Skip To Content
OPEL ISTOTA

Sedem istôt Opel:

 

1.Istota ochrany zdravia

Vaše zdravie je pre nás prvoradé

V každej predajni uplatňujeme prísne hygienické opatrenia. Nielen priestory showroomu a servisu, ale aj všetky predvádzacie a vystavené autá sú po každom použití vydezinfikované a vyvetrané. Pri vstupe do predajne je k dispozícii dezinfekčný prípravok. Používame rúška a rukavice. Dbáme o vaše zdravie.

 

 

2.Istota nemeckej kvality

Budúcnosť patrí všetkým

Nie každá značka vám vie ponúknuť take kvalitné autá ako práve opel. Pravidelne získavame ocenenia za kvalitu, bezpečnosť, služby… a túto kvalitu nemeckých vozidiel opel vám ponúkame. Pre ešte vyššiu mieru istoty poskytujeme zdarma 5ročnú záruku na vozidlá opel.

 

 

3.Istota termínu dodania

Vozidlá už máme na našom sklade

Vozidlá, ktoré vám ponúkame, už máme na našom sklade. V dnešných časoch neistoty výroby, odstávok tovární a podobne vám vieme zaručIť presný termín dodania auta, ktoré si vyberiete z našich skladových zásob. Vašu mobilitu viete vyriešIť už v priebehu pár dní čI týždňov.

 

 

4.Istota najlepšej ceny (opel 24hodín)

Najlepšie podmienky pre vás!

Naša legendárna akcia opel 24hodín dáva najvýhodnejšie podmienky na nákup vozidiel opel. A práve take isté ceny vám teraz garantujeme na všetky naše skladové vozidlá. Môžete si byť istí, že naše podmienky sú vždy fér, bez skrytých poplatkov čI znevýhodnení.

 

 

5.Istota výberu vozidla opel

Viac ako 800 vozidiel ihneď na odber

Máme širokú ponuku skladových vozidiel rôznych modelov opel, motorizácií, farieb… sme si istí, že si vyberiete presne ten opel, ktorý perfektne splní vaše potreby, nároky a sny, ktoré máte o vašom novom aute.

 

 

6.Istota financovania zicher

Kompletné finančné služby

Auto je investícia, my vám pomôžeme s jej ochranou. Pripravili sme pre vás financovanie zicher s nulovým úrokom a splátkami až 72 mesiacov a možnosťou odkladu splátok, aby ste zvládli aj situácie, ktoré ste nečakali. Opel flexlease vám umožňuje si auto prenajať, čo vás zbavuje záväzkov vyplývajúcich z vlastnenia auta. Budete sa cítiť bezpečne.

 

 

7.Istota služieb opel

Vozidlo je iba začiatok

Kvalitné služby pridávame ku kvalitným autám. Od nákupu auta, prípravy ponuky vozidla opel na mieru pre vás, cez finančné produkty presne v súlade s vašimi možnosťami a potrebami, až po perfektnú starostlivosť o vaše auto počas celej doby jeho životnosti, originálne náhradné diely a dokonale vyškolený tím predaja a servisu. Taká je naša ponuka služieb, ktorá je vám stále k dispozícii.