovanie jazdy: okrem rôznych užitočných asistenčných systémov ponúka nový Opel Movano aj svetlomety s technológiou Full LED v rámci voliteľnej výbavy. Nielenže s nimi bude vaša dodávka vyzerať elegantnejšie, ale čo je ešte dôležitejšie, vyznačujú sa až o 30 % lepším svetelným výkonom v porovnaní so štandardnými halogénovými svetlometmi.
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Ďalšia optimalizácia
Ponúkame obrovský výber príslušenstva od strešných nosičov až po ťažné zariadenia – aby ste si mohli svoje nové Movano ešte lepšie prispôsobiť svojim profesionálnym potrebám. Zistite, ktoré vybavenie sa najlepšie hodí pre vašu prácu.

1 Sem vložte údaje o spotrebe a/alebo miestnu poznámku pod čiarou.

2 Sem vložte údaje o spotrebe a/alebo miestnu poznámku pod čiarou.