Skip To Content
Hudba naživo

Pretočte na neobyčajný zážitok

Menej práce z domu a viac domáceho uvoľnenia pri tanci. Vpustite do svojej obývačky rytmy najlepších európskych dj-ov, ktorých vám prináša nahrávacia spoločnosť defected records a Opel Mokka

9. apríla sme oslávili elektrizujúce uvedenie nového modelu Opel Mokka na trh Neobyčajným zážitkom. Značka Opel sa spojila s nahrávacou spoločnosťou Defected Records – najvplyvnejšou britskou značkou housovej hudby všetkých čias, ktorá produkuje tie najlepšie skladby, interpretov a festivaly housového žánru. Spoločne sme zorganizovali virtuálnu tanečnú párty, na ktorej šesť najvychytenejších európskych DJ-ov odohralo šesť hodín plných horúcich rytmov priamo z Londýna, Marseilles, Chicaga, Berlína a nášho domovského Rüsselsheimu. Ak ste to zmeškali, stačí použiť odkaz nižšie a pretočiť na tento Neobyčajný zážitok.

O čom je podujatie "Less normal"

Ľudia rôznych životných ciest, v spoločnej jednote
Zaži vzrušenie z univerzálnej virtuálnej tanečnej párty, ktorá prichádza spolu s duchom novej Mokky "Less Normal" a mantrou Defected Records ktorou je U Nás Sú Si Všetci Rovní. Stream naživo zo šiestich ikonických miest naprieč Európou, toto podujatie "Less Normal" ti prinesie šesť hodín medzinárodných klubových hitov od šiestich top DJov z Defected Records. Pripútajte sa, padajú beaty!

Partnerstvo "Less normal"

Čo spája Defected Records a Opel Mokka?

Svet už má dosť normálu, nového či akéhokoľvek. Keď sme postavili čistú a výraznú Mokku, bolo jasné, že je čokoľvek len nie normálna. Spojili sme sa s ľuďmi s rovnakým prístupom, aby sme nechali normálnosť v prachu - a to je moment keď prišli Defected Records

 

Mokka je celá o technológii, výraznom a čistom dizajne a o tom, nebyť normálny. Nie je nikto lepší, kto nám pomôže zdieľať to so svetom, než majstri najsilnejších beatov a najčistejšej dancefloorovej energie, hudobnej inštitúcie v UK, Defected Records.

Ako sa to začalo x kam to zašlo

Je to nové svitanie, je to nový deň
Prvým náznakom zážitku "Less Normal" bola vysoko energická spolupráca s Defected Records na TV spote k novému modelu Opel Mokka. Kombinácia toho najlepšieho odkazu a modernosti, vysoko emotívny, explozívny remake klasiky Feeling Good od Nina Simone je perfektným soundtrackom pre Mokku: zábavný, s mladou mysľou, elektrizujúci a inovatívny po všetkých stránkach. Stále je obľúbená na Spotify, stanovujúc tón celej kampane Mokka a tiež nášmu zážitku "Less Normal".

Naša zostava

Londýn. Marseille. Berlín. Chicago. Rüsselsheim

Šesť najväčších mien zo sveta housovej hudby zabávalo svetové publikum milovníkov tanečných párty a hudobných nadšencov. Tu sa dozviete viac o týchto majstroch rytmu a ich najlepších osobných výkonoch počas Neobyčajného zážitku.

Melvo Baptiste (Londýn)

Staré dobré časy s glitterboxom
.Melvo, ktorý sa narodil do dynastie ovládanej tanečnou hudbou a vyrastal na prísnej diéte soulu, funku a disca, vie, ako naštartovať párty. Ako zakladajúci člen zostavy relácie Glitterbox, ktorá sa vysiela na viac ako 40 rozhlasových staniciach, Melvo pravidelne rozpaľuje účastníkov festivalov po celom svete. Pripojil sa k nám z londýnskej centrály Defected Records ako náš moderátor a prvý DJ tohto Neobyčajného zážitku.

„Som rád, že som mohol byť súčasťou tohto úžasného podujatia. Spoluprácu so značkou Opel som si naozaj užil a dúfam, že každého bavilo sledovať toho podujatie tak veľmi, ako nás bavila jeho realizácia.“ — Melvo Baptiste

Folamour (Marseille)

Západ slnka na riviére
Folamour sa vrútil na scénu so svojou prvou hudobnou kompiláciou v roku 2015. Pokračoval budovaním vlastnej značky a svoj debutový album Umami vydal v roku 2017. Tento francúzsky DJ okoreňuje svoje disco surovým housovým groovom a do čistých klubových rytmov pridáva pokojný soul. Folamour nás všetkých vytrhol z lockdownu večerným predstavením na riviére v marseillskom Le Baou. Prehrajte si jeho najlepšie výkony ako ukážku z tohto bombastického vystúpenia.

Sam Divine (Londýn)

Podmanila si celý defected house
Sam Divine, ktorá sa prepracovala od hrania svojich setov v maminej chate až do popredia najväčších klubov a festivalov sveta, je velikánom britskej housovej scény. Sam Divine stúpala spoločne s Defected Records až sa zabývala v kluboch Pacha, Mambo, Amnesia, Eden a Ushuaïa. V rámci Neobyčajného zážitku predviedla druhý set v poradí priamo z ústredia Defected Records.


„Bolo fakt husté, keď ma požiadali, aby som sa zúčastnila spolupráce medzi Defected Records a spoločnosťou Opel! Hudba je veľmi dôležitá v aktuálnej situácii, v ktorej sme sa ocitli, zvykli si na ňu a prekonali ju! Opel sa stará o to, aby sa to hýbalo na cestách.“— Sam Divine


Purple Disco Machine (Berlín)

Z berlína sa opäť ozýva Disco Machine
Nemecký DJ Purple Disco Machine je muž, ktorý stojí za nespočetnými remixovými peckami pre áčkových fanúšikov ako Lady Gaga, Dua Lipa, Gorillaz a Jamiroquai. Každý playlist, ktorý sa mu dostane do rúk, zakaždým dostane ten správny náboj, a preto nás veľmi potešilo, že sa stal hviezdou  nášho Neobyčajného zážitku. Pozrite si jeho najlepšie výkony a ukážku jeho exkluzívneho setu odvážnych a čistých rytmov nesúcich sa do berlínskej noci.

Gorgon City (Londýn x Chicago)

Každé mesto je Gorgon City
Duo Gorgon City sa stalo supestar hudobného priemyslu vďaka unikátnej zmesi housu s dominanciou basov. Kye a Matt zostali verní svojim britským garážovým koreňom a sú známi prekladaním temných tropických rytmov sviežimi vokálmi. Svojimi pulzujúcimi basovými linkami v rytme „four-on-the-floor“ priniesli cez Atlantik do tohto Neobyčajného zážitku skutočnú dvojitú nálož a predviedli to najlepšie z oboch svetov.

„Je skvelé byť súčasťou takejto vzrušujúcej spolupráce a úžasného podujatia. Vždy radi vystupujeme pre Defected Records a tešíme sa, ako sa náš set vydaril. Zostava je fantastická a je nám cťou, že môžeme byť jej súčasťou!“ — Gorgon City

Ferreck Dawn (Rüsselsheim)

Okamžitá klasika
Úderný záver. Ferreck Dawn odpálil impozantné finále nášho Neobyčajného zážitku z dielne klasických modelov Opel v nemeckom Rüsselsheime. Keďže je známy tým, že doslova rúca hudobné sály, pozvali sme ho k nám domov, aby rovno odletela celá strecha.

Od britského ústredia Defected Records až po ústredie spoločnosti Opel v srdci Nemecka dúfame, že ste si vychutnali túto neobyčajnú oslavu nového modelu Opel Mokka, pre ktorý práve spúšťame testovacie jazdy na cestách vo vašom okolí. Už ste sa objednali?

Od britského ústredia Defected Records až po ústredie spoločnosti Opel v srdci nemecka dúfame, že ste si vychutnali túto neobyčajnú oslavu nového modelu Opel Mokka, pre ktorý práve spúšťame testovacie jazdy na cestách vo vašom okolí. Už ste sa objednali?