Hlavné prvky
Flexibilita, komfort, schopnosti, pohonná sústava
Všestranný profesionál

Nový modelový rad Movano-e

 

Nové Movano-e je pripravené na ťažkú prácu a vďaka rovnakým schopnostiam a všestrannosti, ako majú varianty so vznetovým motorom, dokáže naplniť potreby vášho podnikania bez zníženia užitočného zaťaženia 1285 kg. Movano-e sa dokáže prispôsobiť vašim požiadavkám, ponúka totiž štyri dĺžky, tri výšky a široké spektrum variantov, ako je napríklad dodávka, dvojkabína, podvozok s kabínou, podvozok s dvojkabínou a podvozok, plus továrenské prestavby na sklopný valník, valník či karavan. Movano-e je skrátka ideálny partner bez ohľadu na druh vášho podnikania.

 
Priestor na prácu

Kabína nového modelu Movano-e

 

V šikovne prepracovanej kabíne modelu Movano nájdete skutočne praktický priestor, aký potrebujú profesionáli na to, aby boli úspešní. Je tu i všestranná mobilná kancelária, ktorá ponúka dostatok miesta pre vodiča a dvoch spolujazdcov. Do variantu dvojkabína sa zmestia až štyri ďalšie osoby, takže celý tím môže cestovať v pohodlí. S komplexnou ponukou asistenčných systémov vodiča, ktorá zahŕňa napríklad systém automatického bezpečnostného brzdenia, systém upozornenia na vozidlo v mŕtvom uhle či systém varovania pred opustením jazdného pruhu, si každý cestujúci vo vozidle Opel Movano-e môže užívať dokonalý pokoj mysle.

 
Dobre odvedená práca

Schopnosti nového modelu Movano-e

 

Nový Opel Movano-e ponúka praktické riešenia pre výzvy moderného podnikania. Systém elektrického pohonu so silným výkonom 90 kW, krútiacim momentom 260 Nm a maximálnou rýchlosťou 110 km/h zaručuje, že aj pri užitočnom zaťažení do 2,1 tony, celkovej hmotnosti vozidla až 4 tony a nákladnom priestore s objemom 17 m3 si nové Movano-e dokáže zachovať pevnú stabilitu a skvelé jazdné vlastnosti. Zaistite budúcnosť svojho podnikania so špičkovou využiteľnosťou nákladného priestoru a bezpečným uložením nákladu.

 
Profesionálny výkon

Pohonná sústava nového modelu Movano-e

 

Po sprístupnení variantu s čisto elektrickým pohonom sa konkurencieschopná úspornosť nového modelu Movano-e posunula na celkom novú úroveň a vy môžete šikovne využiť jedinečné výhody jazdy na elektrinu. Odolná pohonná sústava s výkonom 122 k (90 kW) a dojazd až 224 km poskytujú pôsobivé možnosti prepravy nákladu pri nízkych prevádzkových nákladoch a nulových nákladoch na palivo a emisie, ako aj vládne finančné stimuly na cestnú daň či nabíjacie riešenia.