Skip To Content
Prehľad

Ideálna rovnováha medzi prácou a osobným životom.

Vďaka spojeniu komfortnej a príjemnej atmosféry mikrobusu s profesionálnym nákladným priestorom úžitkového vozidla sa nové Combo Combi ideálne hodí pre pracovné úlohy každého rozsahu. Húževnaté a praktické vozidlo so všestrannosťou, aby mohlo bez problémov a v pohodlí odviezť až päť osôb. 

Odborník na podnikanie

Kabína modelu Combo Combi je spojením funkčnosti a jednoduchého používania. Vďaka panoramatickej streche so stropným úložným priestorom si celá posádka môže užívať pohodlie v priestrannom a svetlom prostredí. Pri používaní 5 sedadiel je vnútri za deliacou mrežou k dispozícii až 983 litrov priestoru. Táto robustná kovová deliaca mreža umožňuje prevážať ťažký náklad oddelene od cestujúcich. 

Lepšie pripojenie

O to, aby bola každá jazda efektívna, sa postará informačný panel na mieste vodiča spolu s multimediálnym systémom Navi Pro. Novú úroveň logistiky zasa ponúkajú služby navigácie Live či plná kompatibilita s rozhraním Apple CarPlayTM a Android AutoTM, ktorá umožňuje súčasné pripojenie dvoch smartfónov cez 8-palcovú dotykovú obrazovku. 

Kompletne vybavená kabína

Interiér sa vyznačuje odvážnym, čistým dizajnom a ponúka skvelo organizovaný, intuitívny priestor, ktorý na cestách zároveň slúži ako mobilná kancelária. Model Combo Combi poskytuje priestor pre päťčlennú posádku s praktickými zadnými sedadlami delenými v pomere 40/60 alebo tromi samostatnými zadnými sedadlami, kde zmestíte svoj tím aj náklad najrôznejších rozmerov. 

Models

Budúcnosť je elektrická

Pripravení na zmenu?

FlexCare

Opel FlexCare

Majte dobrý pocit vďaka starostlivosti Opel FlexCare! FlexCare je praktický program typu všetko na jednom mieste, aby ste mali mysel bez starostí. Ponúkame individuálne balíky, ktoré obsahujú asistenčnú havarijnú službu, predĺženú záruku a servisné krytie. 

 

Pozrite si naše balíky FlexCare a flexibilne si vyberte úroveň pokrytia!

Prečítajte Si Viac Zobraziť Menej

Objavte ešte viac

Získajte kľúčové informácie a nakonfigurujte si ho.

Čo ponúka?
Pozrite si jazdné možnosti
Zmestí sa to?
Naplňte svoje potreby