Služby Opel pre elektrické vozidlá

JEDNODUCHO ELEKTRICKÉ.

Elektrická mobilita jednoducho a ľahko: s nami je používanie elektrických vozidiel také jednoduché ako používanie smartfónu. Služby Opel pre elektrické vozidlá* vám ako jej dokonalý doplnok pomôžu začať a budú vás sprevádzať na ceste.

 

*Väčšina služieb by mala byť k dispozícii na jar 2020.

SLUŽBY OPEL PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ.

Váš elektrický Opel sa dodáva s celým radom užitočných e-služieb. Vypočuli sme si, čo ľudia hovoria o vlastníctve elektrického vozidla, a potom o tom premýšľali zo všetkých uhlov. Znova a znova. A na základe toho sme dokázali priniesť vskutku užitočné a integrované služby, ktoré uľahčujú a spríjemňujú elektromobilitu.
SÚKROMNÉ NABÍJANIE
Ponúkame širokú škálu riešení nabíjania doma i v kancelárii.
 
ZISTIŤ VIAC
VEREJNÉ NABÍJANIE
Flexibilita na cestách: Plán verejného nabíjania od spoločnosti Opel prostredníctvom služieb Free2Move poskytuje prístup k rozsiahlej sieti nabíjacích staníc po celej Európe.
 
ZISTIŤ VIAC
PLÁNOVAČ CESTY1
Zbohom, obavy z nedostatočného dojazdu. Vitaj, Plánovač cesty, webová mobilná služba, ktorá uľahčí vašu cestu elektrickým vozidlom.
 
ZISTIŤ VIAC
KOUČING ELEKTROMOBILITY
Koučing elektromobility vám ukáže, ako môžete zvýšiť dojazd svojho vozidla na maximum a ušetriť peniaze v reálnom čase. Môžete si tiež pozrieť, ako sa vám darí v porovnaní s ostatnými používateľmi.
 
ZISTIŤ VIAC
FUNKCIE NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE
Chcete si zmeniť plán nabíjania akumulátora, vyhriať vozidlo alebo ho radšej ochladiť? Stačí použiť mobilný telefón!
 
ZISTIŤ VIAC
SERVISNÉ ZMLUVY ELEKTRICKÝCH VOZIDIEL
Elektrické vozidlá majú menej pohyblivých súčastí ako vozidlá s tepelnými motormi, čo znamená nižšie servisné náklady. Servisné zmluvy Opel FlexCare poskytujú odbornú starostlivosť so zameraním na vaše vozidlo a výnimočnú hodnotu.
 
ZÁRUKA NA AKUMULÁTOR
Všetky naše elektrické vozidlá majú osemročnú alebo 160 000 km záruku na akumulátor na najmenej 70 % ich pôvodnej nabíjacej kapacity po uplynutí uvedeného času alebo najazdenej vzdialenosti. Náš Certifikát o kapacite akumulátora potvrdzuje kapacitu akumulátora vášho vozidla a uľahčuje ďalší predaj vozidla.
 
ZÁKAZNÍCKA LINKA PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ
Naše zákaznícke linky sú určené špeciálne pre majiteľov akumulátorových elektrických vozidiel (BEV) a zásuvných hybridných elektromobilov (PHEV). Špeciálne školený personál vám poskytne technickú pomoc a informácie o miestach s nabíjacími stanicami, servise a údržbe.
 
NEPRETRŽITÁ ASISTENČNÁ HAVARIJNÁ SLUŽBA
Asistenčná havarijná služba je k dispozícii nepretržite vo všetkých zúčastnených európskych krajinách (zoznam krajín nájdete tu). Jej súčasťou je identifikácia predajcov Groupe PSA vybavených nabíjacími stanicami a v prípade poruchy odtiahnutie výlučne k autorizovaným predajcom.