Služby Opel pre elektrické vozidlá

JEDNODUCHO ELEKTRICKÉ.

Elektrická mobilita jednoducho a ľahko: s nami je používanie elektrických vozidiel také jednoduché ako používanie smartfónu. Služby Opel pre elektrické vozidlá vám ako jej dokonalý doplnok pomôžu začať a budú vás sprevádzať na ceste. Navyše teraz môžete jazdiť až 10 000 km zadarmo! Spýtajte sa predajcu Opel na Opelektrikartu!

ZAČÍNAME.

Najprv to najdôležitejšie: riadiť elektrické vozidlo je ľahšie, ako si myslíte – bez ohľadu na to, aké máte potreby v oblasti mobility. Dozviete sa všetko o dôležitých témach, ako sú rôzne formy elektrickej mobility, ako maximálne predĺžiť dojazd vášho vozidla, batérie elektromobilov a celkové prevádzkové náklady.

SLUŽBY OPEL PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ.

Váš elektrický Opel sa dodáva s celým radom užitočných e-služieb. Vypočuli sme si, čo ľudia hovoria o vlastníctve elektrického vozidla, a potom o tom premýšľali zo všetkých uhlov. Znova a znova. A na základe toho sme dokázali priniesť vskutku užitočné a integrované služby, ktoré uľahčujú a spríjemňujú elektromobilitu.
Súkromné nabíjanie.
Ponúkame širokú škálu riešení nabíjania doma i v kancelárii. 
ZISTIŤ VIAC
Verejné nabíjanie.
Flexibilita na cestách: Plán verejného nabíjania od spoločnosti Opel prostredníctvom služieb Free2Move poskytuje prístup k rozsiahlej sieti nabíjacích staníc po celej Európe. 
ZISTIŤ VIAC
Plánovač cesty.
Zbohom, obavy z nedostatočného dojazdu. Vitaj, Plánovač cesty, webová mobilná služba, ktorá uľahčí vašu cestu elektrickým vozidlom. 
ZISTIŤ VIAC
Funkcie na diaľkové ovládanie.
Chcete si zmeniť plán nabíjania akumulátora, vyhriať vozidlo alebo ho radšej ochladiť? Stačí použiť mobilný telefón! 
ZISTIŤ VIAC
Servisné zmluvy elektrických vozidiel.
Elektrické vozidlá majú menej pohyblivých súčastí ako vozidlá s tepelnými motormi, čo znamená nižšie servisné náklady. Servisné zmluvy Opel FlexCare poskytujú odbornú starostlivosť so zameraním na vaše vozidlo a výnimočnú hodnotu. 
Záruka na akumulátor.
Všetky naše elektrické vozidlá majú osemročnú alebo 160 000 km záruku na akumulátor na najmenej 70 % ich pôvodnej nabíjacej kapacity po uplynutí uvedeného času alebo najazdenej vzdialenosti. Náš Certifikát o kapacite akumulátora potvrdzuje kapacitu akumulátora vášho vozidla a uľahčuje ďalší predaj vozidla. 
Zákaznícka linka pre elektrické vozidlá.
Naše zákaznícke linky sú určené špeciálne pre majiteľov akumulátorových elektrických vozidiel (BEV) a zásuvných hybridných elektromobilov (PHEV). Špeciálne školený personál vám poskytne technickú pomoc a informácie o miestach s nabíjacími stanicami, servise a údržbe. 
Nepretržitá asistenčná havarijná služba.
Asistenčná havarijná služba je k dispozícii nepretržite vo všetkých zúčastnených európskych krajinách (zoznam krajín nájdete tu). Jej súčasťou je identifikácia predajcov Groupe PSA vybavených nabíjacími stanicami a v prípade poruchy odtiahnutie výlučne k autorizovaným predajcom. 
Mobility Pass.

Chcete vyraziť na dlhší výlet bez dobíjania vozidla alebo potrebujete viac miesta, než ponúka vaša Corsa-e? Žiaden problém: Každé elektrické vozidlo značky Opel sa dodáva spolu s kartou mobility Opel1, ktorá zabezpečuje flexibilitu za každých okolností. Majitelia vozidla Corsa-e môžu využívať výhody tejto služby, ktorú ponúka spoločnosť Free2Move, značka mobility v rámci skupiny PSA, a získať rýchle a jednoduché riešenia prenájmu. Aplikácia myOpel zaručuje rýchly prístup a umožňuje vám naplno využívať výhody osobitných podmienok od spoločnosti Opel

 

1 Produkt nie je zatiaľ na Slovensku dostupný

 

* Očakáva sa, že väčšina služieb bude k dispozícii na jar 2020.

** Údaje o dojazde modelu Opel Corsa-e (kombinované) 329 km až 362 km (v závislosti od doplnkového vybavenia) sú určené podľa skúšobnej metódy WLTP (nariadenie Komisie (ES) č. 715/2007 a nariadenie (EÚ) č. 2017/1151). Každodenné používanie sa môže líšiť a môže závisieť od rôznych faktorov, najmä od osobného štýlu jazdy, vlastností cesty, vonkajšej teploty, vyhrievania či klimatizácie.

 

1 V ponuke spolu s Plánovačom cesty a za príplatok.

2 V ponuke spolu s nabíjacím preukazom a za príplatok.