Hudba naživo

VITAJTE NA PODUJATÍ "LESS NORMAL"

Menej home-office, viac house-music. Silná párty prichádza priamo k vám domov, s energiou Defected Records a Opel Mokka.

Vitajte na úplne "less normal" podujatí oslavujúcom príchod nového vozidla Opel Mokka. Opel sa spája s Defected Records - najvplyvnejším UK labelom v house music všetkých čias, ktorý sa venuje najlepším house trackom, umelcom a festivalom. Spolu hostia virtuálnu dance párty so šiestimi najlepšími DJmi Európy, ktorí hrajú svoje beaty zo šiestich osobitných lokalít. pridaj sa na "Less Normal" podujatie, jeho stream zažiješ od 9. apríla @ 19:00 CET a staneš sa súčasťou 3 miliónov clubberov cez YouTube, Facebook a Twitch.

  

Tak sa ukáž, pripoj sa a nechaj nudnú normálnosť za dverami.

O ČOM JE PODUJATIE "LESS NORMAL".

Ľudia rôznych životných ciest, v spoločnej jednote.
Zaži vzrušenie z univerzálnej virtuálnej tanečnej párty, ktorá prichádza spolu s duchom novej Mokky "Less Normal" a mantrou Defected Records ktorou je U Nás Sú Si Všetci Rovní. Stream naživo zo šiestich ikonických miest naprieč Európou, toto podujatie "Less Normal" ti prinesie šesť hodín medzinárodných klubových hitov od šiestich top DJov z Defected Records. Pripútajte sa, padajú beaty!

PARTNERSTVO "LESS NORMAL".

Čo spája Defected Records a Opel Mokka?

Svet už má dosť normálu, nového či akéhokoľvek. Keď sme postavili čistú a výraznú Mokku, bolo jasné, že je čokoľvek len nie normálna. Spojili sme sa s ľuďmi s rovnakým prístupom, aby sme nechali normálnosť v prachu - a to je moment keď prišli Defected Records

 

Mokka je celá o technológii, výraznom a čistom dizajne a o tom, nebyť normálny. Nie je nikto lepší, kto nám pomôže zdieľať to so svetom, než majstri najsilnejších beatov a najčistejšej dancefloorovej energie, hudobnej inštitúcie v UK, Defected Records.

AKO SA TO ZAČALO x KAM TO SMERUJE.

Je to nové svitanie, je to nový deň.
Prvým náznakom zážitku "Less Normal" bola vysoko energická spolupráca s Defected Records na TV spote k novému modelu Opel Mokka. Kombinácia toho najlepšieho odkazu a modernosti, vysoko emotívny, explozívny remake klasiky Feeling Good od Nina Simone je perfektným soundtrackom pre Mokku: zábavný, s mladou mysľou, elektrizujúci a inovatívny po všetkých stránkach. Stále je obľúbená na Spotify, stanovujúc tón celej kampane Mokka a tiež nášmu zážitku "Less Normal".

NAŠA ZOSTAVA.

Londýn. Marseille. Berlín. Chicago. Rüsselsheim.

Z celej Európy, spoza Atlantiku aj priamo z našej obývačky – odvšadiaľ k nám prenikajú zvuky a obrazy, ktoré vytvárajú vibrácie najlepšej párty nášho MENEJ NORMÁLNEHO ZÁŽITKU.

MELVO BAPTISTE (Londýn)

STARÉ DOBRÉ ČASY S GLITTERBOXOM
Melvo sa narodil v rodine tanečníkov a vyrastal na prísnej diéte soulu, funku a disko hudby, takže vie, ako roztočiť poriadnu párty. Ako zakladajúci člen Glitterboxu, ktorý združuje vyše 40 rozhlasových staníc, Melvo pravidelne vystupuje na festivaloch po celom svete. Je nám cťou privítať ho z vysielacej centrály Defected London ako hosťa a prvého dídžeja nášho Menej normálneho zážitku.

FOLAMOUR (Marseille)

ZÁPAD SLNKA NA RIVIÉRE
Folamour vystrelil na scénu svojím prvým mixom v roku 2015, potom si založil vlastnú značku a v roku 2017 vydal debutový album s názvom Umami. Folamour obohacuje svoju disko hudbu drsným house groovom, do čistých klubových vibrácií vlieva bezstarostnú dušu a vyslobodzuje nás z nekonečného lockdownu západom slnka na Riviére v klube Le Baou de Marseille.

SAM DIVINE (Londýn)

PODMANILA SI CELÝ DEFECTED HOUSE
Sam Divine je velikánom britskej housovej scény. Od hrania na setoch v maminej kôlni sa vypracovala na poprednú dídžejku, ktorá dnes hráva v najväčších svetových kluboch a festivaloch. Sam Divine sa preslávila popri hudobnej značke Defected Records a hosťovala na miestach ako Pacha, Mambo, Amnesia, Eden či Ushuaïa. Je nám cťou, že ju môžeme privítať na palube ako druhého hosťa nášho Menej normálneho zážitku priamo z ústredia Defected.

PURPLE DISCO MACHINE (Berlín)

Z BERLÍNA SA OPÄŤ OZÝVA DISCO MACHINE
Purple Disco Machine je muž, ktorý má na svedomí nespočetné množstvo zremixovaných hitov pre fanúšikov hudobníkov najvyššej triedy, ako je Lady Gaga, Dua Lipa, Gorillaz či Jamiroquai. Každej skladbe, ktorá sa mu dostane do rúk, vleje poriadnu dávku elektriny, a my sa veľmi tešíme, že ho môžeme privítať ako hlavnú hviezdu nášho programu Menej normálny zážitok. Odchyťte si ho v hlavnom meste podľa týchto odvážnych a čistých tónov, ktoré sa ozývajú z klubu The Weekend Club a nesú sa ulicami nočného Berlína.

GORGON CITY (Londýn x Chicago)

KAŽDÉ MESTO JE GORGON CITY
Anglická dvojica Gorgon City sú superhviezdy hudobného priemyslu, ktorými sa stali vďaka jedinečnej zmesi basového housu. Kye a Matt zostali verní svojim koreňom britských garáží a sú známi jasnými vokálmi, ktoré vkladajú do temne tropických rytmov. Prostredníctvom nášho transatlantického spojenia prinášajú do nášho Menej normálneho zážitku pulzujúce basy štvorštvrťových rytmov, ktoré zaručujú dvojitú porciu zábavy. Tešte sa na to najlepšie z oboch svetov.

FERRECK DAWN (Rüsselsheim)

OKAMŽITÁ KLASIKA
A na záver to roztočíme! Ferreck Dawn odpáli monumentálne finále nášho Menej normálneho zážitku z garáže Opel Classics Garage v nemeckom Rüsselsheime. Keďže jeho vystúpenie vždy sprevádzajú ohlušujúce ovácie, priviedli sme ho domov, aby nám tu narobil poriadny rámus. Z vysielacej centrály Defected Records v Spojenom kráľovstve až po centrálu spoločnosti Opel v srdci Nemecka sa s vami lúčime a dúfame, že ste si užili túto „menej normálnu“ oslavu úplne nového Opelu Mokka, s ktorým vyrážame na cestu blízko vás, aby sme ho vyskúšali.