Elektrická mobilita
Stvorený pre efektívnu jazdu
Opel Astra Plug-in Hybrid nastavuje nový štandard úspornosti v triede kompaktných vozidiel. Spolupráca spaľovacieho motora s nízkym trením a výkonného elektromotora prináša za každých podmienok čistejšiu a hladšiu dynamickú jazdu, ktorá šetrí palivo. Vďaka neobmedzenému prístupu do bezemisných zón sa dostanete naozaj všade a navyše získate aj výhody v podobe výrazného zníženia dane z motorových vozidiel.  
Zistite, ako si predĺžiť dojazd na maximum
Jednoduché nabíjanie
Pokročilá technológia rýchleho nabíjania od spoločnosti Opel vám umožňuje rýchlo nabiť model Astra Plug-in Hybrid pomocou domácej prípojky, alebo počas dlhších ciest na verejne dostupných nabíjacích staniciach. Vďaka všestranným nabíjacím riešeniam a technológiám spoločnosti Opel je nabíjanie také jednoduché, že vozidlo bude stále pripravené na vaše ďalšie dobrodružstvo.  
Zistite viac o možnostiach nabíjania Objavte príslušenstvo na nabíjanie Zistite viac o Free2Move eSolutions
Elektrina sa oplatí
Existuje viacero stimulačných programov v podobe dotácií a bonusov na získanie modelu Astra Plug-in Hybrid, napríklad finančná podpora na montáž domácej nástennej nabíjačky. A to je ďalšia, nie veľmi bežná výhoda prechodu na elektrické vozidlo od spoločnosti Opel.  
Zistite viac o vládne dotácie Zistite viac o finančnú podporu na vašej nástennej skrinke Zistite viac o podpore pre nástennú nabíjačku