Hudba naživo

PRETOČTE NA NEOBYČAJNÝ ZÁŽITOK.

Menej práce z domu a viac domáceho uvoľnenia pri tanci. Vpustite do svojej obývačky rytmy najlepších európskych DJ-ov, ktorých vám prináša nahrávacia spoločnosť Defected Records a Opel Mokka.

9. apríla sme oslávili elektrizujúce uvedenie nového modelu Opel Mokka na trh Neobyčajným zážitkom. Značka Opel sa spojila s nahrávacou spoločnosťou Defected Records – najvplyvnejšou britskou značkou housovej hudby všetkých čias, ktorá produkuje tie najlepšie skladby, interpretov a festivaly housového žánru. Spoločne sme zorganizovali virtuálnu tanečnú párty, na ktorej šesť najvychytenejších európskych DJ-ov odohralo šesť hodín plných horúcich rytmov priamo z Londýna, Marseilles, Chicaga, Berlína a nášho domovského Rüsselsheimu. Ak ste to zmeškali, stačí použiť odkaz nižšie a pretočiť na tento Neobyčajný zážitok.

O ČOM JE PODUJATIE "LESS NORMAL".

Ľudia rôznych životných ciest, v spoločnej jednote.
Zaži vzrušenie z univerzálnej virtuálnej tanečnej párty, ktorá prichádza spolu s duchom novej Mokky "Less Normal" a mantrou Defected Records ktorou je U Nás Sú Si Všetci Rovní. Stream naživo zo šiestich ikonických miest naprieč Európou, toto podujatie "Less Normal" ti prinesie šesť hodín medzinárodných klubových hitov od šiestich top DJov z Defected Records. Pripútajte sa, padajú beaty!

PARTNERSTVO "LESS NORMAL".

Čo spája Defected Records a Opel Mokka?

Svet už má dosť normálu, nového či akéhokoľvek. Keď sme postavili čistú a výraznú Mokku, bolo jasné, že je čokoľvek len nie normálna. Spojili sme sa s ľuďmi s rovnakým prístupom, aby sme nechali normálnosť v prachu - a to je moment keď prišli Defected Records

 

Mokka je celá o technológii, výraznom a čistom dizajne a o tom, nebyť normálny. Nie je nikto lepší, kto nám pomôže zdieľať to so svetom, než majstri najsilnejších beatov a najčistejšej dancefloorovej energie, hudobnej inštitúcie v UK, Defected Records.

AKO SA TO ZAČALO x KAM TO ZAŠLO.

Je to nové svitanie, je to nový deň.
Prvým náznakom zážitku "Less Normal" bola vysoko energická spolupráca s Defected Records na TV spote k novému modelu Opel Mokka. Kombinácia toho najlepšieho odkazu a modernosti, vysoko emotívny, explozívny remake klasiky Feeling Good od Nina Simone je perfektným soundtrackom pre Mokku: zábavný, s mladou mysľou, elektrizujúci a inovatívny po všetkých stránkach. Stále je obľúbená na Spotify, stanovujúc tón celej kampane Mokka a tiež nášmu zážitku "Less Normal".

NAŠA ZOSTAVA.

Londýn. Marseille. Berlín. Chicago. Rüsselsheim.

Šesť najväčších mien zo sveta housovej hudby zabávalo svetové publikum milovníkov tanečných párty a hudobných nadšencov. Tu sa dozviete viac o týchto majstroch rytmu a ich najlepších osobných výkonoch počas Neobyčajného zážitku.

Od britského ústredia Defected Records až po ústredie spoločnosti Opel v srdci Nemecka dúfame, že ste si vychutnali túto neobyčajnú oslavu nového modelu Opel Mokka, pre ktorý práve spúšťame testovacie jazdy na cestách vo vašom okolí. Už ste sa objednali?

OBJEDNAJTE SA NA TESTOVACIU JAZDU