Súkromné nabíjanie

NABÍJACIE RIEŠENIA PRE VŠETKY POTREBY.

Všetky vozidlá Opel už obsahujú základnú mobilnú nabíjačku (režim 2), ktorá umožňuje nabíjanie z každej domácej zásuvky. Rýchlosť nabíjania však výrazne obmedzuje kapacita týchto zásuviek.

Chcete nabíjať až 5-krát rýchlejšie a byť flexibilnejší? Pozrite si pestré portfólio nabíjania od spoločnosti Opel!

Nabíjanie na cesty: Mobilné nabíjačky od spoločnosti Opel.

Naša Univerzálna nabíjačka je „švajčiarskym armádnym nožom“ medzi nabíjačkami. Umožňuje vám nabíjať z domácich zásuviek, verejných nabíjačiek i zásuviek s vysokým napätím, aby ste vždy dosiahli najvyššiu možnú rýchlosť nabíjania.

Maximálne domáce pohodlie: Naše nástenné nabíjačky:

Chcete doma maximálny výkon a pohodlie? Ponúkame portfólio nástenných nabíjačiek, ktoré sa dokonale hodí k vášmu vozidlu Opel. 

Inteligentné nabíjanie.

Chcete sa deliť o svoju nástennú nabíjačku s viacerými používateľmi? Spravovať prístupové práva? Alebo generovať správy o používaní? Našu stránku Inteligentná nástenná nabíjačka je možné spravovať jednoducho pomocou aplikácie. Umožňuje vám vzdialene spravovať svoje nabíjacie relácie a efektívne využívať dostupnú energiu.

 

Pozrite si naše Portfólio doplnkov pre nabíjanie.

Corsa-e Grandland X Hybrid 4

Jednoduchá inštalácia.

Stačí vám len kvalifikovaný elektrikár, ktorý preskúma vašu konkrétnu situáciu a nastaví nabíjaciu infraštruktúru, ktorá vám bude presne vyhovovať. Náš partner vám rád pomôže!
Ako si nechať nainštalovať nástennú nabíjačku