Súkromné nabíjanie

NABÍJACIE RIEŠENIA PRE VŠETKY POTREBY.

Všetky vozidlá značky Opel majú vo výbave základnú mobilnú nabíjačku (režim 2), ktorá umožňuje nabíjať vozidlo z každej domovej zásuvky, pričom rýchlosť nabíjania je obmedzená kapacitou týchto zásuviek.

Chcete nabíjať 5-krát rýchlejšie alebo si chcete zachovať väčšiu flexibilitu? Preskúmajte rôznorodé nabíjacie portfólio od spoločnosti Opel!

Nabíjanie na cesty: mobilné nabíjačky Opel.

Naša univerzálna nabíjačka, ktoré predstavuje „švajčiarsky nožík“ medzi nabíjačkami, vám umožní nabíjať z domových zásuviek, verejných nabíjačiek a vysokonapäťových zásuviek, aby ste vždy získali maximálnu možnú rýchlosť nabíjania.

Maximálne pohodlie u vás doma: naše nástenné nabíjačky:

Chcete mať maximálny výkon a pohodlie priamo doma? Ponúkame portfólio nástenných nabíjačiek, ktoré sa dokonale hodia pre váš Opel.

Inteligentné nabíjanie.

Chcete sa o svoju nástennú nabíjačku podeliť s viacerými používateľmi? Spravovať prístupové práva? Alebo vytvárať správy o používaní? Našu inteligentnú nástennú nabíjačku môžete jednoducho spravovať pomocou aplikácie. Môžete na diaľku riadiť relácie nabíjania a efektívne využívať dostupnú energiu.

 

Preskúmajte naše portfólio nabíjacieho príslušenstva tu:

Corsa-e Grandland X Hybrid 4

Jednoduchá montáž.

Všetko, čo potrebujete, je kvalifikovaný elektrikár, ktorý preskúma vašu konkrétnu situáciu a nastaví pre vás tú správnu nabíjaciu infraštruktúru. Náš partner vám ochotne pomôže!
Ako si nechať namontovať nástennú nabíjačku