Prehľad

Corsa-e

OD 28 490 € 

OBJAVTE NOVÝ, 100-PERCENTNE ELEKTRICKÝ MODEL CORSA-E – MESTSKÉ AUTO NEMECKEJ VÝROBY PRIPRAVENÉ NA BUDÚCNOSŤ, S PÔSOBIVÝM DOJAZDOM, RÝCHLYM NABÍJANÍM A MINIMÁLNOU HLUČNOSŤOU PRI MAXIMÁLNOM VÝKONE.

NAČO ČAKAŤ?

Prehľadajte náš sklad vozidiel, ktoré sú pre vás k dispozícii už teraz.

JEDNODUCHO ELEKTRICKÉ.

Mestské auto nemeckej výroby pripravené na budúcnosť. 100-percentne elektrické.

DOJAZD AŽ 337 KM.
Nová Corsa-e ponúka pôsobivý dojazd 337 km (WLTP)* bez ďalšieho nabíjania. Ideálna na každodenné jazdenie. Jednoducho elektrická. A jednoducho úžasná. Kam to bude dnes? 
* Údaje dojazdu modelu Opel Corsa-e (kombinované) 329 km až 337 km (v závislosti od voliteľnej výbavy), stanovené na základe metodológie skúšobného postupu WLTP (nariadenie (ES) č. 715/2007, nariadenie (EÚ) č. 2017/1151). Každodenné používanie sa môže líšiť a závisí od rôznych faktorov, predovšetkým od jazdného štýlu vodiča, vlastností cesty, vonkajšej teploty, kúrenia/klimatizácie či funkcie prípravy vozidla pred jazdou.
NABIJE SA NA 80 % UŽ ZA 30 MINÚT.
Rýchlo a ľahko: Nabite akumulátor vo svojom vozidle Corsa-e na 80 % už za 30 minút1. Užívajte si všestrannú stratégiu nabíjania od spoločnosti Opel, s ktorou si zachováte flexibilitu pri každodenných jazdách aj pri dlhých cestách. Zistite viac tu. 
1 Teoretická hodnota, vypočítaná na základe dojazdu 337 km podľa WLTP. Na rýchlonabíjacích staniciach na jednosmerný prúd (100 kW). Týka sa nabíjania pri úplnom vybití. Čas nabíjania sa môže líšiť podľa typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty na mieste nabíjania a teploty akumulátora.
VIAC ZÁBAVY, DLHŠÍ DOJAZD.
Aký máte štýl jazdy? Nová Corsa-e vám dá na výber: so športovým režimom zažijete viac zábavy a v režime rekuperácie si predĺžite dojazd. Voľba je na vás. 

PRVOTRIEDNE FUNKCIE. KOMPLEXNÁ PODPORA.

ELEKTRICKÝ POHON SA VYPLATÍ.
Existuje ešte viac hmatateľných dôvodov prečo prejsť na elektrinu: vďaka vládnym dotáciám a lacnejšiemu servisu môžete profitovať z nízkych celkových prevádzkových nákladov! 
ZISTIŤ VIAC
JEDNODUCHÁ E-MOBILITA.
Zistite viac o dôležitých témach, napríklad o rôznych druhoch e-mobility, možnostiach predĺženia dojazdu, akumulátoroch v elektrických vozidlách či celkových prevádzkových nákladoch. 
ZISTIŤ VIAC
SLUŽBY OPEL PRE ELEKTROMOBILY.
Od možností nabíjania až po služby mobility: Služby spoločnosti Opel pre elektromobily ponúkajú hladké a bezstarostné uvedenie do e-mobility. 
OBJAVTE VIAC
NAJLEPŠIA KÚPA – „BEST BUY CAR OF EUROPE“ ZA ROK 2020.
Nový model Corsa získal v ankete AUTOBEST cenu ako európske auto s najvyššou hodnotou za vynaložené peniaze: Ide o prvé vozidlo v dejinách tohto ocenenia, ktoré začína vytvárať prepojenie medzi klasickými a novými systémami pohonu a technológiami – Corsa-e je dokonalým príkladom sprístupnenia elektrifikácie širokej verejnosti.  

MODELY.

CORSA-E Edition

Vysokokvalitná základná výbava. Jednoducho elektrické.

 

  • 3-fázové palubné nabíjanie striedavým prúdom (11 kW)
  • Automatická klimatizácia
  • Balík Viditeľnosť a osvetlenie vrát. automatických svetiel a stieračov
  • Elektrochromické vnútorné spätné zrkadlo
  • Automatické núdzové brzdenie v meste na báze radaru (funguje v noci a rozpoznáva cyklistov)
  • Bezkľúčové štartovanie a elektrická parkovacia brzda

CORSA-E Selection

Jednoducho elektrické.

 

  • Znaky „e“ na stredných stĺpikoch a dverách batožinového priestoru
  • Akumulátor s kapacitou 50 kWh a elektromotor s výkonom 100 kW
  • elematické služby Opel Connect vrát. tiesňového volania a diaľkovo ovládaných funkcií pre elektromobily
  • Systém Multimedia Radio so 7-palcovým displejom, Bluetooth®, DAB, USB, projekciou telefónu a 6 reproduktormi

CHCETE OBJAVIŤ EŠTE VIAC?