Skip To Content
Prehľad

Movano

Od 22 490 € bez DPH

Nové Movano sa vyznačuje povestnou kvalitou vyhotovenia a praktickosťou značky Opel, ktorá je teraz obohatená aj o špecializovanejšie varianty, osviežený profesionálny dizajn, vylepšené asistenčné funkcie pre vodiča a vyššiu nosnosť. Nový Opel Movano je teraz viac ako kedykoľvek predtým dokonalým nemeckým nástrojom na prácu.


2100 kg
Max. užitočné zaťaženie a ťažná kapacita až 3 000 kg
17 m3
Max. objem nákladového priestoru: panelová dodávka (priestor pre 4 europalety)
typov karosérie
Panelová dodávka, dvojkabína, samostatný podvozok, dvojkabína, podvozok s krytom a podvozok s kabínouPustite sa do práce

Movano vám poskytne všetko, čo potrebujete. Pozrite si varianty, riešenia mobilnej kancelárie, pohonné jednotky a mnoho ďalšieho.

Pozrite si ho zvnútra


Budúcnosť je elektrická

Objavte model Movano-e. Výkon bez kompromisov. Ste pripravení na zmenu?

Všestrannosť
Dodávka, ktorá vám bude vyhovovať
Movano je v ponuke v rôznych dĺžkach a štýloch karosérie a obsahuje funkcie, ktoré vám zabezpečia spoľahlivé doručovanie vašim zákazníkom.
Cargo
Odvezie všetko
Užitočné zaťaženie a rozmery sú dôležité, ale pomôcky ako dvojité elektrické posuvné dvere či prístup do vozidla bez používania rúk sú pôsobivé.
Konektivita
Aby ste vedeli, kam idete
Vďaka možnostiam navigačného systému a službám OpelConnect zvýšite efektivitu na maximum a vaše tímy budú v bezpečí a na správnej ceste!
Movano
Pracujte odkiaľkoľvek
Už nemusíte balansovať s notebookom na kolenách, keď vám pred nosom prekáža volant. Premeňte svoje Movano na poriadnu kanceláriu na kolesách.
Efektívnosť jazdy
Činy namiesto slov
Získajte z každej kvapky maximum vďaka vysokoúčinným a pritom výkonným motorom modelu Movano. Presne to vaša firma potrebuje.
Bezpečnosť a podpora vodiča
Bezpečnosť na prvom mieste
Ľudia, dodávka, náklad. Chráňte ich všetkých pomocou pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú predchádzať nehodám a uľahčujú jazdu.
Príslušenstvo Opel+ a ďalšie
Môže byť vaše
Máme pre vás obrovský výber príslušenstva, od obloženia kolies až po dodatočnú ochranu – stačí si vybrať.

1 Sem vložte údaje o spotrebe a/alebo miestnu poznámku pod čiarou.

2 Sem vložte údaje o spotrebe a/alebo miestnu poznámku pod čiarou.