Skip To Content
Prehľad

Movano Electric

Nové Movano Electric
Od 51 190 € bez DPH

Maximálna produktivita, nulové emisie: To, čo platí pre všetky elektrifikované dodávky značky Opel, platí aj pre nové Movano Electric. Je to dokonalý nemecký nástroj na každú prepravnú úlohu s legendárnymi parametrami pre náklad od značky Opel a pokročilými asistenčnými funkciami, ktorý je vytvorený s cieľom maximálne zvýšiť efektívnosť a čo najviac znížiť prevádzkové náklady.


430 km (WLTP)1
Max. dojazd akumulátora1
Do  17  m3
Max. objem nákladového priestoru: panelová dodávka (priestor na 5 europaliet)
2  dĺžky  /  2  výšky

16 verzií karosérie.

Prestavby: panelová dodávka, samostatný podvozok, dvojkabína, podvozok s kabínou a sklápač/valník².

 

 

1 V závislosti od variantu a zvoleného doplnkového vybavenia

2 V ponuke od druhého štvrťroka 2024 (bude potvrdené)Inteligentný, všestranný, efektívny

Vďaka priestrannej prepracovanej kabíne, výkonnému plne elektrickému pohonu a spoľahlivému vysokokapacitnému akumulátoru s kapacitou 110 kWh je nový model Movano Electric bezemisným prepravným prostriedkom takmer pre každú firmu.

Skontrolujte si denný dojazd vášho modelu Movano-e

E-technológie
Akumulátor, nabíjanie a ďalšie
Prechádzate na elektrický pohon? Výborné rozhodnutie z výborných dôvodov. Nový model Movano Electric je efektívny, udržateľný a perspektívny – vskutku ideálny pre vašu firmu.
Všestrannosť
Pripravený na každú úlohu
Prispôsobte si dodávku svojim profesionálnym potrebám: nový model Movano Electric je v ponuke v širokej škále dĺžok a štýlov karosérie s funkciami, ktoré vám umožnia poskytovať vašim zákazníkom kvalitné služby – lokálne úplne bez emisií a takmer bez hluku.
Náklad
Odvezie všetko
Vďaka užitočnému zaťaženiu, rozmerom a množstvu praktických riešení má nový model Movano Electric najlepšie parametre pre náklad – a je teda ideálnym riešením pre širokú škálu úloh.
Konektivita
Viete, kam idete
S novým modelom Movano Electric zvýšite efektivitu na maximum pri každej jazde. A to nielen vďaka jeho najmodernejšiemu elektrickému pohonu, ale aj pokročilej konektivite a navigácii. Zlepšite si pracovný deň so špičkovým informačno-zábavným systémom a optimálnym plánovaním trasy.
Kabína modelu Movano Electric
Pracujte odkiaľkoľvek
Už nemusíte balansovať s notebookom na kolenách a nebude vám pri tom prekážať volant. Premeňte svoje nové Movano Electric na riadnu kanceláriu na kolesách a posuňte svoje podnikanie do budúcnosti.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste
Zvýšte svoju bezpečnosť aj bezpečnosť svojho tímu pomocou pokročilých funkcií, ktoré sú určené na predchádzanie nehodám a uľahčovanie jazdy: okrem rôznych užitočných asistenčných systémov ponúka nový Opel Movano Electric aj svetlomety s technológiou Full LED v rámci voliteľnej výbavy. Nielenže s nimi bude vaša dodávka vyzerať elegantnejšie, ale čo je ešte dôležitejšie, vyznačujú sa až o 30 % lepším svetelným výkonom v porovnaní so štandardnými halogénovými svetlometmi.
Príslušenstvo Opel+ a ešte viac
Nástenné nabíjačky, strešné nosiče a ďalšie príslušenstvo
Spoločnosť Opel si uvedomuje, že elektrická energia je hnacou silou vášho nového modelu Movano Electric, a teda aj úspechom vášho podnikania. Preto sa vaša dodávka štandardne dodáva s nabíjacím káblom. Urobili sme pre vás výber nášho najlepšieho doplnkového príslušenstva pre elektrické vozidlá. Zistite, ktoré vybavenie sa najlepšie hodí pre vašu prácu.

Objavte viac

Nástenné nabíjačky

Všetky potrebné informácie o nástenných nabíjačkách a domácom nabíjaní nájdete v našom centre elektrickej mobility.

Nabíjanie a dojazd

V našom obsahovom centre e-mobility máme množstvo ďalších informácií o nabíjaní a dojazde. Pozrite si ho hneď teraz.

1 Kombinovaná spotreba 26,2 - 31,2 kWh/100km; emisie CO 2 0 g/km, dojazd 356 - 424 km v závislosti od výbavy a jazdných podmienok.***

2 Sem vložte údaje o spotrebe a/alebo miestnu poznámku pod čiarou.