Elektrická mobilita
Stvorený pre efektívnu jazdu
Zabudnite na všetko, čo viete o hybridných vozidlách, pretože model Grandland Plug-in Hybrid skutočne mení zaužívané pravidlá. Vďaka jeho špičkovej technológii hybridného pohonu sa v elektrickom režime dostanete oveľa ďalej, a na dlhší čas tak znížite výfukové emisie na nulu. Nabíjajte ho každý deň, aby ste využili jeho plug-in hybridnú technológiu čo najlepšie. 
Zistite, ako si predĺžiť dojazd na maximum
Jednoduché nabíjanie
Nabíjanie modelu Grandland Plug-in Hybrid elektrickou energiu je vďaka úsiliu spoločnosti Opel naozaj jednoduché. Či už ste doma a používate štandardný kábel alebo nástennú nabíjačku, alebo ste na verejnej nabíjacej stanici so striedavým prúdom, vaše nabíjanie bude vždy rýchle a efektívne. 
Objavte nabíjacie príslušenstvo Zistite viac o možnostiach nabíjania Zistite viac o našich službách Free2move esolutions
Elektrina sa vyplatí
Existuje viacero stimulačných programov v podobe dotácií a bonusov na získanie modelu Grandland Plug-in Hybrid, napríklad finančná podpora na montáž domácej nástennej nabíjačky. A to je ďalšia výhoda jednoduchého prechodu na elektrinu so značkou Opel.  
 Zistite viac o štátnych dotáciách Zistite viac o finančnom príspevku na nástennú nabíjačku