Špičkové vybavenie
Dokonale integrovaný akumulátor

Akumulátor je prakticky umiestnený pod podlahou vozidla a vôbec nezasahuje do nákladného priestoru, takže máte stále k dispozícii úložnú kapacitu 17,0 m3 a tiež užitočné zaťaženie 1285 kg v prípade dodávky, resp. až 1890 kg vo variante podvozok s kabínou. Nové Movano-e bolo stvorené pre výkon, ktorého ponúka 122 k (90 kW) spolu s okamžite dostupným krútiacim momentom 260 Nm a maximálnou rýchlosťou 110 km/h.

 

1 Spotreba energie (kombinovaná)117 kWh/100 km; emisie CO2 0 g/km; dojazd (kombinovaný)  až 224 km (v závislosti od voliteľnej výbavy)(predbežné dáta).

 
Žiadny hluk
Predveďte svoje podnikanie v tom správnom svetle. Prirodzene tichý batériový elektrický pohon nového modelu Movano-e je vhodným riešením pre husto osídlené mestské a obytné oblasti, čo znamená, že prívlastok „bezemisný“ sa rovnako vzťahuje na kontamináciu hlukom aj výfukovými plynmi. Nové Movano-e je počas jazdy tiché vnútri aj navonok, čím znižuje stres vodiča počas dlhých pracovných dní. 
Ekuperačné brzdenie
Prevádzka nového modelu Opel Movano-e je jednoduchá a intuitívna. Vozidlo má len tri jednoznačné jazdné režimy (jazda, neutrál a spätný chod), ktoré sa aktivujú pomocou troch prakticky umiestnených tlačidiel. S novým modelom Movano-e nepremárnite žiadnu časť svojej pracovnej cesty. Keď počas jazdy zložíte nohu z plynu, systém rekuperačného brzdenia zachytáva kinetickú energiu a premieňa ju na elektrinu, čím predlžuje dojazd. 
Rýchle a jednoduché nabíjanie
Nové Movano-e ponúka na výber dva typy akumulátorov – s kapacitou 37 kWh alebo 75 kWh v závislosti od potrebného dojazdu pri každodennej prevádzke. V obidvoch prípadoch sa úplne vybitý akumulátor nabije na 80 % optimálneho dojazdu už za hodinu pomocou verejnej nabíjačky s výkonom 50 kW, čo znamená minimálne prestoje na nabíjanie. Okrem toho má nové Movano-e aj duálnu palubnú nabíjačku (jednofázovú na 7 kW a trojfázovú na 22 kW), ktorá je vhodná na používanie s viacerými druhmi nabíjacích staníc a dokáže cez noc pripraviť nové Movano-e na celý nasledujúci pracovný deň. 
Discover charging accessories Learn more about charging possibilities Learn more about our Free2Move eSolutions
Zobrazenie údajov o vozidle
Prostredníctvom dômyselných senzorov a zobrazovaním údajov o vozidle vám nové Movano-e poskytuje podrobný prehľad o jazdných podmienkach, dojazde a energii. Jazdný režim, dojazd a zostávajúca úroveň nabitia akumulátora sa šikovne zobrazujú vo vnútornom spätnom zrkadle. 
Úplný prístup
S rastúcimi obavami o kvalitu ovzdušia v mestách a stále častejším zavádzaním bezemisných mestských zón sú pre nákladovo efektívne podnikanie stále dôležitejšie elektrické úžitkové vozidlá. Nové Movano-e vás ušetrí od kolísajúcich cien paliva a plnej dane z vozidla. Okrem toho prináša mimoriadne konkurencieschopné prevádzkové náklady a vládne stimuly na nákup. 
Learn more about governmental subsidies Learn more about financial support on your wall box